Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 31. Mar 2007 ob 13:18

Mene pa še nekaj drugega zanima, kako se pa odzovejo drugi uporabniki iptv-a, ki ne spremljajo forum, ampak jih dejansko zadane da ni več programov, bog ne daj da bi kaj lahko prebrali na uradni strani od tega. Teh ljudi se dejansko tudi obvesti ne in potem seveda vsi kličejo na HD

Očitno vam tudi ni kapnilo, da bi bilo bolj smotrno menjat kanale in jih umikat šele takrat, ko imate pripravljenega drugega za zamenjavo.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Balonar » 31. Mar 2007 ob 13:27

hja, spremljam tole debato in sem dejansko presenečen nad potezami T2 .. kolikor sem jaz bil seznanjen je IPTV TV prihodnosti z neomejeno možnostjo kanalov ... dičite se z HDTV, ki ga gleda roko na srce, koliko? .. 4-5% sem mogoče veliko rekel.

Dejansko me zanima uradno stališče T2 (neuradni forum press) zakaj se programi brišejo .. so to plačljivi? .. če niso zakaj se brišejo .. jaz jih dam na zadnje mesto in jih nikoli ne vidim, neka madžarska me ne zanima dočim uporabniki iz Murske Sobote pa sigurno kaj pogledajo .. isto je z italijanskimi .. dajet vsakemu svoje.

za CN nategujete folk že par mesecev. Sicer je začaran krog (ni dovolj gledalcev za določen program, po drugi strani pa ni programov ker ni gledalcev .. ti pa spet ne bodo prišli na novo ker ni novih programov ..) pa vendar je T2 tisti, ki mora ta krog prekiniti .. dejansko v tem momentu, zame osebno ne ponujate nobenih extra programov kot SIOL ..

mojih nekaj centov ..

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 31. Mar 2007 ob 13:27

Točno tako BOBI, se popolnoma strinjam z tabo!!
Slika
Slika FTTH

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 31. Mar 2007 ob 13:42

Jah mislim, da piše na T2 in tudi na Siolu v programski shemi tole

Opomba: programska shema se lahko spremeni.

In s to opombo se zavarujejo. Glede ostalih uporabnikov pa mislim, da jih velik procent gleda samo kanale, ki so opremljeni s podnapisi in zanimivo vsebino. Jaz recimo vidim doma kaj se gleda samo standardne slovenske in dokumentarne, kjer so podnapisi in vsake toliko časa Boomerang ostalega pa se pri nas doma ne gleda. Seveda TV uporablja predvsem ženski spol jaz imam za to računalnik TV-ja skoraj ne gledam. Zato se upam trditi, da večji % T2 uporabnikov te kanale sploh pogrešali ne bodo, ker jih tudi niso spremljali. Je pa res nerazumljivo zakaj nekaj umikati, če ti ne predstavlja stroška saj čar vsega je, da je ponudba čim večja in ne, da se krči.
Slika


Lp, Kitl

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 31. Mar 2007 ob 13:45

KITL, točno tako je, kot si napisal. Pa ni čisto res, da "ni stroška". Čisto z vsakim programom je strošek. Rabi en sprejemnik, pa najemnina zastopniku, fizični plac zaseda, pa še zaposlene je treba imeti za to, tudi z EPGjem (ki ga za nekatere programe nihče ne bere) je strošek. Zato je povsem na mestu odločitev, da se skensla programe, ki jih nihče ne gleda. Občasno je potrebno đunglo, ki se razraste tudi malo popucati in narest plac za nove programe!

BALONAR: CN pride najkasneje do prvega maja, kot sem že ene 100x reku.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Odgovor Napisal/-a markoggg » 31. Mar 2007 ob 13:59

Kaj pa pol dajte programe gor če veste, da jih ne bo noben gledal! Vi sami ustvarjate Đunglo! Zraven pa še zaj... uporabnike!!!! Če daste en program gor naj bo ta gor in pika!!! Ne pa gor pa spet dol pa spet neko sranje gor pa poteče 2mesečna preizkusna doba pa spet dol!! Sam, da pišete da imate 150 programov in privabljate uporabnike!
Slika

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 31. Mar 2007 ob 14:24

Po moje je tale naš ljubi T-2 s tole ukinitvijo mal v temo brcnu. Je še en lep pušeljc programov ki jih definitivno nihče ne gleda, recimo tist fajmoštarski. Sej ne vem kako se mu reče ker ga ne gledam. Pa kdo razen starih mamc ki tko al tko ne znajo angleško bi ga sploh sploh gledal? Fino bi blo res videt tabelco na koncu mesta okrog gledanosti programov. Ampak to je tko huda poslovna skrivnost da pol Bruce Willis reče If I'll tell you then I'll have to kill you.
Nimda, ti si pač katalizator tle, sej verjamem da nis ti mel svinčnika v rokah ampak vseen, reč tvojim šefom da zahtevamo analizo gledanosti posameznih programov. Saj ne da mi je posebej za kakšnim žal, sam če nam dons ukinete "kao" negledane na osnovi analize ki je niste predstavli, pol lahko jutri pričakujemo da nam boste ukinli recimo serijo discovery na osnovi te iste analize.

T-2jevci vseh dežel, združimo se!
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 31. Mar 2007 ob 14:48

Če znamo še prav štet, je T-2 TV še vedno tista, ki ima daleč največ kanalov. Torej ni potrebno zganjati panike, ker se je nekaj ne-gledanega šrota spucalo. Pa še ene par novih kanalov pride... :D
markoggg napisal/-a:Kaj pa pol dajte programe gor če veste, da jih ne bo noben gledal! Vi sami ustvarjate Đunglo! Zraven pa še zaj... uporabnike!!!! Če daste en program gor naj bo ta gor in pika!!! Ne pa gor pa spet dol pa spet neko sranje gor pa poteče 2mesečna preizkusna doba pa spet dol!! Sam, da pišete da imate 150 programov in privabljate uporabnike!
Točno zato jih dajemo gor, ker NE vemo, kakšna bo gledanost. In tam kjer gledanosti ni, se potem smeti popuca. Nekaterim se gre samo za številko - teh programov 99,99 (!) folka niti opazilo ni, vsaj po minutaži gledanja sodeč. Edini preiskusni do sedaj, kjer smo se nategnili, je bil FoxCrime (ki je žal zaenkrat še predrag). :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 31. Mar 2007 ob 14:56

Večina nemških in še kaj je za izbris, ker če so notr samo za to, da je po tem večja številka... brezveze pol

ales100i
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 2. Mar 2007 ob 07:46
T-2: Že imam
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a ales100i » 31. Mar 2007 ob 14:56

Razmerje gledanosti je zelo relativna stvar. Imamo kolko, ene 10 informativnih programov, za katere vsi vemo, da so zastonj. Ne mi rečt, da je gledanost vseh teh desetih večja od ukinjenjih 21, ker to preprosto ne more biti res. Tak, da je razlog za ukinitev nekje drugje in kot že večkrat povedano na tem forumu je v definitivno v denarju. Jaz mislim, da je ta vaša analiza gledanosti imela malo več spremenljivk kot samo gledanost in sicer je šlo verjetno za razmerje gledanost-finančni vložek. Če je tako imate pravico ukinjat te programe, ampak povejte po pravici, ne pa metat neke floskule, da te kanale "nihče" ne gleda, ker to ni res.

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 31. Mar 2007 ob 16:02

Od vseh jajc ki se brišejo mi je osebno škoda le MCM pop/top.

Hvala bogu da imam za "backup" še SAT-tv (poleg fta jajc dobim še Premiere, Taquilla ter TPS) in lokalnega kablarja, ki me sploh ni prišel odklopit, le računov ne pošilja več :D


AMPAK! Kaj pa 99,99% ostalih ki tega nimajo?!
Gremo jih nategnit z "najboljšo ponubo" potem pa stvari kar čez noč ukint. In bog ne daj obenem jih nadomestiti z novimi. To pač bo. Ko bo. Balkanski princip....

Poleg tega pa nimajo vsi interneta, da bi lahko vedeli kaj se dogaja (na FTTH imaš lahko le TV) Kaj ko bi po vzoru kablarjev imeli interni program z obvestili? Aja. Se mi je zdelo.. Je bil pa ste ga ukinili, ker ga ni noben gledal :twisted:

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Odgovor Napisal/-a celloak » 31. Mar 2007 ob 16:22

Microsoft (da, tisto Redmondsko podjetje) vsako leto odpusti 10% najslabših zaposlenih in nato zaposli podobno (seveda vsakič večje) število novih.

Ta cikel ponavljajo vsako leto. Mene osebno ta prepucaža programske sheme ne moti, edino vidim, da je MCM POP/TOP precej gledan. Glede ostalih nisem zasledil nekih pripomb.

Če bodo namesto teh programov dali notri en sam program, ki bo vreden teh 20 odstranjenih, so IMHO naredili dobro potezo. Bomo pa videli, kaj točno se skriva zadaj.

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 31. Mar 2007 ob 19:31

Nimda, očitno ne znaš dobro štet. Lahko mirno odšteješ te HDTV kanale, ki jih večina ne more gledati in prireš do cifre malo čez 120. Kar pa ni ne vem kake razlike od Siol TV.

Tudi glede kvalitete, ki je ni in je ne bo. Strinjam se z nekom, ki je dvomil o gledanosti informativnih kanalov. Definitivno ni več ljudi gledalo ruski informativni program RTR Planeta (v ruskem jeziku), kot pa MCM Pop/Pop.
Pač zavajate javnost in delate tisto, kar ponavadi očitate drugemu ponudniku.

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 31. Mar 2007 ob 22:27

Eh, lažejo da se kar kadi.

Poljaki, pa RTR Planeta (rusi) pa EWTN (maša 25ur/dan) so zagotovo zelo gledana roba. Sploh pa se gledajo lokalni TVji, ki tako ali tako 3/4 dneva ne oddajajo pod milim bogom nič. :shock:


Po tej blesavi logiki lahko ukinete tudi HDTV kanale, saj jih nihče ne gleda. Še tiste par % ki imajo Amino 130 tam nimajo kaj videt, saj so same promocijske otrobe.


S tole potezo ste me samo prepričali, da ste enaki cepci kot Siolovci.

lebron23
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 31. Mar 2007 ob 23:12
T-2: Že imam

programi

Odgovor Napisal/-a lebron23 » 31. Mar 2007 ob 23:17

jest bi pa rad
ESPN 1, 2
NBA TV
FSN
TNT
CBS
CARTOONNETWORK

pa mi pravijo da kao ni možno vendar vem da se lažejo in da nimajo dovolj denarja da bi lahko kontaktirali programe

T-2 je bolj slaba firma saj se sploh ne odziva na prošnje gledalce prosim ce to popravite T-2-jevci :evil:

Zaklenjeno