Sinhronizacija pri T4

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
bedanec
Znanec
Prispevkov: 61
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 21:58
T-2: Že imam
Paket: T4 20M + HDTV + L

Sinhronizacija pri T4

Odgovor Napisal/-a bedanec » 26. Dec 2011 ob 20:10

(bi vprašal v drugi temi, pa je zaklenjena :/)

Imel sem namen naročiti paket T4 20M, pa kolikor razumem pogovor v drugi temi, je pri tem paketu sinhronizacija 20mbit/s, tudi če imaš fizično možno višjo? Na t-2 strani ne najdem nobenega podatka o tem, v posebnih pogojih (link v tisti temi) pa piše drugače - upoštevajoč fizične omejitve. Torej bi ob pogojih (dobra parica in majhna razdalja do centrale) imel višjo.

Je 20 mbit sploh dovolj za nemoten HD RTV SLO, poleg tega pa kolikor razumem se sploh ne poviša če naročim dodaten tv sprejemnik?

Bi lahko kdo to potrdil (najbol me zanima glede TV-ja - bom sploh lahko normalno spremljal tv če naročim T4 20M?)

EDIT: Tista druga tema o keri govorim je v sobi Internet

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Sinhronizacija pri T4

Odgovor Napisal/-a dbx » 26. Dec 2011 ob 21:20

Imam T4 20M + HDTV in ti lahko potrdim, da HD programi delujejo brez težav. Pri meni je v praksi tako, da lahko gledam 3 SD kanale in je hitrost interneta še vedno 20Mbit.
Slika

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Sinhronizacija pri T4

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 27. Dec 2011 ob 12:12

dbx, če imaš T4 paket je 1x SD tv že v paketu, torej če imaš dodatno še HDtv imaš malo več kot 20M odprto pipico ;)

bedanec, načeloma se naredi T4 paket tako da je vsaj minimalno 1/256 internetna hitrost, pa če imaš 2x HDtv,
delamo pa bolj kot ne individualno glede na sposobnosti linije.

Odgovori