Nove storitve: samo TV in samo TV+TEL

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 20. Maj 2007 ob 17:02

hja, ampak po moje jim gre zelo slabo... sej pravim, tezko da pridejo s tako ceno skozi...

8)

antjest
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 14. Avg 2006 ob 21:46
T-2: Že imam
Paket: Čas je relativen
Kraj: Ljubljana - Brod

Odgovor Napisal/-a antjest » 20. Maj 2007 ob 23:13

Sej zato se pa trudijo narediti svojo omrežje (FTTH), da se znebijo naci operater parazita.

Sploh mi ne gre v lajšto, da je tem parazitom dovoljeno zaračunavati parico po 12€.

Toliko je naročnina na PSTN. Sama parica bi bila vredna cca pol tega zneska.
Če pa pomislim, da so nam to lastninili (beri ukradli v procesu lastninjenja), pa samo upam, da psi čimprej poginejo.

Ne razumem pa, da Gratela ne zanima potegnit špageta iz Šentvida do Broda. :?

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 20. Maj 2007 ob 23:35

Navadni Nimda napisal/-a:Tega sploh ne bom komentiral več. Predvsem pa ne "bi moralo"...
Sicer se plesu teh številk reče tudi Poslovni model in se ga seveda ne razglaša.
Pa sem ti končno uspel dokazati, da pri vaši cenovni politiki nekaj ne štima. Sicer si to vedel že od mojega prvega prispevka, vendar si mi vseeno poskušal prodati meglo... ampak jaz se kot vedno ne dam zmesti. :P
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 20. Maj 2007 ob 23:37

antjest napisal/-a:Ne razumem pa, da Gratela ne zanima potegnit špageta iz Šentvida do Broda. :?
Ni problem v "zanimanju"... bolj je problem v ljudeh (fizikalcih), ki jim jih drastično primankuje. Predvsem mislim na varilce optike... sej to je nedavno že Texus pojamral.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 20. Maj 2007 ob 23:43

nobene stvari ne mores zgraditi takoj... tud jst bi si zelel, da bi imel lokal narejen v enem tednu, pa kaj ko tako ne gre... najprej papirji, pol pa se delavci... pa tud vsak dan jamram, ampak ce ne gre, ne gre

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Maj 2007 ob 00:25

Cobane napisal/-a:
Navadni Nimda napisal/-a:Tega sploh ne bom komentiral več. Predvsem pa ne "bi moralo"...
Sicer se plesu teh številk reče tudi Poslovni model in se ga seveda ne razglaša.
Pa sem ti končno uspel dokazati, da pri vaši cenovni politiki nekaj ne štima. Sicer si to vedel že od mojega prvega prispevka, vendar si mi vseeno poskušal prodati meglo... ampak jaz se kot vedno ne dam zmesti. :P
No comment. :D
Optika 100/10

antjest
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 14. Avg 2006 ob 21:46
T-2: Že imam
Paket: Čas je relativen
Kraj: Ljubljana - Brod

Odgovor Napisal/-a antjest » 21. Maj 2007 ob 10:27

Cobane napisal/-a:
antjest napisal/-a:Ne razumem pa, da Gratela ne zanima potegnit špageta iz Šentvida do Broda. :?
Ni problem v "zanimanju"... bolj je problem v ljudeh (fizikalcih), ki jim jih drastično primankuje. Predvsem mislim na varilce optike... sej to je nedavno že Texus pojamral.
Mi je čisto jasno, sej že šiško "pacajo" več kot eno leto, pa še ni videt konca. Jasno mi je tudi zakaj se jim mudi kopat proti BS3 in Fužinama.
Očitno pa ima investitor res denarja za stran metat. Nekaj skoplješ, potem pa ti to stoji leto, dve. To pa ne razumem.
Primer:
Zemeljski kabel je na mojem drugem domu v šiški že skoraj dva meseca zrolan v kleti, namesto, da bi sproti priključevali ljudi. In tako je tudi po drugih blokih kolikor sem videl. Če je to racionalno ...

Ko smo pri varilcih ali pa kakšnih druge sorte delavcih. Ko planiraš projekt, verjetno izračunaš koliko ljudi potrebuješ za kakšna dela in se jih trudiš pridobiti oz. jih naučiti/priučiti.

Na žalost mi sedanje dogajanje bolj diši po gasilski akciji, kjer leva bolj slabo ve kaj dela desna, cevi so pa preperele in puščajo vodo kot rešeto.

Sem pa že pred časom sklenil, da se ne pustim sprovocirati nikomur. Ko se bom lahko priklopil, se bom, če bo kdo drug prej in bo ugodnejši, bom izbral pa tega.

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 21. Maj 2007 ob 12:13

Damn ste zajebal k ne daste samo TV tud. Tastari ne bojo vzel. Škoda, bojo verjetno kr Siol vzel zdej.

Uporabniški avatar
HunterMan
Model
Prispevkov: 284
Pridružen: 19. Mar 2007 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL + zamik + XL shema
Kraj: Ljubečna - 1,5km zračne linije

Odgovor Napisal/-a HunterMan » 21. Maj 2007 ob 14:51

Tvoji starši naj rajš v roke računalnik vzamejo in naj izračunajo kaj se bolj splača!
Razočaran nad T-2 od 1.5.2013

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Odgovor Napisal/-a weby » 21. Maj 2007 ob 17:08

Sadarj79 napisal/-a:Damn ste zajebal k ne daste samo TV tud. Tastari ne bojo vzel. Škoda, bojo verjetno kr Siol vzel zdej.
Naslov teme je: Nove storitve: samo TV in samo TV+TEL

Če samo TV še ni, pa gotovo še bo...

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 21. Maj 2007 ob 17:12

Sej razumem, da se t-2 tv+telefon splača. 22€ je pocen, samo pač nočjo it od Telekoma kaj čem zdej...
Za 20€ kokr je pr Siolu varjanta je še najboljše trenutno.
To so drugač stari starši, mi mamo doma t-2, pa še v eni bajti si ga bomo zrihtal, tam bo drugač še t-2 telefon zraven, ker trenutno je bajta prazna, pa v brezveze plačujemo telekomu preveč.

Weby... ja že da je v naslovu teme, samo zgleda, da se jim ne splača. Kaj bom zdej čakal na ponudbo, ki je lahko da sploh ne bo.
Zadnjič spremenil Sadarj79, dne 21. Maj 2007 ob 17:17, skupaj popravljeno 2 krat.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Maj 2007 ob 17:15

Ne smem in ne morem napovedovati storitev, ki jih ni, tudi če nekoč bodo. Nočem zavajati Sadarjevih staršev in drugih. Vsak naj se sam odloči, kaj se mu splača.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 21. Maj 2007 ob 17:19

te moram popravit... starih staršev :)
Sej jst bi rad, da vzamejo t-2, ker vem da bo ok delal, ker majo tud sosedje t2 tv :D samo kaj so ko starejši in se ne ločijo od Telekoma, pa še velik ga uporabljajo in pol če bi blo kej narobe bi pa jst bil kriv lol :shock:

Ena varjanta bi bla da bi se vzel tv+najcenejši internet, samo bo treba še razmislt...

wifi4all
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:29
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Koseze

Odgovor Napisal/-a wifi4all » 21. Maj 2007 ob 17:26

sej ne bi niti opazili razlike, ce vzamejo T2 telefon... stevilka ostane ista... aja, sorry, racun bo nizji...

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Maj 2007 ob 17:31

in se ne ločijo od Telekoma
Ta je pa čist slovenska... raje plačujemo drago, kot da pa bi malo riskirali in zadevo vsaj sprobali... ter šele nato delali zaključke. Glede na to, da so privat uporabniki, se ne bo svet podrl, če telefon kakšen dan ne bi delal. Čisto drugačna zgodba pa je, če si poslovni uporabnik... takrat te zna izpad stati precej, precej več, kot pa je letna razlika v ceni.

Te pa čisto razumem... imam tudi jaz podoben problem. Tudi jaz nočem forsirat prehoda, ker ne bi rad dobil po pi*ki, če bi slučajno šlo kaj narobe... jim svetujem in jim razložim prednosti, naslednji stavek pa je, da se naj sami odločijo. Na ta način sem svetoval že nekaterim in pri vseh je na koncu šlo BP. Poznam pa eno družino, ki so enako skeptični... čimbolj stran od njih... bodo že sami enkrat spoznali (ali pa ne bodo nikoli).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Odgovori