Optika v Kopru

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
Shadow
Model
Prispevkov: 228
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 17:42
T-2: Že imam
Paket: 50/50
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Shadow » 1. Mar 2007 ob 15:06

Al pa so tam na pikniku :evil:
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Mar 2007 ob 16:11

Ni bilo videt roštilja.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 1. Mar 2007 ob 17:43

Ta velike spojke delajo tudi en teden.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Mar 2007 ob 18:26

Hvala za info. :P
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 1. Mar 2007 ob 18:34

:shock:

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 1. Mar 2007 ob 21:48

Tesux, kaj ni jasno? :D

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 1. Mar 2007 ob 21:57

Vse jasno ! :D
Deadeye nerabiš 2 tedna dopusta sam se javi na tel ko te kličejo in ti garantiram da so te klicali in dali obvestilo.

Deadeye
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 15. Feb 2007 ob 14:10
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optik
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Deadeye » 1. Mar 2007 ob 22:11

ok, prvo kot prvo sem napisal novo številko na aneks, zgleda da tega nihče niti ni opazil...

hmm, pa mi zaupaš kam so dali obvestilo? Mogoče so poslali sms? Kaj je tako težko en listek s tel. št. pustit v nabiralniku? Zgleda da je vse skupaj en velik nesporazum, kar tudi upam da je...

Še vedno pa mi ni jasno od kje odstopna izjava? Samo zato, ker je stranka nedosegljiva?


Zgleda da tistega aneksa sploh ne pogledajo, samo če je podpis in to je to. Kam moram zdej poklicat da se bo kej premaknilo?

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 2. Mar 2007 ob 00:06

Čisto enostavno klicali so te očitno na tel- št. katera je bila narobe in listek so ti pustili na vratih ko se ne zglasiš 14 dni prijadra pismo k tebi ampak to še ne pomeni da te skenslajo pač pokličeš na Gratel in rečeš da je prišlo do nesporazuma in da ti želiš optiko v tem primeru te spet dajo monterju za vklop in če se ponovi vaja nevem dalje ker se nikoli ni 2x ponovilo eno in isto.
Torej preden kričiš in godrnjaš preveri vse papirje če so pravilno izpolnjeni.
In garantiram ti da ni nobenmu v interesu nepriklopit stranko kot si to opisal mislim pa je tudi v vašem življenju tudi kaj bolj pomebnega kot optika.???

Shadow
Model
Prispevkov: 228
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 17:42
T-2: Že imam
Paket: 50/50
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Shadow » 2. Mar 2007 ob 04:41

tesux baje si buban, vleži se na kaučeka in spij čajčeka! Brez razburjenj!!!
Ne mi ga jezit ker še nekaj kolegov čaka optiko! 8)
Slika

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 2. Mar 2007 ob 09:26

Res sem buban čajčka nebom pil kako koret mogoče ker bo bolj pomagala kot ofarbana voda z priokusom "sadja".
Razburjam se ne ker mi lahko škodi za srce in me kap zadene ampak za take ki pizdijo pa še sami naredijo napake pol pa išče krivca na Gratelu pa T-2 jim moram malo pojasnit delovanje sistema vklopov in način vklopov.

Lp
shadow pejt delat ne stoj metat v remengo :D čas pred Pc-jem

Shadow
Model
Prispevkov: 228
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 17:42
T-2: Že imam
Paket: 50/50
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Shadow » 2. Mar 2007 ob 10:18

Eh saj delam delam, sam če preveč, tud ni dobro! Ti pak pridno kuri steklo, da bo čim več ljudi veselih! :D
Slika

Deadeye
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 15. Feb 2007 ob 14:10
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optik
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Deadeye » 2. Mar 2007 ob 11:00

Hmm, narobe izpolnil? Ko sem naročil storitve T-2 in je manjkal podpis na pogodbi, so me obvestili in zadevo poslali nazaj da izplonim vse ostalo.

Na aneksu(obeh kopijah) sem prečrtal staro tel. številko in napisal zraven novo, tako da ne vem kako lahko sploh kdo to spregleda. Če imaš vpogled do aneksov se lahko osebno prepričaš.

Na vratih oz. v nabiralniku pa ni bilo NIČ. Zdej sta 2 možnosti, ali ga nikoli ni bilo ali pa mi ga je kak sosed strgal z vrat (mi ne pride na pamet kdo bi lahko bil). In verjemi, da bi sporočilo opazil, ker sem bil ravno zato zelo pozoren tista 2-3 tedne.

Vidim da je krivda delno tudi moja, vendar na t-2 helpdesku mi niso vedeli povedat kam naj se obrnem. Še vedno pa trdim da je odstopna izjava preveč. Navaden dopis z obrazložitvijo zadeve bi zadostoval.

Bom klical na Gratel in se dogovoril z njimi.

tesux: Se opravičujem za zgubljene živce, čeprav krivda ni na moji strani.

m4st3r
Gratelovec
Prispevkov: 451
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 19:30
T-2: Že imam
Paket: 20/4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a m4st3r » 2. Mar 2007 ob 12:19

Deadeye: dej mi sporoc podatke na zasebno z novo telefonsko pa bomo zrihtal :D
Slika
Slika

ghdgfdhsf

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 2. Mar 2007 ob 19:10

Sploh nisem zgubu živcev ampak glede na to da je tukaj precej uslužbencev in izvajalcev Gratela ni potrebno grajt ker se vsi trudimo da se zadovolji vsakogar ki bi rad optiko lahko bi napisal na zs kaj se je zgodilo in tvojo novo tel. številko in se bi vse uredil v tvoje zadovoljstvo zelo hitro in neboleče kar ti lahko tudi kakšen od forumašev potrdi da se dela na tem da se problemi ki nastanjeo in so tudi nekako del katerega se bi vsi rad losali vendar človek dela napake rešil brez nepotrebnega grajanj delavcev in ostalih kateri delajo kot živine da dobite optiko čim prej.

Odgovori