Prvi April? ne... živa resnica

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 18. Apr 2007 ob 09:25

tonimona napisal/-a:@ steni
To tvoje razmišljanje o Certifikatu kakovosti ISO 9001:2000 je pobrano iz Cartoon networka. Imam opravka s precej podjetji, ki se ponašajo s tem certifikatom in zadeve ne potekajo tako kot ti razlagaš.
Jaz sem napisal: Tako ravnajo sodobna, uspešna podjetja.
(ki imajo certifikat kakovosti)
Moje mnenje je, da bi podjetje, ki ima v sloganu: "hitreje, kvalitetneje, ceneje" moralo tako ravnati.

Verjamem, da se mnoga podjetja samo ponašajo z certifikatom, vendar takšna podjetja dolgoročno ne bodo uspešna.

Primerjava z Cartoon networkom pa sploh ne vzdrži.
Slika
Slika FTTH

boriso
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 17. Maj 2006 ob 10:25
T-2: Že imam
Kraj: LJUBLJANA

Odgovor Napisal/-a boriso » 18. Apr 2007 ob 09:44

Steni napisal/-a:@Darko :

Slogan podjetja T-2 je: hitreje, kvalitetneje, ceneje.
Vsako sodobno evropsko podjetje , ki želi poslovati uspešno, organizira vodenje in proizvodnjo podjetja v skladu z standardom ISO 9001:2000 in zato pridobi Certifikat kakovosti ISO 9001:2000.
Če bi podjetje T-2 imelo ta certifikat, potem nebi "kar tako" ukinilo 21 TV programov, ampak bi poslovnim partnerjem (nam uporabnikom) poslalo vprašalnik, kjer bi mi uporabniki lahko ocenili kvaliteto storitve. Na podlagi analize vrnjenih vprašalnikov in strategije podjetja pa bi se potem odločili kako naprej.
Tako ravnajo sodobna, uspešna podjetja.
Sem skoraj prepričan, da ima npr. Petrol omenjen certifikat, jaz pa nisem poslovni partner zato ker tankam pri njih a ne.

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 18. Apr 2007 ob 10:31

Si poslovni partner!
Zato pa imajo na vsakem bencinskem servisu knjigo pritožb in pohval, kamor lahko napišeš svoje pritožbe in pohvale!

Razen tega ima Petrol v telefonskem imeniku objavljene številke od direktorja .... itd !
Pri T-2 pa to zaenkrat še ni praksa.
Slika
Slika FTTH

Darko
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 03:43
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a Darko » 18. Apr 2007 ob 10:50

voyager2: jaz bi rad "dokazal" samo to, da to ni pravi način, da se doseže kak dogovor. Sem prepričan, da se z normalnim dialogom (če svoj pogovor takoj začneš z izsiljevanjem, te ne bo nihče jemal čisto resno) da večino stvari rešiti. Pa to, da T-2jevci na tem (neuradnem!) forumu sporočila kot tajnice prelagajo na svoje nadrejene, je zgolj njihova dobra volja...

Mimogrede, na podlagi česa pa ukinjajo oddaje na televiziji? :wink:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 18. Apr 2007 ob 13:58

@ steni
Eno izmed teh podjetij je bila "gazela" in napovedujejo ji še večji razmah, eno je zelo dobro stoječe z dolgoletno tradicijo in konstantnim povečevanjem prihodkov in dobička, širi se tudi na tuje trge, pa ne samo na Balkan.
To govorim iz lastnih izkušenj in zaradi pomanjaknja adekvatnih sogovornikov zapuščam to temo. :lol:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 18. Apr 2007 ob 14:09

Steni napisal/-a:Razen tega ima Petrol v telefonskem imeniku objavljene številke od direktorja .... itd !
Pri T-2 pa to zaenkrat še ni praksa.
Kje si pa ti videl, da ima papež cifro v imeniku :lol: :lol: :lol:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 18. Apr 2007 ob 15:15

Ne potrebujemo številke od papeža, od direktorja T-2 bi pa včasih prav prišla!
Slika
Slika FTTH

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 18. Apr 2007 ob 17:17

Jah sej on je chief of T2 oz chief od lastnikov T2. Drugače pa na t2 več kot do operaterjev neboš nikakor prišel. Svetujem ti pa, da kar koli uradnega komuniciranja delaš samo preko priporočene pošte ter imej fotokopije shranjene kaj si pošiljal in kdaj. Edino tako je korektno narejeno :roll: in se kam pride

L.P.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 18. Apr 2007 ob 19:03

tonimona in Darko očitno ne prepoznavata bistva tega posta. Res pa je, da t-2 bo živel dalje tudi brez nas 100 "poslovnih partnerjev" in za svojo ceno.
Kar se pa sistemov 1x let tiče pa takole:

V sodebnem svetu ( beri Evropa), TI ZNAJO DENAR IZVLEČTI IZ ŽEPA, TI PA SI ZADOVOLJEN.

To si ni izmislil bivši režim, če je to letelo na to.

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 18. Apr 2007 ob 19:04

Pa še to :

Vsaka čast moderatorjem, ki prenašajo kritike naprej, vendar očitno, te to ne gane(t-2 osebje)

lp

came2die
Model
Prispevkov: 229
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 17:55
T-2: Že imam
Paket: 20/1, telefon
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a came2die » 21. Apr 2007 ob 12:53

Ja, marsikaj se dogaja pa se ne bi smelo! Ampak pomislte, vsaj nekam smo prišli! Kam? Prišli smo do tega, da se ponudbe večajo, gradijo optična omrežja itd. Včasih "je bil" pa samo SIOL in amen. Bom dal lep primer: Kličem pred recmo enim letom na siol, ker sm imel like 30pinga več kot nekdo ki živi dobesedno v rovtah. Kaj so mi rekli? Bodi vesel, včasih smo quake igral s 300pinga!
Slika--> čakal 333 dni

Odgovori