Ne morem verjet kakšni kr***** delajo na centrali!

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
mamba
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 3. Apr 2006 ob 10:14
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Ne morem verjet kakšni kr***** delajo na centrali!

Odgovor Napisal/-a mamba » 12. Apr 2006 ob 13:03

To mi je pa zdele že čist dopizdilo! Že dva meseca in pol sami problemi z linijo, imel sem naročene meritve že ene 7x, od tega 3x pod nujno, in še vedno nobenega. Vsakič, ko sem klical na centralo so rekli, "Ja, ta teden, če pa ne, pa drug teden." Skos eni in isti odgovori. No, zdele mi pa reče, ja da so meritve samo, če pade linija.
Zdej pa res ne vem, za kakšne kretene nas imajo. Grozota, mah so me zdele tko razjezil.....
Pa vsakič mi drugače povejo..... Ma, jim ne plačam tolarja za njihovo svinjarijo!

Ogo
Faca
Prispevkov: 162
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:45
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Villa Del Nevoso

Odgovor Napisal/-a Ogo » 12. Apr 2006 ob 18:48

Najbolje, da problem pisno prijaviš na T-2. Ko pride račun pa slednjega spet pisno reklamiraš in kot razlog navedeš nedelovanje.
Je pač tako, da so penezi najboljši motivator za reševanje problemov. :)

Ogo

uros78
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 20:08
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a uros78 » 12. Apr 2006 ob 23:22

Ja mislim da nisi edini ki si popizdo, jaz sem že tudi, stalno ko kličem bi naraje enega poslal u k××××.
Telefon mi že itak ne dela ne vem kak dolgo, pol pa kličem z GSMA pa se mi pol ure ne javijo.. Ko se ti javi na drugi strani pa spet bla, bla, iste pizdarije.

Brez komentarja. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

bekas
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: optiko
Kraj: Pr Morju

Odgovor Napisal/-a bekas » 13. Apr 2006 ob 21:05

ja matr help in je višek informiranja....vedno drugače povedo.
ko bi se vsaj lagat znal :)

Uporabniški avatar
stajerc
Nadebudnež
Prispevkov: 379
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 21:07
T-2: Že imam
Paket: 10/1
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a stajerc » 13. Apr 2006 ob 21:20

bekas napisal/-a:ja matr help in je višek informiranja....vedno drugače povedo.
ko bi se vsaj lagat znal :)
nazadnje ko sem klical izjavim besedo "mislim" pa tipmeni : "mislite ali veste?" ala jonas :D
Slika
Slika
Slika

levak
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 13. Apr 2006 ob 12:18
T-2: Že imam
Paket: 10/1

Odgovor Napisal/-a levak » 14. Apr 2006 ob 20:27

jst sm se tud lihkar skregu znjimi. :oops: Sem telefoniral v tujino in mi od enkrat prekine in tv in internet in telefon. IN kličem tja in jim rečem kaj se je zgodilo dvakrat zapored in pravi da vidi da se je modem danes 7x podru pravtako včeraj in prejšnje dni. Sm reku kaj zdj in mi je rekel da bo sporočil tehnikom in sem mu rekel da so tehnikom že 10x sporočili za težave pa še vedno nič. In on meni pravi jah nemormo zdj nč dokler nebojo tehniki naredil meritve. Sm reku če do druzga tedna ne bo zrihtano bodo dobil prijavo za odjavitev tv-ja in telefona, internet bom pa obdržal in še tega ne bom če bo slučajno kaj zajebavalo. Ne vem več kaj naj jim rečem. Za tako sra_nje jim nebom plačal čisto nič. :x

Zaklenjeno