Sportkluba ni več!

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Nov 2011 ob 12:00

ma sej bi lahko bil tiho, ma se me tole skor ne tiče, ampak ko se nabere toliko neumnosti v eni temi pa ne morem več.
višek je bil javljanje zaposlene na T-2, ki ubistvu povzame uradno stališče T-2 in ki ji takoj zatem ploska drug zaposlen na T-2...oh bruuuhhhhh na kvadrat. Pa se lahko zalo strinjam z njenim mnenjem, samo kje je malo občutka za komunikacijo na forumu uporabnikov.

Drugo je seveda primitivnost mnogih pisočih, ki sej jim zdi dostopnost vseh evropskih fuzbal lig na T-2 njihova pravica kot državljana EU. Pustmo vse sociološko marketinške vidike njihovih vzgibov. Imajo povsem legitimno željo. Problem nastane, ko se pojavi vprašanje kdo bo plačal te njihove vzgibe. In ker nimamo nobene druge pametne mere, koliko naj kaj stane, je edino merilo trg. Še dobro da je nekdo sposoben malo zračunati, kaj se splača in kaj ne. Nakateri celo resno mislite, da bi vas moral T-2 sproti obveščati o pogajanjih, ki jih imajo z lastniki pravic. Ne me smejat. Naj vsak, ki ima zelo odklonske vzgibe te tudi sam plača. Lahko se preseli tja, kjer ga bo lahko priključil telemach, glede na to koliko vam nogomet pomeni mi izgleda to povsem naravna izbira, verjetno bi celo kaka antena na balkonu zadostovala. Na mnogih tematskih TV področjih nimamo uporabniki T-2 vse najdražje produkcije, za šport pa naj bi bila pipca neomejeno odprta? Men se zdi da teli žogobrci in vse pijavke, ki se zravn limajo dosti dobro živijo in da ne potrebujejo dodatnih sredstev iz moje naročnine.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

GregecSLO
Navdušenec
Prispevkov: 638
Pridružen: 29. Sep 2009 ob 18:29
T-2: Že imam
Paket: 20/10

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a GregecSLO » 7. Nov 2011 ob 12:04

Se pravi ta izjava opravičuje zavajanje v shemi T-2 ali kako? --> Izjava 1 post višje od uporabnika: Hevidi

Totalno sem razočaran nad takim zavajanjem in nekorektnostjo odgovornih, ki ne vključijo vsaj opombe v shemo da se rešuje al pa kej podobnega...
Pa ne spremljam športnih programov sploh, BMK za SK al pa SK+ itak ne morem na T-2 (pa bi vseeno šel ker še nisem obupal) mamo ga na šihtu pa dela skoraj BP, samo tale case je
pa porazen...
Razumem da ne morete biti objektivni, se pa vsaj potrudite lahko malo bolj, sploh za prihodnje naročnike ki bodo naročili shemo z SK v njej, gledat pa ne bodo mogli...

Heh :neutral:

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 7. Nov 2011 ob 12:11

vi pa res ne razumete..oguli dokler gre.
najlepša slika, najbogatejši zvok!

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ally12 » 7. Nov 2011 ob 12:30

Kdo je že avtor tega teksta?
kekoke napisal/-a:Najprej definiram glasbene programe (subjektivno)
pred 1.10.11 :
MTV: rocks, hits, dance, adria
MCM: top, pop
Vh1: Vh1, classic
viva
trace
čarli
playTV

Z izbiro sem bil nadvse zadovoljen, vedno se je našlo kaj poslušljivega ali gledljivega. Že malo pred 1.10. je prišel šok s teleshopingom na vseh britanskih MTVjih med 4-7 uro, kar je pri meni najbolj pogost termin (6-7) komzumiranja tovrstnih programov. S 1.10. so odšli še trije, kar je izbiro prepolovilo iz 12 na 6.

Novi programi:
Med glasbene sem uvrstil POPSPOT, DanceTrippin in po balonarjevih hvalospevih CMC. POPSPOT je pester in drugačen od vseh, ki jih že imamo. Problem je da stane 10€. Sem zelo za pestrost ponudbe ampak druga dva pač nista glasbena programa. Dancetrippin kadarkoli, ampak kadarkoli pogledaš popolnoma isto. Pa ne, da mi ni všeč taka glasba (kar mi sicer ni), mam mal pojma o glasbi, ampak to si loh 2 urni DVD kupiš, ki ga neprestano ponavljaš in moraš bit res ekspert, da ločiš DVD od tega programa. Isto je s sliko. CMC je zasnovan kot narodno zabavni program, torej brez kakršnekoli spodnje meje kvalitete, samo da je hrvaško, če je še malo nacionalistične ali vojne vsebine še bolje, jaz večinoma naletim dejansko na narodnjake z videji porušene krajine, sem čaku parkrat na let3 pa so bli vedno naslednji spet narodnjaki. Razen voditeljic v 14 dneh torej nič nisem imel od CMC. In me boli srce, če se je zaradi tega skenslalo Vivo in MCM. Iz mojega zornega kota je to tipičen program za Yugo 55+

Nisem ekspert za tv programe, zato ne pišem v "predloge za nove programe", teme "predlogi za stare programe" pa ni ;), zato sprašujem če pozna kdo kake programe tipa POPSPOT, Vh1, Čarli, ki stanejo manj kot Viva in MCM in bi se jih dalo vključit v L shemo.
Bilo bi bolje, ko bi bil tiho.
Zadnjič spremenil ally12, dne 7. Nov 2011 ob 12:34, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 7. Nov 2011 ob 12:30

Vem, da ne bo pozitivno sprejeto, vendar tole še vedno velja.
Opomba: za spremljanje programov v formatu visoke ločljivosti (HDTV) je potrebno imeti naročen TV vmesnik za HDTV. Programska shema se lahko kadarkoli spremeni.
:rtmT2:

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ally12 » 7. Nov 2011 ob 12:38

Res ste majhni. Moj odgovor: ponudnik se lahko kadarkoli zamenja.

Če so to dejstva oz. temelji, na katerih T2 gradi svojo politiko, potem ni nobene razlike med T2, Siol-om, Telemach-om in nenazadnje Sportklub-om. To kaže na to, da bi T2 v obrnjeni situaciji reagiral popolnoma enako.
Slika

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a dbx » 7. Nov 2011 ob 12:49

Nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha!

Počakajmo še kak teden, saj tudi Sportklubu ni vseeno za izpad prihodkov. Verjamem, da se bo našel nek kompromis, ki bo zadovoljiv za vse vpletene. Če že plačujem 12€ za tisto bedo od RTV Slo, potem bom pa dal tudi kak evro za Sportklub. če bo treba....
Slika

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Nov 2011 ob 12:50

Lahko bi bil tiho ja in podpiram prizadevanja za boljšo shemo, kar verjemem da sportklub predstavlja, samo vedno znova se ta prizadevanja v s športom povezanih temah sprevržejo v množično histerijo brez faktorja razuma v razpravi.


ps pa hvala za širjenje mojih prizadevanj tudi v bolj branih temah!
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Fry » 7. Nov 2011 ob 13:02

Ne vem če sem prav razumel ....
Kot kaže ste športni navdušenci za to, da se pristane na to podražitev in strošek prenese v povišanje naročnine?!

Se motim?

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a tonimona » 7. Nov 2011 ob 13:02

@ kekoke
1.SLO rokometno ligo pokriva izključno Sportklub. Zato bi bil lahko malo bolj previden glede primitivnosti. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 7. Nov 2011 ob 13:20

Fry napisal/-a:Ne vem če sem prav razumel ....
Kot kaže ste športni navdušenci za to, da se pristane na to podražitev in strošek prenese v povišanje naročnine?!

Se motim?
ne..športni navdušenci se strinjamo da plačujemo naročnino za pop tv za gledanje kmetije, big brotherja..17.000 glasbenih programov, včasih 3 milijone balkanskih glasbenih programov....za to se vedno najde denar..da pa se ustvari nek paket športnih programov..pa nedo bog a ne!

mislim eni ste res kekci...jst ravno tako plačujem naročnino za 150 programov, ki jih ne gledam, a jih gleda mogoče nekdo drugi... :hmm:
Zadnjič spremenil t-2 4.5.2009, dne 7. Nov 2011 ob 13:23, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a Fry » 7. Nov 2011 ob 13:22

Kot sem jaz razumel Sportklub ne pristaja da je v nekem posebnem paketu.
Za to pa menda ne moreš kriviti T-2!

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a kekoke » 7. Nov 2011 ob 13:26

Ah, sigurno bi pristal, samo cena bi bila potem 10€ verjetno. Ja sem zato da se ohrani velika splošna shema za najnižjo možno ceno. Kar bistveno odstopa od povprečja pač ne more bit v tej shemi.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a ally12 » 7. Nov 2011 ob 13:27

To izhodišče so predstavili pri nekem operaterju v BiH. V pojasnilu T2 takih podatkov ni bilo.
Slika

t-2 4.5.2009
Nergač
Prispevkov: 149
Pridružen: 5. Maj 2009 ob 21:45
T-2: Že imam

Re: Sportkluba ni več!

Odgovor Napisal/-a t-2 4.5.2009 » 7. Nov 2011 ob 13:28

ne govorit nekaj na pamet..zakaj bi bilo 10€? od kje ti ta podatek?

pa še nekaj, kar nekateri enostavno ne oz. nočete razumeti. če se najde na tisoče ljudi, ki je plačalo 12€ za pop shemo, kar je zame čista bedarija..bi verjetno tudi se nas našlo na tisoče, ki bi v končni fazi plačali 10€ (za vseh 5 oz. 6 ŠK, da se razumemo). VSAKEMU SVOJE, VSAK PORABI SVOJ DENAR!
problem je ker bomo na koncu športni navdušenci ostali brez izbire!

Zaklenjeno