Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 4. Nov 2011 ob 21:32

Pri sosedu na Siol TV + :pivo:

Mauci
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 8. Sep 2008 ob 13:07
T-2: Še nimam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Mauci » 4. Nov 2011 ob 21:53

Kako je s skenslanjem narocnine za TV pri T2? Verjetno je 24-mesecna vezava? Koliko se placa prekinitev pogodbe?

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a cslesce » 4. Nov 2011 ob 22:00

PA TO NE MOREŠ VERJETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slika

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: IPTV na računalniku

Odgovor Napisal/-a fiston » 4. Nov 2011 ob 22:09

Hvala. Sem prebral vse to. Mislim, da gre spet za nategovanje.
Ne vem, če je pogodba sklenjena, kako je lahko enostransko prekinjena, ti pa se boš dogovarjal... Me zanima, če bi jaz zdaj prekinil pogodbo s T-2, ali bi se tudi z menoj dogovarjali... Dobil bi samo račun, toliko imaš za plačat in adijo. Če bi pogodba potekla, pa bi potem oni zahtevali višjo ceno, bi bilo logično, potem se lahko dogovarjaš in potem pogodbo skleneš ali pa je ne skleneš.
Se mi zdi podobna zgodba, kot z yugo paketom, tudi tam so nategovali s tehničnimi težavami.
Ja pogodba pa je enostransko lahko prekinjena, če druga stran ne izpolnjuje kar je v pogodbi določeno. In kaj naj bi T-2 lahko ne izpolnjeval. Edino verjetno se mi zdi, da ni plačal, ne vem kaj bi lahko drugega. Pač stvari bodo vsak dan slabše, dokler se oni upniki ne zmenijo za prisilno poravnavo. Dokler se ne zmenijo ni novih kreditov, še težko ti bo kdo dal robo, če mu ne boš plačal vnaprej...
Tako lahko samo upamo, da se oni čimprej zmenijo za prisilno poravnavo. Če se bodo še dolgo menili, dvomim da se bo potem še dalo kaj rešiti.

NoBody
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 351
Pridružen: 28. Nov 2006 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: T4 100/10
Kraj: Maribor

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a NoBody » 4. Nov 2011 ob 22:33

Pogodba med Sport Klubom in T2 je potekla, kar je tudi razlog, da naših kanalov (Sport Klub in Sport Klub+) ne morete več spremljati pri tem operaterju. Zaenkrat ni prišlo do dogovora o novih pogojih sodelovanja. Za vse nadaljnje informacije se prosim obrnite na operaterja.
SportKlub
Slika

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ally12 » 4. Nov 2011 ob 22:40

sakrabolt napisal/-a:
Z današnjim dnem je lastnik pravic za programe Sportklub, IKO Balkan, enostransko prekinil predvajanje svojih programov v okviru programskih shem T-2. Razlog za prekinitev so nesoglasja glede spremenjenih pogojev sodelovanja. Družba IKO Balkan od T-2 namreč zahteva nesorazmerno povišanje stroškov programskih pravic, ki je nesorazmerno tako s samo gledanostjo obeh programov kot tudi s pogoji, ki jih zahtevajo ostali, konkurenčni ponudniki programskih pravic.

V T-2 se vsem gledalcem omenjenih športnih programov opravičujemo zaradi prekinitve oddajanja in jim zagotavljamo, da si bomo še naprej prizadevali najti soglasje z lastnikom pravic. Žal pa ne moremo pristati na tako spremembo finančnih pogojev sodelovanja. Prav tako ostro nasprotujemo načinu, ki v pogajalski proces vključi programu zveste gledalce, saj ocenjujemo, da je to na škodo vseh.

V pričakovanju po hitri razrešitvi nastalih razmer se zahvaljujemo za razumevanje gledalcev.
Prebereš Sportklub in T2 - interpretacija je popolnoma drugačna.
Slika

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1001
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 5. Nov 2011 ob 06:48

Interpretacija je popolnoma ista. Razlog so drugi pogoji, niti obstoječa oderuška cena IKOju očitno ni dovolj.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ally12 » 5. Nov 2011 ob 09:18

Prav to je bil razlog, da sem prenehal z aktivnostjo na tem forumu. T2 pri ničemer nikoli ni kriv, za napake so odgovorni drugi, verjetno bi celo uporabniki bili prej krivi kot T2.

Ne vem, kako pač ti vidiš stvari, ampak pojasnilo uporabnikom je popolnoma drugačno:
1. T2 verzija - Z današnjim dnem je lastnik pravic za programe Sportklub, IKO Balkan, enostransko prekinil predvajanje svojih programov v okviru programskih shem T-2. Razlog za prekinitev so nesoglasja glede spremenjenih pogojev sodelovanja.
2. Sportklub verzija - Pogodba med Sport Klubom in T2 je potekla, kar je tudi razlog, da naših kanalov (Sport Klub in Sport Klub+) ne morete več spremljati pri tem operaterju.

Trenutno pa se obe strani strinjata v tem, da ni prišlo do dogovora. Tukaj pa je interpretacija popolnoma enaka.
Slika

d_g
Legenda
Prispevkov: 1141
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a d_g » 5. Nov 2011 ob 10:26

A zante brat, če pogodba poteče, ni več pravic za prenos. In očitno so eni hoteli precej spremenjene pogoje nove pogodbe....

Evo kakšne teorije postavljajo eni na drugih forumih, mogoče pa drži kjer je dim je tudi malo ognja...

http://slo-tech.com/forum/t183768/8349

trnvpeti :: danes, 07:36:09

T2 je agresiven na pridobivanju novih clanov.
Tudi na racun telemacha.
Lastnik telemacha ima v lasti sportklub.
In pac zvisa ceno zaradi prve tocke in pac nagaja t2ju.
Cisto logicno, pac udarec nazaj.

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 5. Nov 2011 ob 11:35

na uradni strani pa t-2 še kar ne bo umaknil te dveh programov iz sheme? bodo poskusili nategniti še nekaj uporabnikov, preden to storijo?

berem zgoraj da naj bi t-2 plačeval največ za ta programa, se pravi je recimo posledično se s tem dvignila naša naročnina...sedaj t-2 nima več stroškov s tema programoma..naša naročnina pa ostaja ista..
ni kaj poslovneži in pol so na t-2, vedo kako zaslužiti...

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a cslesce » 5. Nov 2011 ob 11:41

In kaj sedaj, bo naročnina kaj nižja? Kdaj bo nazaj? Mislim, sedaj ne morem gledati Olimpije!
Slika

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 5. Nov 2011 ob 11:43

naročnina nižja? se hecaš?
počakaj malo bodo spet dvignili pod pretvezo izboljšanja storitev (branje sistemskih obvestil v HD!), pa dodali bodo še ene 10 nedelujočih HD programov v shemo...

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 5. Nov 2011 ob 11:59

T2 je agresiven na pridobivanju novih clanov.
Tudi na racun telemacha.
Lastnik telemacha ima v lasti sportklub.
In pac zvisa ceno zaradi prve tocke in pac nagaja t2ju.
in kdo je ta lastnik, ki ima v lasti tako sportklub kot tudi telemach?
Kakor je meni znano je lastnik sporkluba neka madžarska firna, telemach je pa v lasti nekega investicijskega sklada

maxhoop
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 8. Mar 2007 ob 15:25
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA / TS Modri Plus
Kraj: odročen

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a maxhoop » 5. Nov 2011 ob 12:15

Lastnik Sportkuba je IKO Group iz Madžarske in Telemachov lastnik je skupina Mid Europa Partners.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 5. Nov 2011 ob 13:19

In Telemach ima pravice za oddajanje vseh sportklubov oz. nekaj v tem smislu.

Zaklenjeno