Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Magician
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 09:26
T-2: Že imam
Paket: Optika T4 GIGA

Odgovor Napisal/-a Magician » 31. Mar 2007 ob 23:21

Upam, da bomo po tem brisanju kanalov lahko začutili sveženj drugih novejših kanalov.

Edino kar me moti je da se brišejo nemški lokalni kanali. Rajši gledam tiste kot pa MEZZO.

Drugače pa kot predlog kot sem že napisal dajte kakšen ameriški lokalni kanal. FOX ima ogromno svojih kanalov od številke 1 do 50... če ne še več. Kakšnega tega dajte not.

Aha imam še en hiter predlog. Glede na to da se programska shema trenutno spreminja vsakih par dni bi bilo dobro da bi se odprla nova tema zgolj za priviligirane člane foruma da bi se tam pisali IZKLOPI in VKLOPI kanalov. Vsaj bolj pregledno bi bilo za kakšnega laika ki spremlja forum T2 in ga "nažalost" še nima možnost občutiti. :wink:
Slika
Slika

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 31. Mar 2007 ob 23:29

Navadni Nimda napisal/-a:Neuradni poziv:
Folk, nehite biti slabe volje, ker ni nobenega razloga za to. Unih "21 neviđenih" je bilo ukinjenih, ker jih nihče ni gledal. :D

To je podobno kot v mestu, ko je Yankovič dal preorat une parcele, kjer se je sončilo par vrtičkarjev in sadila zelenjava. Ampak sedaj bodo tam stolpnice iz betona, jekla in stekla in bo na tisoče ljudi dobilo domove, in tudi delo, saj bodo nastale trgovine in podobne dejavnosti. Napredku se pač ne kaže odrekati zaradi neke trme, ki nima nobenih realnih argumentov. Minutaža gledanosti NE laže! Zakaj bi torej imeli programe, ki jih nihče nikoli ne gleda?! Slika
Tale vaša "analiza gledanosti" je milo rečeno diletantska. Zakaj? Ker minutažna gledanost nikakor ne more biti merilo tega, koliko je nek program nekomu pomemben. Primer: na nekem programu je določena oddaja enkrat mesečno in traja 20 min. Za nekoga je zaradi te oddaje ta program zelo pomemben, čepraj je po minutaži zelo nizko. Mene osebno ukinitev programov ne bo prizadela, me pa ZELO moti način, na katerega ste to naredili. Sodeč po odzivih na forumu nisem edini.

Mislim celo, da je taka "brute force" metoda za večino naročnikov žaljiva in za vas dolgoročno škodljiva. Zato vam toplo priporočam, da se takih metod ne poslužujete več. Namesto tega vam predlagam, da ob primerni priložnosti (recimo z računi) razpošljete (hkrati pa objavite na webu) anketo o programih (z vprašanji v stilu katere programe lahko pogrešate in katerih nikakor ne). Verjamem, da bi bil končni rezultat zelo podoben temu, kar imamo sedaj, občutek bi bil pa neprimerno boljši.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 31. Mar 2007 ob 23:55

Ja verodostojnost analize je lahko vprašljiva. Zakaj? Pri meni npr. ima HTV2 zelo majhno minutažo. Vzrok za to so težave na liniji, zaradi katerih športnih zadev ne morem spremljat (kockanje) in sem primoran uporabljat dobro staro klasično anteno.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

bostjank
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 20. Nov 2006 ob 21:22
T-2: Še nimam
Paket: Uporabljal vse storitve T-2 70 dni in vse storitve tudi prenehal uporabljati !

Odgovor Napisal/-a bostjank » 1. Apr 2007 ob 00:20

"Zagotavljamo delovanje 130 programov z vseh tematskih področij in širokim spektrom geografske in jezikovne pokritosti."

Zakaj se T-2 hvali s tem in zakaj v svoji tako hvaljeni celovitosti IP TV storitve ne ponudi tudi konkretne interaktivnosti - možnosti sodelovanja uporabnikov pri izražanju želja za določene vsebine, kanale ipd. Glede na to, kako se lahko igrajo z globalnim upravljanjem vmesnika, bi lahko pripravili še preprosto web/tv aplikacijo za boljše ugotavljanje potreb uporabnikov, izvedbo ocenjevanja, komentarjev in nenazadnje pripomb, ki bi jih lahko brali vsi uporabniki in ne le obiskovalci tega foruma. No, pokušino so T-2jevci dobili v negativni luči že na tem forumu v nemajhnem številu v teh dneh :D .

In še nekaj... Ker T-2 poudarja stroške za slabo gledane programe in posledično nenehno spreminjanje programov, zakaj ne bi potemtakem ohranili vse programe in po cenovni presoji stroškov enostavno pripravili različne pakete - paket A z doplačilom X EUR, paket B z doplačilom X EUR ipd. Pa naj ljudje sami financirajo programe, ki vam ne prinašajo dobička in se vam ob umikih programov ne bo treba skrivati za krinko vaših analiz gledanosti. Ko bodo nekateri ljudje zaradi doplačil odjavljali celotno storitev IP TV, pa se spet vrnemo na začetek zgodbe - da v osnovi še kaj naredite za zadovoljne uporabnike.

Povsem legitimno je imeti čimmanj stroškov v firmi, tega vam ni treba posebej poudarjati T-2.

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Odgovor Napisal/-a markoggg » 1. Apr 2007 ob 00:35

Kolker se jaz spomnim (če me spomin ne vara) se je en T2jevec na tem forumu hvalu, kako pestro ponudbo imajo in da bojo dodal še neke Finske programe!!! Upam, da ne bojo prišli na mesto teh IZBRISANIH!!
Slika

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Odgovor Napisal/-a Surfer » 1. Apr 2007 ob 01:29

Se strinjam s kokico2000. Problematična politika. Načeloma se ne vzame več kar se enkrat da... Sicer je štala.

Anyway, a sedaj bo kar črno na kanalih kjer je bil izbris? Ali se ne da kanala v celoti odstranit?
Slika 8)

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 1. Apr 2007 ob 15:25

Seveda se da odstranit črne kanale, vendar pa zakaj pa bi? Se jim pač tudi to ne da. Tako lahko kaki starejši uporabniki, ki ne brskajo po tem forumu mislijo, da jim kaj ne dela in kličejo T2 helpdesk, kjer se jim vrli T2-jevci verjetno smejijo v obraz. Lepa gesta. Tudi toliko niso, da bi dali obvestilo na uradno stran. Ko dajo gor 1 (en kanal) reklamirajo na veliko še mesece, ko jih pa ukinejo 21 pa niti besede.

Da ne boste upali, da bodo kaki novi filmski kanali in pa športni (nogomet).
Pravijo, da jih ne bo - ker so predragi in ni zanimanja.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Apr 2007 ob 15:29

http://www.t-2.net/?AUID=4D1865011E26338010DC6
Pa datum poglej...:roll:

Glede črnine - novi programi prihajajo gor tudi do 24 ur po vklopu, stari se brišejo dol v istem, neprioritetnem, tempu.
Optika 100/10

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 1. Apr 2007 ob 15:44

Ja dobro, dali ste obvestilo, kar pa ne ponmeni, da je sedaj vse v redu.
Kaj si pa hotel povedat z drugim delom, pa mi ni jasno.

Za vaše dejanje pač nimate kakega pametnega pojasnila in za mene ste postali isti kot Siol, imate iste metode in odnos do strank. Z časom, ko imate več naročnikov se vaš odnos do strank poslabšuje in vas kratko malo briga za nas.

Edina prioriteta za vas je, čimveč zasluženega denarja na račun nezadovoljnih strank.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 1. Apr 2007 ob 15:49

Kaj pa bi bilo zate "pametno pojasnilo?"
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Lion
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Sep 2006 ob 16:51
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Lion » 1. Apr 2007 ob 15:57

Pojasnite zakaj lažete, da nekatere od odstranjenih kanalov nihče ni gledal.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Odgovor Napisal/-a celloak » 1. Apr 2007 ob 16:07

Čakte, a tukaj velja dokazno breme, ali obrnjeno dokazno breme? :)

Mislim, mal ste smešni. Tuki a priori prejudicirate laž, za to, da lažejo, pa nimate nobenega dokaza.

Mislim, ZAKAJ o zakaj bi šel T-2 ugašati programe, poleg dejstva, da so najmanj gledani? Roscha je valda itak najbolj pameten, kar se na daleč vidi iz njegovega pisanja, Lion pa "valda" _ve_, da so to bili programi z veliko gledanostjo.

wTF?

racek
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 5. Feb 2007 ob 15:00
T-2: Že imam
Paket: 1/254

Odgovor Napisal/-a racek » 1. Apr 2007 ob 16:41

ocitno so nekateri zelo pridadeti ce se ukine par gnilih programov :oops:

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 1. Apr 2007 ob 17:06

celloak napisal/-a:Mislim, ZAKAJ o zakaj bi šel T-2 ugašati programe, poleg dejstva, da so najmanj gledani?
Eno je trditi, da so bili ugasnjeni programi najmanj gledani, drugo pa, da jih NIHČE ni gledal. Mislim, da je bila to Lionova poanta.

Sicer je pa nivo diskusije v zadnjih dneh zelo padel in do nadaljnega se ne bom več oglašal.

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 1. Apr 2007 ob 17:06

MCM TOP in MCM POP definitivno nista bila med najmanj gledanimi programi... V to sem trdno prepričan....

Res veliko razočarnje, da so ukinili ta dva programa...

Zaklenjeno