Programska shema 1+1+,...

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 10. Feb 2013 ob 14:35

Zato imaš možnost naročila v baru min. 1dl. V trgovini dobiš colo v 0,33l, 0,5l pločevinki, 1l, 1,5l, 2l in celo 2,5l v plastenki. Nenazadnje imaš tudi razne ponaredke za pol manj cene...
Naročiš kar želiš

:blbl:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a KoMar » 10. Feb 2013 ob 20:15

In v baru daš za 1dl toliko kot za 0,5l v trgovini ;)

TV1
Model
Prispevkov: 290
Pridružen: 24. Sep 2011 ob 08:38
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a TV1 » 11. Feb 2013 ob 10:21

KoMar napisal/-a:Možnost za tole je približno enaka kot če bi ti Coca-Cola vrnila denar za nepopiti del piksne...
Prej ali slej se bo našel operater, ki bo to ponudil. Kot kaže razmišljanje zaposleih v T-2, to ne bo T-2. :grr:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a KoMar » 11. Feb 2013 ob 10:51

Ja, ker take odločitve sprejemajo tisti, ki sodelujejo na tem forumu in ne npr. direktorji :P

Uporabniški avatar
veiztex
Nadebudnež
Prispevkov: 457
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 15:56
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a veiztex » 11. Feb 2013 ob 10:56

Js si bom se namislu zdej da hocem samo placat za tisto uro ko gledam tist kanal in ne za cel mesec saj ce poracunamo ga gledam samo nekaj ur na mesec... ;-D

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Feb 2013 ob 11:32

To pa že obstaja v hotelih fantje :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a atepej » 11. Feb 2013 ob 11:45

kitl a si prepričan, da tvoja (saj veš kdo) ne zahaja na ta forum :roll:
Slika

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a kekoke » 11. Feb 2013 ob 12:27

in zdej smo (zaradi nesporazuma ali pa tudi ne) pri tem, da so sedanji operaterji kot žene, v moški družbi imamo ogromno povedat čez njih, ampak na koncu večina še vedno uporablja ženo.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a kitl » 11. Feb 2013 ob 12:54

:car:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a atepej » 11. Feb 2013 ob 13:12

BDW obstajajo pa tudi ljudje (tudi na tem forumo - jaz nisem med njimi) ki jim brez te (največkrat oražno oblečene) "tako imenovane žene" svet nehal obstajat
Slika

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a RobertM » 11. Feb 2013 ob 20:42

atepej napisal/-a:kitl a si prepričan, da tvoja (saj veš kdo) ne zahaja na ta forum :roll:
Zato sem razcepil temo, da se o temu piše in piše in razpravlja - morda se bo kdo z vrha piramide zmotil in pogledal sem :pivo:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

Uporabniški avatar
Gizoman
Model
Prispevkov: 333
Pridružen: 1. Maj 2009 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni midi + A1 kombo M
Kraj: Postojna

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a Gizoman » 11. Feb 2013 ob 21:39

OT: Zakaj mislite, da se je Titanik potopil? Zato ker je kapitan gledal vrh in si mislil "Ah, saj je še daleč.."

ps; nisem zdržal :)

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a atepej » 12. Feb 2013 ob 07:51

RobertM napisal/-a:
atepej napisal/-a:kitl a si prepričan, da tvoja (saj veš kdo) ne zahaja na ta forum :roll:
Zato sem razcepil temo, da se o temu piše in piše in razpravlja - morda se bo kdo z vrha piramide zmotil in pogledal sem :pivo:
Ne mi rečt, da še imaš upanje, da se bo kdo pojavil iz višjega položaja kot ga je zasedal NN :?:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Feb 2013 ob 08:57

Pomoje nikoi več.
Slika


Lp, Kitl

klaudi777
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 8. Mar 2011 ob 14:29
T-2: Še nimam

Re: Programska shema 1+1+,...

Odgovor Napisal/-a klaudi777 » 12. Feb 2013 ob 09:08

Torej zagovorniki sestavljanja svojega paketa,če VAS prav razumem,bi si VI želeli samo tisto kar vedno,veliko,najraje gledate.
V teoriji je to morda pametna stvar,ki pa v praksi ne drži vode,sploh na Balkanu ne.
Kako si pa predstavljate,koliko je posamezni program vreden?POP TV ima sigurno svojo računico:)
VSi se strinjamo,da je POP TV recimo vreden 1 euro,a POP TV meni,da je vreden 2,5 Eura,sploh,ker se POP TV primerja z Planet TV.Če pa POP TV ne bo dobil 2,5 Eura od vsakega TV gledalca,bo pa večerna poročila prestavil na A Kanal in še za ta program zahteval več kot pa je dejansko A Kanal vreden.Ker VI zagovorniki najljubšega paketa,ste v svojih mislih A Kanala že črtali,a POP TV ni tako neumen.In potem bomo gledali prvi tek slaloma za ženske na SLO3,drugi tek bo pa na SLO2,posebno oddajo pa na SLO1 in RTV SLO bo za vsak program zahtevala 1 Euro.Evrovizijo bo pa ekskluzivno prenašal TV Maribor.A boste imeli TV Maribor tudi v svojem najljubšem paketu.
Da ne govorim o športu,zdaj imamo 5 slovenskih športnih programov,no povsem slovenski,z slovenskimi lastniki je le Šport TV,verjemite mi,da bodo svojo ponudbo ponudniki razpršili tako,da boš primoran naročiti vseh 5 programov.Ker drugače,kaj TI bo Sportklub,če je pa SP v hokeju na Šport TV.
Potem so tukaj še risanke,torej še najmanj 4 programi,ne moreš 6 let staremu otroku dejati,veš ati se je odločil za svoj najljubši paket,zato imamo samo Baby TV,ki je mimogrede primeren le za otroke do 3,4 let.
Ati hočeeeeeeeeeeeem Ben tenaaaaaaaaaaa!
Pa glasbeni programi,a,ko VAM bo prišla tašča,babica,teta na obisk,VAM ne bo nerodno,ko vas bo prosila,da bi malo gledala,poslušala TV Golico,VI ji boste pa poskušali razložiti,da ste si pametno izbrali svoj najljubši paket in ,da imate samo MTV Dance.Hčerka pa hočem Queeneeeeeeee!
Na koncu pa še kakšen kuharski program,ati bi rad mal XXX gledal.Filmskih programov še sploh nisem omenjal...
EVO takole na hitro sem naštel najmanj 30 programov,ki jih mora imeti vsaka normalna družina.
In koliko mislite,da VAS bi stal najljubši paket?
Koliko ste sploh pripravljeni plačati za najljubši paket?
A najljubši paket bi se sestavljal letno,mesečno?..ali celo tedensko.Če bi se sestavljal tedensko,sem jaz takoj ZA :D
Po moje bi najljubši paket stal isto,če ne še več kot sedaj,ko imamo 100 programov,gledamo jih pa 20!
In na koncu smešni ste mi tisti,ki pravite jaz gledam le HBO in poročila.Ja kaj pa žena,punca,mama,otroci,pes,tašča.A boste vedno sami gledali TV.To je ful egoistično,jaz gledam le....a boste vedno zaprti v svoji sobi in gledali TV serije ilegalno potegnjene z neta.
P.S.
Komar mi gre večkrat na živce z tistim,MI smo neuradni Forum :jao: ...a tokrat je z primerjavo z Coca-Colo dobil velik plus pri meni!
Zadnjič spremenil klaudi777, dne 12. Feb 2013 ob 10:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Zaklenjeno