[Imam] 10/2 + TV + IP tel

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
coolbits
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 17. Jan 2007 ob 14:15
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Sežana

[Imam] 10/2 + TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a coolbits » 17. Jan 2007 ob 14:28

No pa da še jaz povem svojo izkušnjo :)

Enkrat novembra smo se naročili pri T-2, pogodba je prišla po parih dneh, podpisana nazaj spet po par dneh.
Ker prenašamo tudi številko od telekoma na T-2 so nam decembra poslali še dopis, da potrebujejo zadnjo položnico od telekoma kar smo tudi v kratkem poslali nazaj.
No in tako je bila tišina do včeraj, ko so mi prišli iz telekoma odklopi naprave in menda preklopili na T-2.
Zdej sam upam, da pridejo čimprej priklopit, ker brez interneta je že mal nerodno po tolkih letih... večina komunikacije poteka tam :)

Smo pa 290m od centrale v Sežani, mislim, da nebi smelo bit problemov...
Mi je pa čudno, da so sosedu v višjem nadstropju zavrnili na poizvedbi :shock:
Zadnjič spremenil coolbits, dne 18. Jan 2007 ob 07:36, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 17. Jan 2007 ob 16:19

Če tvoj sosed nima telefona pri Telekomu je bila zavrnitev poizvedbe pri njemu verjetno zaradi nerazpoložljivosti parice.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

coolbits
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 17. Jan 2007 ob 14:15
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Sežana

Odgovor Napisal/-a coolbits » 18. Jan 2007 ob 07:43

Mislim, da bo to ja...

No včeraj zvečer so mi priklopili, po telefonu so enkrat menjali profil in povezava je 9,5/2...
Zelo zadovoljen :D

Zanimivo mi je pa nekaj...
Aminota nisem dobil, ker jih je zmanjkalo in pride naknadno... torej sem se odločil poizkusit TV na računalniku.... Priklopim še en kabel v modem, 4port (za tv) in drugi konec v router, naložim playlisto iz te strani v VLC in glej no že se vrti SLO1 :D brez dodatnih nastavitev v VLC-ju...
Uporabljam pa OSX :)

Res dobro, zdej morjo sam še izhodni klici delat pa bo... no sej to bo upam danes...

coolbits
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 17. Jan 2007 ob 14:15
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Sežana

Odgovor Napisal/-a coolbits » 18. Jan 2007 ob 13:07

No zdaj tudi izhodni klici na telefonu delajo... :D

Ni pa canale5 (italijanski) programa na TV-ju... mal presenečen...
Bomo pa morali z odklopom kabelske še mal počakat, dokler se tudi ta program ne dobi na T-2. :roll:

Odgovori