SKPrime program

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
cole2109
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a cole2109 » 6. Okt 2012 ob 12:52

Pa kaj pol pišeš v SK prime tremi, če bi rad videl raje ostale kanale?

Ne bomo videli el clasica, drug teden se začne EL v basketu...
Pač nam, ki šport spremljamo to pomeni veliko. Ne vem kaj se sploh ostali oglašate, ki vam tak kanal nič ne pomeni?!
V roku enega meseca se selim v novo stanovanje kjer je že T-2. Ampak bom resno premislil, če ne bom šel drugam. Razumem da če SK oz. telemach ali kdokoli že postavlja nemogoče pogoje, da T-2 ni kriv. Samo na koncu me to ne zanima. Kot plačnika me zanima samo kaj dobim za svoje plačilo.

@matjaz1
+1

strom
Legenda
Prispevkov: 1260
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a strom » 6. Okt 2012 ob 14:02

invisibl3 napisal/-a:S temle SK-prime pa že malo pretiravate. Sem uporabnik tako SIOL-a kot T-2 v začasnem prebivališču in lahko vam iz prve roke povem, da je SK-prime kvaliteta slike na SIOL-u en navaden zmazek podoben sliki iz informativnih prispevkov iz kitajske, bangladeša... Niti nočem vedeti kako bogastvo so plačali pri Siolu za ta zmazek. Ko bi vsaj ponudili HD verzijo. Na malo večjem zaslonu je slika katastrofalna, oz. taka kot že pri Spotklubu+. Skoraj si upam staviti, da je kvaliteta marsikaterega streama boljša:). Navadno izsiljevanje telemacha, ki se je zakreditiral z nakupom pravic. Prav vidim kako zdaj snujejo novo izsiljevanje s tem, ko bo vedno več uporabnikov IP-tv-ja zahtevalo HD-verzije sportklubov. Sportklub pa nalašč posiljeval pakistanske resolucije na IP-tv ponudnike. Dvomim da bodo "kavč-fuzbalisti" zadovoljni s tako kakovostjo čez leto ali dve ko bodo postali zahtevnejši glede slike.

FOX-movies in HBO HD bi precej raje videl, pa TLC :)

Jaz lahko povem, ki imam Tekemachovo Dig. shemo, da je SK Prime v SD lepa slika, ter v HD je pa Vrhunska. Tako, da ima mogoče SiOL kakšne kompresije za sliko.

p.s.Zato imam jaz Internet od T-2 (ki je res najboljši v Sloveniji), ter TV od Telemacha (zame najboljša TV v Sloveniji). Internet ima pa Telemach katastrofalen. (moje osebno mnenje).

invisibl3
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 6. Okt 2012 ob 12:02
T-2: Že imam
Paket: T2 TV+NET

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a invisibl3 » 6. Okt 2012 ob 14:24

cole2109 napisal/-a:Pa kaj pol pišeš v SK prime tremi, če bi rad videl raje ostale kanale?

Ne bomo videli el clasica, drug teden se začne EL v basketu...
Pač nam, ki šport spremljamo to pomeni veliko. Ne vem kaj se sploh ostali oglašate, ki vam tak kanal nič ne pomeni?!
V roku enega meseca se selim v novo stanovanje kjer je že T-2. Ampak bom resno premislil, če ne bom šel drugam. Razumem da če SK oz. telemach ali kdokoli že postavlja nemogoče pogoje, da T-2 ni kriv. Samo na koncu me to ne zanima. Kot plačnika me zanima samo kaj dobim za svoje plačilo.

@matjaz1
+1
Sej da ne boš narobe razumel, vsak bi rad dobil čimveč od svojega ponudnika, tudi sam se nebi branil skprime-a.

@strom Tudi sam sem hotel na začetku t2 internet + telemach TV( razširenji paket za 25€ je res top zadeva). Nažalost pa supergigant telemach svojega omrežja niti v Ljubljani nima zgrajenega. :plosk:

to pa samo potrjuje moja opažanja da sportklub iptv-ponudnikom nalašč pošilja pakistan sliko. Pa tako na MPEG2 kot MPEG4. Telemach ima nažalost trenutno z ali brez SKPRIME-a premoč pred ostalimi :(

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 6. Okt 2012 ob 17:28

Hmm :roll:
Kako mi je znana ta zgodbica..
Lanski začetek Eurolige sem tudi pušnil iz precej podobnih razlogov.

Košarka je edini razlog (poleg 10 minut na dan Baby TV), da sploh prižgem kišto za poneumljanje.

Pa saj ne da tu direktno krivim T2..
Sprašujem se, ali je sploh smiselno plačevati naročnino, če ne moreš gledati tistega, kar želiš. :hmm:

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a cslesce » 6. Okt 2012 ob 21:10

kako je že možnost dobiti TELEMACH TV v KRANJu na Planini? Imajo preko optika možnost?
Slika

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a Balonar » 6. Okt 2012 ob 22:12

se ti ne zdi, da bi to vprašanje moral zastaviti na Telemach forumu?

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a nemo » 7. Okt 2012 ob 12:16

mlevaz napisal/-a:Sprašujem se, ali je sploh smiselno plačevati naročnino, če ne moreš gledati tistega, kar želiš. :hmm:
Kratek odgovor: ni!
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
Gregi
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 18. Jun 2007 ob 09:47
T-2: Že imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a Gregi » 7. Okt 2012 ob 12:23

Škoda, da moram EL Clasico gledat preko p2p streama, ker ni druge opcije... Rade volje plačam ogled... :(
Slika

mirkoking
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 22. Avg 2012 ob 18:03
T-2: Že imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a mirkoking » 7. Okt 2012 ob 13:37

Če ste že nesposobni, dajte vsaj narediti dodaten paket Sportklub(HD,Prime...) pa tudi če ga je potrebno plačat! Ne pa, da sedaj čakam če se bo kakšen prijazen rus spomnil streamat. Sem velik ljubitelj Španske La lige in košarkarske Evrolige in pričakujem paket v 21. stoletju, ki mi bo to omogočil! Sedaj plačujem za programski paket L in HD programe in resnici na ljubo ni veliko programov gledljivih! Stroški menjave operaterja niso majhni, ampak če nimaš izbire jih pač plačaš! Sedaj je pa od vas odvisno kaj boste naredili! Ura tik taka......

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a webmaher » 7. Okt 2012 ob 13:45

Dajte eni že razumet da smo 100% banana država in da se nekaterih stvari pač skoraj ne da rešit... SportKlubi so pač v lastništvu lastnika Telemacha in tu je vse jasno... še bolj po kmečko pa si predstavljate da ste lastnik SportKlubov in lastnik Telemacha, ki mu nekdo ornk diha za ovratnik ... kaj bi storili....
predlog @mirkokinga je sicer korak v pravo smer a Veliko Vprašanje je cena takega paketa ....
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 7. Okt 2012 ob 14:15

cena ni vprašanje če nekdo nekaj rad gleda
važna in pomembna je možnost izbire in seveda ponudba in tega pri nas ni, zato pa je to neke vrste monopol (Slovenija...zbudi se...)
npr. danes v Celju ne moreš gledat El Classica v HD (samo na Siol v SD)

torej kaj bomo gledali, ali italjanski derbi (Milan-Inter) ali back up El Classica derbi med Atleticom in Malago
Slovenijaaaa, od kod lepote tvoje.... ? (iz balkana gotovo ne!)*

*- cel sklop programov SK je znatno balkanskega pridiha...
Slika

šime
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Jul 2008 ob 17:05
T-2: Že imam
Paket: internet optika - tv + hd

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a šime » 7. Okt 2012 ob 14:39

kitl napisal/-a:Verjetno bo še kar nekaj elclasic-ov šlo mimo.
Še kar nekaj el-clasicov? To niso besede, ki bi jih nekdo želel slišat od administratorja. Da ti ne želiš programa SKprime, oziroma da ti ni prioriteta, razumem. Imaš pač druge želje. Toda na T2 bodo, oziroma boste morali uslišati tudi tiste, ki si želijo SKprime. Tekme Olimpije v evroligi gledam zvesto že 17 let. Od RTV, do Kanala a, do Sportkluba itd in jih želim gledati tudi v naprej. Domače gledam v živo, gostujoče moram pač po TV. Kot kaže bom letos primoran kupiti Euroleague TV pass in gledati tekme na njihovi TV. Ni problema, če ne bi za to moral odšteti zopet dodatnih eur. Da ne omenjam elclasica, pa da ljubitelji hokeja ne morejo spremljati tekem Olimpije itd.
Skratka število ljudi, ki pogrešajo ta program, je zelo daleč od zanemarljivega! Temu podobno naj se T2 tudi začne obnašati. Naj še enkrat poudarim, razkurila meje predvsem tvoja lahkotnost besed "Verjetno bo še kar nekaj elclasic-ov šlo mimo.". Sploh glede na to, da vas je nekdo pri tem že prehitel in ustregel svojih naročnikom.

Pa da ne bi zopet kdo pametoval s kakšnimi forami o kaučarjih, oziroma kakorkoli že... Namreč nekdo pač rad pogleda basket, nekdo elclasico, nekdo oboje, nekdo najboljše tekme Premier lige, nekdo hokej itd. Nekdo rad pogleda več različnih stvari in zato še ni kaučar. Nekdo ki ne gleda športa, visi pa tukaj gor in išče kdaj bo lahko koga poimenoval kaučar, verjetno tudi gleda tv, sicer ne vem kaj počne na tem forumu? In nihče se ne vtika, koliko dokumentarecv bo pogledal, koliko videospotov, koliko ur zadnjih novic iz sveta itd. Vsak naj pogleda kar mu paše, T2 pa omogoči izbiro. Ti kitl, pa pazi na besede.

cicarito
Nergač
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. Jul 2012 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a cicarito » 7. Okt 2012 ob 14:54

Šime :plosk:

Grujo
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 12. Okt 2008 ob 13:01
T-2: Že imam
Paket: VDSL//Internet 10/2MB;TV;TEL

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a Grujo » 7. Okt 2012 ob 16:56

glede na to da nimamo SK Primea, me zanima na katerih programih bo možno spremljati El Clasico danes, če sploh na katerem.

Hvala za odgovor

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 7. Okt 2012 ob 17:14

DownTaker napisal/-a:cena ni vprašanje če nekdo nekaj rad gleda
važna in pomembna je možnost izbire in seveda ponudba in tega pri nas ni, zato pa je to neke vrste monopol (Slovenija...zbudi se...)
npr. danes v Celju ne moreš gledat El Classica v HD (samo na Siol v SD)

torej kaj bomo gledali, ali italjanski derbi (Milan-Inter) ali back up El Classica derbi med Atleticom in Malago
Slovenijaaaa, od kod lepote tvoje.... ? (iz balkana gotovo ne!)*

*- cel sklop programov SK je znatno balkanskega pridiha...
Če še imaš turnška potem si danes dobil SK Prime

Zaklenjeno