Čakanje na dodatne storitve

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
T2radmel
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Jul 2008 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: T4 START VDSL
Kraj: Slovenska Bistrica

Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a T2radmel » 15. Nov 2011 ob 16:11

Sem obstoječi naročnik t-2 interneta. 21.10.2011 sem naročil paket T4 Start vdsl. Vse papirje, ki sem jih prejel sem še isti dan izpolnjene vrnil na pošto, na opremo in dodatne storitve pa še vedno čakam. Prejšnji ponedeljek (8.11.2011) sem klical na center za pomoč uporabnikom ali imajo vse papirje in kdaj lahko pričakujem priklop. Izvedel sem, da naj bi bili vsi papirji urejeni in odobren vklop novih storitev, dodatna potrebna oprema pa naj bi že bila izdana iz skladišča. Zagotovili so mi naj monterja pričakujem v naslednjih 2 dnevih. No do danes se ni zgodilo še nič.
Včeraj sem ponovno preverjal kako kažejo stvari in izvedel da je monter prevzel opremo in se bo zagotovo oglasil. Včeraj nič, danes nič.
Vidim, da se število strank povečuje http://www.finance.si/330327/%C5%A0tevi ... tno-rastjo, čestitam. Razumem, da so monterji zasedeni, vseeno pa se mi zdi, čakanje le malo predolgo.
Upam, da bodo tudi nove storitve, ko bodo, če bodo, delovale tako dobro, kot delujejo stare. Pa lep pozdrav.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a Mark » 15. Nov 2011 ob 17:18

Lahko mi javiš podatke na ZS in bom preveril.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 15. Nov 2011 ob 18:07

T2radmel napisal/-a:Sem obstoječi naročnik t-2 interneta. 21.10.2011 sem naročil paket T4 Start vdsl. Vse papirje, ki sem jih prejel sem še isti dan izpolnjene vrnil na pošto, na opremo in dodatne storitve pa še vedno čakam. Prejšnji ponedeljek (8.11.2011) sem klical na center za pomoč uporabnikom ali imajo vse papirje in kdaj lahko pričakujem priklop. Izvedel sem, da naj bi bili vsi papirji urejeni in odobren vklop novih storitev, dodatna potrebna oprema pa naj bi že bila izdana iz skladišča. Zagotovili so mi naj monterja pričakujem v naslednjih 2 dnevih. No do danes se ni zgodilo še nič.
Včeraj sem ponovno preverjal kako kažejo stvari in izvedel da je monter prevzel opremo in se bo zagotovo oglasil. Včeraj nič, danes nič.
Vidim, da se število strank povečuje http://www.finance.si/330327/%C5%A0tevi ... tno-rastjo, čestitam. Razumem, da so monterji zasedeni, vseeno pa se mi zdi, čakanje le malo predolgo.
Upam, da bodo tudi nove storitve, ko bodo, če bodo, delovale tako dobro, kot delujejo stare. Pa lep pozdrav.
v svojem profilu navedi lokacijo (vsaj lokacijo centrale)

T2radmel
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Jul 2008 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: T4 START VDSL
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a T2radmel » 16. Nov 2011 ob 14:50

Sem iz Slovenske Bistrice.
Marku sem včeraj poslal ZS. Zaenkrat še nič novega. Ugotovil sem, da mojo telefonsko imate. Zo torej ni problem. Danes sem namreč prejel oglasni SMS t-2 :)
LP

T2radmel
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Jul 2008 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: T4 START VDSL
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a T2radmel » 18. Nov 2011 ob 18:18

Danes ob 13.30 sem dobil vso potrebno opremo. Monter vse zmontiral, prevero če deluje, edino programske sheme ni blo takoj. Poklical je naj jo aktivirajo in dobil sem navodila da čez kake pol ure vse zresitiram in da bo. No jaz na teren, pridem pred pol ure domov, reset modema in motorole. Programov še vedno nikjer. Kličem na T-2 kjer prijazen dečko, kljub trudu ne uspe vklopiti programshe sheme ker administracija še ni vklopila zaračunavanja. Tak, da nič risank do ponedeljka.

Malo sem tudi razočaran nad kvaliteto slike (RTVSLO), ker imam preko sobne antene lepšo. Bo slika kaj boljša če motorolo in tv pobvežem z S-video kablom namesto SCART??

LP

gr
Navdušenec
Prispevkov: 529
Pridružen: 15. Apr 2007 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M, 2xTV, Patton
Kraj: Obalala

Re: Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a gr » 18. Nov 2011 ob 19:36

Ne, večina novejših televizij preko SCART pobira v S-video.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Čakanje na dodatne storitve

Odgovor Napisal/-a Mark » 18. Nov 2011 ob 20:34

No me veseli, da imaš sedaj zadevo zmontirano in upam, da bo vse ok. Sem bil v kontaktu s tehnikom. Ja glede zaračunavanja pa je pri tem paketu Start malenkost drugače, ker ima posebno programsko shemo, ki jo je treba ročno in administrativno vklopiti in ne gre preko vmesnika, to pa lahko traja kakšen dan. Glede slike je pa tako, da Motorola podpira oboje preko scarta, to je S-video in RGB. Če TV podpira RGB bo še najbolje.

Odgovori