HOLD in ostali smorn

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

HOLD in ostali smorn

Odgovor Napisal/-a Jerry » 29. Apr 2007 ob 00:29

Zadne cajte sm opazu da mi telefon piska tut ce ze govorim. Prej mi to ni. No skratka in probavam jaz zdele k sm govoru mal HOLD gumbek in to... pa sm ugotovil da ko ga 1x klofnem in potem osebo zvezem nazaj me ne slisi vec, jaz pa njega... Po sm se ene 2x probal in zdej mi je kr telefon crknu. Sploh me ne more model klicat nazaj, jaz pa tut njega ne.... ubistvu ne morm klicat 0, sm tut probu sebe na GSM in ne dela... WTF!

druga stvar: Ni mi tut jasno kako sprejmem klic ce ze govorim, sm mislu da je un F1 F2 pa ne dela. Utripa mi un HOLD in to je to....

edit: zdi se mi kot da bi telefon obdrzu linijo z njemu in zato ne morm klicat, upam da mi zdej na centrali ne nabija veselo gor kesa k da govorim.. FFS
SpaceInvader!
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 29. Apr 2007 ob 11:37

A tudi reset ne pomaga?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 29. Apr 2007 ob 12:01

ja,s holdom sem imel tud jest probleme...
pomagal je samo reset (najboljš da kar vse opreme) - pa še to sem imel ugasnjeno kake pol ure,da je telefon spet začel delat tko kt je treba...
sedaj,če me med pogovorom kdo kliče,raje prekinem tekoči pogovor in ga pokličem nazaj...
Heca ni več !

Uporabniški avatar
Jerry
Legenda
Prispevkov: 1068
Pridružen: 22. Jun 2006 ob 17:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL:10/2+IPTV
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Jerry » 29. Apr 2007 ob 15:06

Reset ni pomagal. Sem telefon izklopil tudi za ene dve uri, pa ni pomagalo. Med tem sem resetiral tudi vood in modem, samo tedva sem prec priklopil nazaj (rabm net, pa se nhl je). Telefon je zacel delat pred kako urco dvema, kar sam od sebe. Ne vem kaj se je dogajalo, sam tistega HOLD gumba ne pritisnem vec :lol:


edit: drugace ludje, ki so me klicali notr so pa sam tisino slisal, tudi tistega piskanja da stevilke ni, ni bilo.
SpaceInvader!
Slika

Odgovori