Telemach

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a nemo » 24. Okt 2012 ob 16:09

No, to ima t2 že dolgo. Le kako ste zdržali brez ves ta čas :)
Plačaš 100, dobiš 90.

strom
Legenda
Prispevkov: 1263
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 24. Okt 2012 ob 18:18

Jaz nisem zaposlen na Telemachu (niti ga ne favoriziram). Meni je veliko ljubši T-2 :rtmT2: . Imam z Telemachom (kar se interneta tiče) zelo slabe izkušnje. Jaz tukaj le podajam informacije (nenazadnje zato pa ima forum tudi postavko "Konkurenca"). LP

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 24. Okt 2012 ob 19:52

in zdaj Telesmehovci še podjebavajo z novo reklamo :hudicek:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a nemo » 24. Okt 2012 ob 20:20

strom napisal/-a:Jaz nisem zaposlen na Telemachu (niti ga ne favoriziram). Meni je veliko ljubši T-2 :rtmT2: . Imam z Telemachom (kar se interneta tiče) zelo slabe izkušnje. Jaz tukaj le podajam informacije (nenazadnje zato pa ima forum tudi postavko "Konkurenca"). LP
Saj sem se samo hecal. In ni bilo naprejeno proti tebi, ampak proti vsem tistim, ki me vsak dan tu prepričujejo, da t2 že leta grozno zaostaja pri tv shemi.
Plačaš 100, dobiš 90.

Cristiano Ronaldo
Faca
Prispevkov: 169
Pridružen: 24. Nov 2008 ob 20:48
T-2: Že imam
Paket: optika 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a Cristiano Ronaldo » 26. Okt 2012 ob 20:59

Če se ne motim trenutno plačujemo za televizijo pri T-2 23€ pri Telemachu bi za boljšo plačeval le slabih 6 € ???

Imam :
Programsko shemo L ( 8€ )
IP SDTV priključek (43 Slo. TV prog.) ( 9€ )
Najemnina za vsak dodatni STB vmesnik standardne ločljivosti ( 3€ )
Doplačilo za TV časovni zamik ( 3€ )
Skupaj ( 23 € )

Imel bi namreč 3 televizije priklopljene
Pri telemachu bi pa plačeval za :
Digitalna TV Razširjeni paket ( 24,90€ )
Dodatni digitalni sprejemnik 2x ( 4€ )
Časovni zamik(rabim samo časoni zamik brez snemanja) cena ?? (mislm da spada k D3 sprejemniku Cisco 4682)
Skupaj ( 28,90 € )

Ali sem kaj izpustil ???

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 26. Okt 2012 ob 21:57

copy paste na dveh temah ?!

strom
Legenda
Prispevkov: 1263
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 3. Nov 2012 ob 14:45

S 3. decambrom dobijo 2 "nova" programa - pravzaprav je CBS vstopil v partnerstvo s Chello Zone, ki za naše tržišče ustvarja programa Reality in Romantica.

Zaenkrat sta za naše tržišče namenjena CBS Reality in CBS Drama.

LONDON: The newly rebranded channels from the partnership between CBS Studios International and Chello Zone for Europe, the Middle East and Africa (EMEA) are slated for a December 3 rollout.

The partnership extends the reach of the CBS channel portfolio to a further 83 territories acros EMEA. The two companies already have a successful U.K. venture that started in November 2009.

CBS Reality, CBS Drama, CBS Action and CBS Europa will be reprogrammed to include hit series and movies from the CBSSI library. This includes 48 Hours and Judge Judy for CBS Reality. CBS Drama will boast Dynasty and Melrose Place in its launch schedule. Star Trek: The Original Series, The 4400 and Jericho are part of the schedule for CBS Action. CBS Europa will feature The Reader, Hurt Locker and Tristan and Isolde.

The portfolio will also get new branding across EMEA. The new look will be introduced in the U.K. in 2013.

Chris Sharp, Chello Zone’s chief programming officer, said: “It’s an exciting time for the channels and our partnership with CBS. The CBS expansion into the EMEA territories will offer a greater depth and variety of programming from a library we know well. We’re sure our audiences will enjoy and embrace the new programming and the new branding.”

Armando Nuñez, the president and CEO of the CBS Global Distribution Group, added: “It is exciting to grow and expand this venture and to offer audiences throughout EMEA the opportunity to watch popular and classic series from CBS. We’re looking forward to launching the new branded channels and developing programming strategies with our partners at Chello Zone to best reflect the individual channels and audience in their respective territories.”


CBS DRAMA
Dynasy
Melrose Place
Father Dowling Mysteries
The 4400
Twin Peaks
Mile High


CBS REALITY
48 Hours
Judge Judy
FBI Criminal Pursuit
Nowhere To Run
10 Years Younger
Who Do You Think You Are
Baby ER.
America’s Next Top Model

http://www.cbsdrama.tv/
http://www.cbsreality.tv/

p.s. Mogoče dobijo celo CBS Action (če bo sreča)
Priponke
cbs_drama_reality_action.jpg
CSB

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a jst1 » 3. Nov 2012 ob 15:19

mi tudi dobimo......prst u rt.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a webmaher » 3. Nov 2012 ob 19:41

saj mamo starih jajc že zadosti, mar ne...
Želeli bi si več podobnih kanalov ala FOX oz. predvajanje serij s samo enodnevnim zamikom.... ala serije The Walking Dead, kaj ne 8)
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a jst1 » 3. Nov 2012 ob 20:01

jst si želim čim več programov, ki so dobri. in čim manj slabih. Sk Prime je med temi, ki si ga želim in kakšen filmski kjer je kakšen dobr film.
Pop tv že bojkotiram.

benko57
Znanec
Prispevkov: 87
Pridružen: 4. Nov 2009 ob 22:08
T-2: Že imam

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a benko57 » 5. Nov 2012 ob 15:23

Mah...jst sem velik ljubitelj serij, kot tudi filmov...Ko sem šel iz lokalnega kablaša (evj) na t2 sem imel plan, kako bom gledal skoz fox life, fox crime...Pa v realnosti ne gledam skoraj nič, ker večina serij je na teh kanalih "starih", jaz pogledam tekočo epizodo na računalniku...

Isto je bilo z CMC - jezen sem bil kako to da ga t2 nima, ko pa je prišel pa ne vem če sem vse skupaj spremljal ta kanal 10 minut...

Meni je pač važno da imam športne kanale, pogledam še dnevnik na popu ali rtv slo, odmeve in studio city pa je to to... ;-)

strom
Legenda
Prispevkov: 1263
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 7. Dec 2012 ob 22:57

Naročniki na digitalno televizijo boste med 10. 12. 2012 in 10. 1. 2013 spremljali določene programe in uporabljali določene storitve, na katere niste naročeni:

•Razširjena shema
•Paket HD
•Paket PINK
•Paket POP NON STOP
•Paket KLUB SCENA
•Storitev Časovne funkcije


Za spremljanje programov ali uporabo storitev morate imeti primerno opremo oziroma digitalni sprejemnik. Storitve so na voljo le, kjer obstajajo tehnične zmogljivosti. Če programov 10. 12. 2012 ne boste videli na svojem televizorju, nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 22 88.

Za več informacij kliknite na posamezni paket na povezavi: http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora ... e-programe

d_g
Legenda
Prispevkov: 1144
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a d_g » 14. Dec 2012 ob 21:04

Spajaju se SBB i Telemach

http://www.novisf.com/wbb/board2-digita ... -telemach/

Spajaju se SBB i TelemachInvesticioni fond Mid Europa Partners i Evropska banka za obnovu i razvoj - EBRD formirale su jedinstvenu TV platformu spajanjem kompanija SBB i Telemach, koja ima više od 1,7 miliona korisnika.

SBB-Telemach grupa dobila je kredit od osam internacionalnih banaka u iznosu od 330 miliona eura za dalji razvoj usluga, što je jasan pokazatelj dobrog poslovanja i povjerenja koje novoformirana grupa ima među kreditorima, saopštio je SBB.

"Formirali smo vodeću multinacionalnu platformu za televizijsku distribuciju u jugoistočnoj Evropi i 330 miliona koje smo dobili igraju veliku ulogu u našoj strategiji regionalne konsolidacije", istakao je partner Mid Europa, Robert Knorr, koji vodi investicije za jugoistočnu Evropu.

Pomoćnik direktora u Mid Europa Partners Andrej Babah je naveo da je ovo četvrto po redu bitno ulaganje koje je ugovoreno u jugoistočnoj Evropi tokom prethodnih godina.

''Obezbijedili smo atraktivne uslove finansiranja za ovako složene transakcije na izazovnim tržištima. To pokazuje kvalitet i visoke performanse našeg poslovanja, kao i zajedničke napore menadžerskih timova SBB-a, Telemacha i Mid Europe'', dodao je Babah.

Predsjednik upravnog odbora grupe SBB-Telemach Dragan Šolak je rekao da je ta grupacija jedan od najbrže rastućih TV i telekomunikacionih operatera globalno gledano, sa porastom prihoda od 20 odsto na godišnjem nivou još od 2007. godine.

Izvor: http://www.teve.ba/article/12664/spajaj ... i-telemach

strom
Legenda
Prispevkov: 1263
Pridružen: 3. Avg 2007 ob 15:07
T-2: Še nimam
Paket: Šel drugam (doklet ni FTTH T2)

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a strom » 19. Dec 2012 ob 16:24

V seznamu programa sta dodana programa

HD Cinemax in HD Cinemax 2

314.000kHZ
6.875kBd
QAM 256


Zaenkrat sta še kodirana, zgleda da ju bodo kmalu tudi uradno umestili v shemo.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1144
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: UPC - digitalna televizija

Odgovor Napisal/-a d_g » 19. Dec 2012 ob 16:46

tudi od danes .... HD HBO Comedy...

Odgovori