TV2GO * TV 2 Go mobilna televizija za telefon in tablico Android / iOS

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a nemo » 9. Maj 2012 ob 16:22

Ni problem, da ne dela 110%, ampak včasih niti 5 % ne, takrat ko je napovedano.Dobro včasih je pač tako, da vas konkurenca prehiti in morate nekaj napovedat, da uporabniki ne bi slučajno začeli razmišljat o odhodu. Potem vam pač ne rata v napovedanem roku in začenete malo motoviliti. Včasih imam pa občutek, da nekaj ponudite, ne da bi zares stestirali in so potem nepotrebne težave. Je pa tudi res, da je ts, recimo, od prvega trenutka delal odlično.

Ampak očitno je še prostor za izboljšave v firmi ;)
Plačaš 100, dobiš 90.

RAST
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 16. Nov 2008 ob 13:23
T-2: Že imam
Paket: Optika 400/50+TV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a RAST » 9. Maj 2012 ob 17:09

OmegaBlue napisal/-a:
RAST napisal/-a:Moram pa reči da sem malo razočaran. Kot vidim je govora o gledanju samo na tablicah ali telefonih, na računalniku pa ne. Ampak to moćnost imata tako Siol kot Telemach. Govorim pač kot povprečen uporabnik, ki se mu ne da ali pa se ne zna zajebavati z play listami, IP-ji programov, nastavitvami routerja in podobno. In mislim da nas je večina takšnih !
Ne se bat, bo tudi to. Dvomim da bi pustili to na miru, prehod iz streama za tablice/telefona do desktopa je majhen.

Root pa ja, ponavadi je to zaradi zahtev distributerjev vsebin, da ne bi grdi grdi ljudje kradli posnetke pri 480x320. :roll:
To je verjetno že res, ampak toliko "mečkanja", zamujanja, napovedovanja, sedaj je pa šele testna verzija...pa res nisem pričakoval od T2, ki se pregovorno reklamira kot nosilec tehnologij prihodnosti, sedaj pa kot zadnji med ponudniki pripravi še vedno nepopolno aplikacijo (brez možnosti gledanja na računalniku).

Pa še eno pripombo imam. V predstavitvenem filmčku na strani T2 je govora da bo uporaba brezplačna za vse, ki imajo paket T2. Jaz nimam nobenega paketa, ampak internet in TV. Ali bomo potemtakem mi, ki nimamo telefonije pri T2 morali plačevati, čeprav je aplikacija najbrž prvenstveno namenjena oz. povezana s gledanjem televizije?

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Maj 2012 ob 17:21

Zakaj pa nebi vzel recimo T4 Optike 100/10 + HDTV STB že vključen v paket brez doplačila za samo 33 EUR. Sedaj pa imaš internet 10/10 + TV za 31 EUR. Vredno razmisleka. Tudi, če ne potrebuješ fiksnega telefona in mobilne naročnine vključene v paket s 100MB podatkovnega prometa v omrežju T-2 in 10MB v nacionalnem roamingu se ti splača.

Pridobiš:
-Hitrejši internet
-Možnost gledanja HDTV programov
-Prostor na osebnem snemalniku nPVR 10GB

:pivo:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Maj 2012 ob 17:30

pa še IP telefon lahko priklopi in sim kartico da osebi s katero veliko govori, in ima brezplačne pogovore.

ok back on topic.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Maj 2012 ob 17:39

ena testna iz "laboratorija".... da boste vedl da se dela na tem !

Slika

tojla
Znanec
Prispevkov: 78
Pridružen: 8. Maj 2008 ob 20:57
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a tojla » 9. Maj 2012 ob 20:03

Rad bi gledal pa ne vem kaj moram narediti, da lahko gledam zadevo? S klikom na link mi prijavi, da stran ne obstaja.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Maj 2012 ob 20:06

ni še zunaj, bo trebno počakati še kakšen dan ali dva... (sam nimam informacij kdaj bo)

Simpatikos
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 10:27
T-2: Že imam
Paket: T4 + 4 tv
Kraj: Ljubljana

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Simpatikos » 9. Maj 2012 ob 22:46

Meni ste se pa smejali, ko sem napisal, da je pri t2, zacetek meseca okoli 15ega :)
Zdej pa se testna verzija :), kar pomeni da se moram opravicit...ni zacetek meseca okoli 15ega, ampak verjetno okoli 30ega... Sej pravim, klasicna zgodba...april je maj, zacetek meseca je konec meseca.. Pri yugo paketu je pa vzpostavitev paketa trajala natanko 5 mesecev, ceprav je bilo na uradni strani napisano, da bomo kmalu obvesceni :)
Verzija za ios bo tud kmalu ;) se pravi enkrat do poletja, za racunalnike pa se mal kasneje, kar pomeni, da enkrat do konc leta bomo docakali..
Potem je bila prva informacija, da bo mozno spremljat vse programe in pakete, ki jih imamo narocene v vseh onrezjih.. Naslednja informacija, da bo okoli 60 programov v t2 omrezju, v drugih omrezjih malo manj programov zaradi avtorskih pravic...v tujini se veliko manj :) kar pomeni, da mobilno tv lahko spremljam doma, ko bom na straniscu al pa na dvoriscu pred hiso..meni se pa zdi smiselno imet mobilno tv, ce gres nekam na pot al pa v tujino, ne pa doma skakat po dvorscu z ipadom.. Ze zdej lahko spremljam velik vec programov prek nettvplusa kjerkoli in kadarkoli in ne vem, zakaj oni nimajo teh tezav zaradi avtorskih pravic..
Upal sem, da bomo koncno dobili eno dobro domaco aplikacijo, se boljso od nettvplusa, a zgleda, da ne bo nic od tega..

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a KoMar » 9. Maj 2012 ob 22:48

All is lost!

Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Maj 2012 ob 22:52

Simpatikos veš, da sem se danes spomnil na to tvojo izjavo :D da je začet :mad: ek meseca tam okoli 15-tega. T :mad: okrat si imel prav.
Slika


Lp, Kitl

Simpatikos
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 10. Nov 2011 ob 10:27
T-2: Že imam
Paket: T4 + 4 tv
Kraj: Ljubljana

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Simpatikos » 9. Maj 2012 ob 23:00

Kitl :) stari srpski pregovor pravi: i corava koka, ponekad zrno ubode :) tko da, vcasih tud men rata :D

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 9. Maj 2012 ob 23:05

konec sveta bo... Slika

matjaz_135
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 25. Dec 2011 ob 18:44
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Maribor

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a matjaz_135 » 10. Maj 2012 ob 00:32

je že kaka uradna informacija kdaj bo ? :D

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 10. Maj 2012 ob 07:10

MrTwelveTrees, meni se pa zdi tvoj sarkazem bolj kot ne pljuvanje v lastno skledo.

Mislim
Uporabnik
Prispevkov: 35
Pridružen: 21. Jul 2007 ob 23:34
T-2: Že imam
Paket: trio 1/1

Re: HTTP LIVE STREAMING (HLS) TV2GO, T-2 Arena

Odgovor Napisal/-a Mislim » 10. Maj 2012 ob 09:02

RAST napisal/-a:To je verjetno že res, ampak toliko "mečkanja", zamujanja, napovedovanja, sedaj je pa šele testna verzija...pa res nisem pričakoval od T2, ki se pregovorno reklamira kot nosilec tehnologij prihodnosti
Kaj po so drugega "tehnologije prihodnosti" kot tiste tehnologije, ki jih sedaj še ni :mrgreen:

Odgovori