Janković naš prijatelj

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 6. Mar 2007 ob 16:26

Nobena župa se ne poje tako vroča, kakor se skuha in tudi v tem primeru, je to verjetno samo pretegovanje mišic ober Ljubljanskega lopova :D
Ko mu bodo pravniki razložili situacijo in ko bo uvidel da bo namesto stadiona denar pokasiral Gratel, se bo hitro premislil in na kakšen drugačen način probal priti do kuverte :twisted:

d_g
Legenda
Prispevkov: 1145
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Odgovor Napisal/-a d_g » 6. Mar 2007 ob 16:33

Upam, da Jankovićeve oprode berejo kaj tudi tele forume. :evil: .
Tako hitro kot jih je dobil, že izgublja svoje volilce.

In ne se čudit, da je en monopolni operater za vsem tem. Da pridobi na času za svoje kablovje in nikakve storitve.

Tud Jankoviću se ne bom dal :P...

Vito
Znanec
Prispevkov: 84
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:02
T-2: Že imam
Paket: ?aka na pošti
Kraj: Internet

Odgovor Napisal/-a Vito » 6. Mar 2007 ob 16:54

Sam mene po drugi strani zanima, zakaj je Danica podpisala tko na brzake ... pa kam je zginla tista pogodba ... :roll:

Ma zastonj se gremo mi volitve ... zastonj!

duolmaev
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 20. Feb 2007 ob 01:04
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a duolmaev » 6. Mar 2007 ob 16:56

Ali tudi ne ve čigava je "kanalizacija"

Pretekli mesec je Telekom oglaševal izgradnjo optičnega omrežja brez razkopavanja okolice, ker da bodo kable polagali v svojo obstoječo "kanalizacijo. Ta mesec pa so iz oglaševanja izpustili besedo svojo.
Torej, ali je Telekom-ova ali Jankovič-eva ?
Slika

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 6. Mar 2007 ob 17:13

Vito tam za bežigradom je en dober grafit...če bi volitve kaj spremenile bi bile ilegalne :wink:
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Odgovor Napisal/-a markoggg » 6. Mar 2007 ob 17:22

Se pravi je naš Janko še bogatejši! Bo mogel Telekom cene dvignit, da ga bo lahko izplačal!! Mi v Šiški se bomo pa samo sladko smejali! :P :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol:
Slika

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Odgovor Napisal/-a KoMar » 6. Mar 2007 ob 18:25

Sej to je neverjetno... dobr, da nism volu tega idijota Jankovića, ker drugače me bi bilo zdajle pošteno sram.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1524
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 6. Mar 2007 ob 18:37

Vsekakor tudi Danica ni imela vse čisto na mizi, ampak mene najbolj zanima tole: "Jankovič je imenoval komisijo, ki bo ponovno pregledala že izvedena dela." Kje pa so rezultati prvega pregleda? Toliko so se vsi šopirili, kako je "je oddelek za gospodarske javne službe in promet v preteklosti že ugotovil nestrokovno izvedbo del." Podrobnosti pa kar ni!
Jankovič je pa čudak, če misli, da lahko javno razglaša ničnost aneksov ali pogodb. Jaz sem pa mislil, da vse spore rešujejo pristojna sodišča...
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 6. Mar 2007 ob 18:39

Kljub temu, da bo to stanje pospešilo dela v drugih krajih, sočustvujem z Vami, ljubljančani. Pred volitvami so ga bila zlata usta, a po volitvah maske padejo. Nasvet: Razmislite bolje čez 4 leta.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Odgovor Napisal/-a KoMar » 6. Mar 2007 ob 18:46

Obljubil je malodane Eifflov stolp, sedaj pa joka, da nima denarja; božček :roll:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8528
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Mar 2007 ob 19:12

Lol Danici so aneksi po nesreči padli v koš ko je pospravljala svojo pisarno.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Terminator
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 10. Jun 2006 ob 17:19
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + 2x IP TV
Kraj: Lj

Odgovor Napisal/-a Terminator » 6. Mar 2007 ob 19:24

Cobane napisal/-a:Copy/paste iz http://24ur.com/naslovnica/novice/slove ... 091575.php:
Prenagljen podpis Simšičeve?

Nekdanja ljubljanska županja je prepričana, da je ravnala prav, ko je omogočila Gratelu gradnjo optičnega omrežja.

Simšičeva se je po lastnih navedbah za podpis aneksov odločila, ker se ji zdi, da je to infrastruktura, ki jo Ljubljana nujno potrebuje. Prav bi bilo, da bi v MOL to infrastrukturo že imeli, saj omogoča hitro komunikacijo in prinaša konkurenco, ki je uporabniku praviloma dobrodošla, ker omogoča izbor ugodnejše cene, je dejala.
S to izjavo me je prekleto presenetila... v pozitivnem smislu... Yes, še obstajajo pošteni politiki. :D
s tem je pa tud mene zlo zlo presenetla v pozitivnem smislu :D

drgač zoki je pa ena baraba tko k usi.... od men ni in ne bo dobu nobenga glasu... zdej pa sploh ne :twisted:
I`ll be back!

Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3504
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 6. Mar 2007 ob 19:35

@ mitja_i Nestrokovnost pri popravilu ti jaz lahko marsikje sam pokažem, ker sem iz foha projektive cest tako, da marsi kje me kar glava boli ko vidim kako je narejeno :roll: sam če pristojnim dol visi men še 3x bolj, bo več posla za nas projektivo ko bo treba narediti projekte rekonstrukcije vozišč
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2776
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni King
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Jaka » 6. Mar 2007 ob 19:42

mitja_i napisal/-a:Vsekakor tudi Danica ni imela vse čisto na mizi, ampak mene najbolj zanima tole: "Jankovič je imenoval komisijo, ki bo ponovno pregledala že izvedena dela." Kje pa so rezultati prvega pregleda? Toliko so se vsi šopirili, kako je "je oddelek za gospodarske javne službe in promet v preteklosti že ugotovil nestrokovno izvedbo del." Podrobnosti pa kar ni!
Jankovič je pa čudak, če misli, da lahko javno razglaša ničnost aneksov ali pogodb. Jaz sem pa mislil, da vse spore rešujejo pristojna sodišča...
Jaz imam eno drugo vprašanji. Jih lahko sploh zmrzne?

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3504
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 6. Mar 2007 ob 19:45

Če ima pravno podlago katero nima. Dobesedno ščije proti vetru. Bojo gratelovi pravniki že naučil ga, kr naj scuzajo občino za denar in z njim giposu plačajo služnost :twisted:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Zaklenjeno