Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ant0nym0us
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 20. Mar 2007 ob 18:33
T-2: Že imam
Paket: optika >> net + tel + tv
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ant0nym0us » 17. Jun 2007 ob 19:10

mislim, da ameriskega CC v evropi ni (na zalost) obstajajo pa nemska, poljska, italjanska in mogoce se katera verzija CC-ja
Slika

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Asterix » 18. Jun 2007 ob 13:47

:roll: Kdaj lahko pričakujemo kaj novih francoskih kanalov? (npr.France 4, France 5)
Ils sont fous ces Slovenes!

paskob
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 17. Jun 2007 ob 17:49
T-2: Že imam
Paket: 20/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a paskob » 18. Jun 2007 ob 20:20

zakaj raje ne sprašuješ za france 1?

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: TF1

Odgovor Napisal/-a Asterix » 19. Jun 2007 ob 06:53

To sem ze spraseval nekaj mesecev nazaj, pa je NN zatrdil, da je TF1 predrag in da ce ze bo, bo v nekem placljivem paketu.

ali pa se motim...

NN?
:roll:
Ils sont fous ces Slovenes!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Jun 2007 ob 11:26

TF1 je stvar pogajanj in dogajanj. O tem zato kasneje, morebiti že jeseni.

Sedaj je gor Europe by Satellite, ki je evropski parlamentarni program + še dodatne stvari so gor občasno. Recimo kadar je kak dogodek s strani ESA ali NASA (vesolje! :)), nam bodo to zavrteli. Večina oddaj je simlutano prevedena.

Zakaj je ta program pomemben? Evropski parlament je inštitucija, kjer se med drugim odloča tudi o avtorskih pravicah predvajanja medijskih vsebin (filmi, športni prenosi in podobno). Točno tu bodo nastajali novi zakoni in spremembe obstoječih, ki bi omogočali sprejemanje nekaterih TV vsebin, ki so zaenkrat še off-limits za področje Slovenije. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3497
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a madpanter » 19. Jun 2007 ob 12:13

Rajši dejte nasa tv, ker vidim da promoviraš vesolje, glede nato, da ga stremajo free prek neta na nasini strani se bi zihr dalo kaj zmenit okoli oddajanja tudi prek iptv in je boljš kokr pa ta bedarija, mam poln ku*ac že te politike :twisted: :evil:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 19. Jun 2007 ob 12:16

Navadni Nimda napisal/-a:TF1 je stvar pogajanj in dogajanj. O tem zato kasneje, morebiti že jeseni.

Sedaj je gor Europe by Satellite, ki je evropski parlamentarni program + še dodatne stvari so gor občasno. Recimo kadar je kak dogodek s strani ESA ali NASA (vesolje! :)), nam bodo to zavrteli. Večina oddaj je simlutano prevedena.

Zakaj je ta program pomemben? Evropski parlament je inštitucija, kjer se med drugim odloča tudi o avtorskih pravicah predvajanja medijskih vsebin (filmi, športni prenosi in podobno). Točno tu bodo nastajali novi zakoni in spremembe obstoječih, ki bi omogočali sprejemanje nekaterih TV vsebin, ki so zaenkrat še off-limits za področje Slovenije. :)

Morm pa k zgornjem dodati tole prepričan sem, da je dotčni program klasična "brca v temo", res ne vem zakaj T-2 ne posluša predlogov in želj naročnikov in plačnikov IPTV tak program je definitivno zadnji, ki bi si ga večina uporabnikov želela pa kakorkoli si že to razlagate.Ljudje imajo politke že "čez glavo" in ,če že prižegejo TV ga prižegajo zato, da se malo razvredrijo od vsakdanjega življena in če hočete od vsakdanjih afer politike v Sloveniji, Evropi in svetu tako,da je večini uporabnikov prav malo mar za politiko in evropsko birkoracijo toda očitno so politiki edine prave zvezde pri nas in jim je treba nameniti, kar se da veliko pozornosti, verjamite tisita o sprejemanju zakonov itd. uporabniki T-2 IPTV nimajo nikakršnega vpliva na to in jih prav malo briga kakšen zakon sprejemajo, če nimajo nikakršnega vpliva.Ta program definitvno ni zaželjen in mislim,da takih programov ne rabimo na T-2 in sploh pa ,da se jih obeša na "velik zvon" politike imamo dovolj imamo dosti programov z novicami, potrebujemo športne, filmeske (aktualni filmi, serije itd.),kulture in morda še kakšen program z zanimivimi dokumentarci in znanstvenimi prispevki nikakor pa ne politični programov v to sem prepičan ,da večina tega programa ne pozdravlja z navdušenjem pa kakorkoli že!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 19. Jun 2007 ob 12:41

Ah men se zdi pa zanimivo včasih še kaj drugega pogledati...

ne rečem da sem totalna navdušenka nad politiko, ampak včeraj recimo sem se konkretno nasmejala med gledanjem neke seje iz državnega zbora :)

Pa tudi zanima me, če so v evropskem parlamentu tudi taki kekci, kot so v našem :) splošna razgledanost in te stvari :)

btw. VonArx, tako kot so zate pomembni recimo športni kanali (če mene vprašate jih je že sedaj preveč), so drugim pomembne druge stvari...
Zadnjič spremenil OrionLady, dne 19. Jun 2007 ob 12:43, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Surfer » 19. Jun 2007 ob 12:42

Glede EbS... Saj ni treba gledati, če komu ni všeč. Jaz mislim, da je program dobrodošla in potrebna pridobitev. Ravno zato ker Evropa ima politične in birokratske probleme. Tudi zato ker politika je "nepriljubljena" tema v Sloveniji. Treba je videt kam gre naš denar, kaj pravijo evropski poslanci, kam gre Evropa... :)

To so pomembne reči, ki so povprečnemu Slovencu preveč odmaknjene, zato pozdravljam T-2jevo potezo. :idea:
Slika 8)

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 19. Jun 2007 ob 13:15

OrionLady napisal/-a:VonArx, tako kot so zate pomembni recimo športni kanali (če mene vprašate jih je že sedaj preveč), so drugim pomembne druge stvari...

Če bi naredili anketo med T-2 naročniki IPTV so športni in filmski kanali daleč pred vsemi političnimi,ki bi dobili morda odstotek to je dejsvo in tega ne spremni nobeno drugo dejstvo.Kar se tiče špotnih kanalov T-2 ima en "resen" športni kanal to je NASN, ki mu bo sedaj ko je konec sezone NHL-ja gledanost padla to je vse, Eurosporta 1,2 ne bi našteval ,ki je zastonski programov, na T-2 si praktično ne moreš ogledati nogometne tekme evropski klubskih tekmovanj (recimo Španske lige itd... pa sej to je bilo že tisočkrat napisano), kar je nedvomno zelo slabo, ne moreš si ogledati tekem košarkarske lige NBA pa še bi lahko našteval to ljudje hočejo bistveno bolj kot EBS, ki je nedvomno kakšni peščici birokratov "zelo pisan na kožo" toda še vedno globoko zaostaja za željam večine uporabnikov, recimo ljudje si želijo program z bolj aktualnimi filmi, serijami program ala FOX crime, ki je imel fantastično gledanost pa je moral iti "dol" pa še bi lahko našteval programe itd., edini program o kulturi ARTE je moral iti dol, kar je zelo slabo zato, da lahko sedaj spremlajmo EBS in TV Shqiptar itd. niti enega kulturnega program ni na T-2 z moderno kulturo, svetovnimi muzeji, razstavami in bienali itd. jaz pravim samo tista dejstva, ki govorijo kaj T-2 IPTV res potrebuje.

Jaz še enkrat povdarjam T-2 se res trud in poiskuša, kar se da vključiti veliko TV programov toda pomembna je kvaliteta in ne kvantiteta!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

pataky
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 19. Sep 2006 ob 12:27
T-2: Že imam
Paket: vse
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a pataky » 19. Jun 2007 ob 13:29

EbS je kvaliteten program. Zanima me če bo bilo možno izbirati jezik?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Jun 2007 ob 13:33

Pataky: Se že razmišlja o tem, saj je v streamu s satelita do 22 simultanih prevodov (včasih še več, če gre za izven-evropske dogodke!). Če mene kdo vpraša, je to skoraj nuja - konec koncev, saj moramo vsem Evropejcem nuditi možnost ogleda v lastnem jeziku. To pa zato, ker je vedno več folka iz drugih krajev Evrope pri nas v Sloveniji za stalno ali začasno (to so dobre novice)!

VonArx: Eurosport 1 in 2 sta med DRAŽJIMI kanali v shemi!!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 19. Jun 2007 ob 14:48

edini program o kulturi ARTE je moral iti dol, kar je zelo slabo zato, da lahko sedaj spremlajmo EBS in TV Shqiptar itd. niti enega kulturnega program ni na T-2 z moderno kulturo, svetovnimi muzeji, razstavami in bienali itd. jaz pravim samo tista dejstva, ki govorijo kaj T-2 IPTV res potrebuje.
se podišem VonArx. Edini pravi, kvalitetni kulturni program so nam ukinili - kao nizka gledanost, kar težko verjamem glede na druge programe, ki so jih dodali in sigurno nimajo tako visoke gledanosti (EBS, TV Shqiptar, pa eno množica športnih programov, ki jih sigurno ne gledate, ker pravite, da niso kvalitetni, EWTN, Bloomberg...)

LP

jamiroq
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:56
T-2: Že imam
Kraj: Piran

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jamiroq » 19. Jun 2007 ob 15:10

za vključitev v programsko shemo bi predlagal RTÉ 1 in 2 (irski nacionalni program). radio že prenašate (to je bilo zelo prijetno presenečenje!), dajte še tv :mrgreen:.
sej vem, da je to bolj kot ne pobožna želja, a vseeno :).

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: TF1

Odgovor Napisal/-a Asterix » 19. Jun 2007 ob 16:37

NN je reku: "TF1 je stvar pogajanj in dogajanj. O tem zato kasneje, morebiti že jeseni."
:D
Upam, da nas (Francoze) bo NN razveselu že to jesen!
;-)
Ils sont fous ces Slovenes!

Zaklenjeno