Mediaset jupii

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re:

Odgovor Napisal/-a maxus » 17. Jun 2007 ob 21:51

BOBI napisal/-a:
tonimona napisal/-a: :D Le kako je to mogoče, da samo v obmejnem pasu?
Jaz makaronarja čisto nič ne razumem :wink:
Mi boš ti prevajal po telefonu če bo kaj zanimivega, da povečamo statistiko še iz celine :wink:

Maxus, grča Primorska, kaj boš sam fuzbal gledal, je treba tud mal v kantino zavit :D
Bobi,še preveč se zadržujem po betulah,se bom pa še več,kajti športni prenosi na laški nacionalki in mediasetu so čisto vsi zatemnjeni :evil: :evil: na uradni T-2 shemi pa nikjer nič ne piše o temu :evil: Če bi to kje pisalo,se nas velika večina na novo naročenih ne bi prijavilo :( ...danes sem bil prisiljen poslušati špikerja na pop tv,ki mi dvigne vse dlake po telesu ob njegovem "genijalnem" komentiranju :shock: ...pa ne reci mi zdaj,da bi lahko kakšne jodlarje poslušal,ker jih razumem še manj kot ti makaronarje :twisted: ...da me boš bolje razumel-formulo sem začel redno gledati že konec šestdesetih,motorje pa malo kasneje...
Nimda,gledanost v obmejnem področju italijanskih programov bi bila še krepko večja,če ne bi ob športnih prenosih padel mrak na naše ekrane ;-)

PS
Dragi primorci ki se želite priključiti na T-2 TV,opozoril sem vas 8) ...
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a tonimona » 17. Jun 2007 ob 21:55

Pri Mediasetu lahko v njihovi programski shemi zaslediš legendo, ki pravi: "I programmi contrassegnati con questo simbolo (*)
sono disponibili solo sui canali a diffusione terrestre". Alora bo to to. Rabim samo potrditev od satelitarjev.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

spirit1
Faca
Prispevkov: 123
Pridružen: 23. Mar 2007 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: FTTH 20/20, 2xTV (1xHD), VOIP
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a spirit1 » 17. Jun 2007 ob 23:26

tesux napisal/-a:Slabo si razumel mora jih izklopit tožba pa nevem če je vložena bi pa bilo prav da se enkrat postavijo na trdna tla ker predvajajo kar nebi smeli oziroma nimajo nobene pogodbe z mediasetom da ga lahko posredujejo po kabelski pa če tudi jo lovijo prek navadne antene.Kje so zdej pimpleki ki ščitijo avtorske pravice aaaa????
100% ga nisem narobe razumel, točno to je rekel. In to meni in pa sosedom, ki jim je isti dan montiral, ker sem bil tudi js tam.

Je normalno da pri filmih tudi zakrivajo sliko (italia 1)? To se mi je danes 2x zgodilo. 2 filma, 2x črna slika.

Uporabniški avatar
ant0nym0us
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 20. Mar 2007 ob 18:33
T-2: Že imam
Paket: optika >> net + tel + tv
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a ant0nym0us » 18. Jun 2007 ob 02:26

ja se zgodi :(
ceprav ne razumem zakaj nekatere stvari kriptirajo, drugih pa ne?
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Re:

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Jun 2007 ob 08:37

maxus napisal/-a:Bobi,še preveč se zadržujem po betulah,se bom pa še več,kajti športni prenosi na laški nacionalki in mediasetu so čisto vsi zatemnjeni :evil: :evil: na uradni T-2 shemi pa nikjer nič ne piše o temu :evil: Če bi to kje pisalo,se nas velika večina na novo naročenih ne bi prijavilo :( ...danes sem bil prisiljen poslušati špikerja na pop tv,ki mi dvigne vse dlake po telesu ob njegovem "genijalnem" komentiranju :shock: ...pa ne reci mi zdaj,da bi lahko kakšne jodlarje poslušal,ker jih razumem še manj kot ti makaronarje :twisted: ...da me boš bolje razumel-formulo sem začel redno gledati že konec šestdesetih,motorje pa malo kasneje...
Nimda,gledanost v obmejnem področju italijanskih programov bi bila še krepko večja,če ne bi ob športnih prenosih padel mrak na naše ekrane ;-)

PS
Dragi primorci ki se želite priključiti na T-2 TV,opozoril sem vas 8) ...
Maxus, hoteli smo igrati po pravilih. Lahko bi šel kdo od nas v Trieste v trafiko in kupil dekodirne kartice za 300 Lire in bi imeli vse oddaje nezatemnjene. Ampak to ni fajn, zaradi nespoštovanja pravil. Hoteli smo videti, koliko je zanimanja za Mediaset, zato se je nekaj cajta laufalo v takem načinu. Če se ti in drugi krajani ne bi priklapljali, Mediaseta ne bi bilo, saj ga ne bi nihče gledal... Ampak ste bili tolk pametni, da ste naročili storitev televizije T-2 (ki ima največ programov). Zato je sedaj izginila (P), kar pomeni, da bomo lahko oddajali vse oddaje. Pričakujemo nove dekodirne kartice v naslednjih dneh.

Sam ne mi jamrat neki tlele, ker res ni potrebe! :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
ant0nym0us
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 20. Mar 2007 ob 18:33
T-2: Že imam
Paket: optika >> net + tel + tv
Kraj: Koper

Re: Re:

Odgovor Napisal/-a ant0nym0us » 18. Jun 2007 ob 09:31

Navadni Nimda napisal/-a:Pričakujemo nove dekodirne kartice v naslednjih dneh.
jeee :D
Slika

spirit1
Faca
Prispevkov: 123
Pridružen: 23. Mar 2007 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: FTTH 20/20, 2xTV (1xHD), VOIP
Kraj: Koper

Re: Re:

Odgovor Napisal/-a spirit1 » 18. Jun 2007 ob 09:46

Navadni Nimda napisal/-a:
maxus napisal/-a: Pričakujemo nove dekodirne kartice v naslednjih dneh.
:o
Enkratni ste!!

Tukaj na primorksem se ni za bat, da ga ne bi gledali ;-)

Pa še to, na italia1 ne dela pravilno EPG. Oddaje ki so napisane spodaj in v napovedniku so čisto napačne.

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Re:

Odgovor Napisal/-a maxus » 18. Jun 2007 ob 14:04

Navadni Nimda napisal/-a:
maxus napisal/-a:Bobi,še preveč se zadržujem po betulah,se bom pa še več,kajti športni prenosi na laški nacionalki in mediasetu so čisto vsi zatemnjeni :evil: :evil: na uradni T-2 shemi pa nikjer nič ne piše o temu :evil: Če bi to kje pisalo,se nas velika večina na novo naročenih ne bi prijavilo :( ...danes sem bil prisiljen poslušati špikerja na pop tv,ki mi dvigne vse dlake po telesu ob njegovem "genijalnem" komentiranju :shock: ...pa ne reci mi zdaj,da bi lahko kakšne jodlarje poslušal,ker jih razumem še manj kot ti makaronarje :twisted: ...da me boš bolje razumel-formulo sem začel redno gledati že konec šestdesetih,motorje pa malo kasneje...
Nimda,gledanost v obmejnem področju italijanskih programov bi bila še krepko večja,če ne bi ob športnih prenosih padel mrak na naše ekrane ;-)

PS
Dragi primorci ki se želite priključiti na T-2 TV,opozoril sem vas 8) ...
Maxus, hoteli smo igrati po pravilih. Lahko bi šel kdo od nas v Trieste v trafiko in kupil dekodirne kartice za 300 Lire in bi imeli vse oddaje nezatemnjene. Ampak to ni fajn, zaradi nespoštovanja pravil. Hoteli smo videti, koliko je zanimanja za Mediaset, zato se je nekaj cajta laufalo v takem načinu. Če se ti in drugi krajani ne bi priklapljali, Mediaseta ne bi bilo, saj ga ne bi nihče gledal... Ampak ste bili tolk pametni, da ste naročili storitev televizije T-2 (ki ima največ programov). Zato je sedaj izginila (P), kar pomeni, da bomo lahko oddajali vse oddaje. Pričakujemo nove dekodirne kartice v naslednjih dneh.

Sam ne mi jamrat neki tlele, ker res ni potrebe! :D
Nimda,če mi ne bi brontolali leti,se vi ne bi zmigali z nabavo dekodirnih kartic ;-) ....le kaj bi mi dosegli,če bi dali glavo v straniščno školjko,potegnili vodo in se drli:HOČEMO DEKODIRNE KARTICE ZA MEDIASET IN RAI :twisted: :mrgreen:

PS
H O Č E M O P T I K O V I Z O L I I N P I R A N U :evil:
Slika

Uporabniški avatar
kikec_k
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 23. Maj 2007 ob 22:52
T-2: Že imam
Paket: 10
Kraj: KP

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a kikec_k » 23. Jun 2007 ob 23:33

Ma to so besede.... Končno ne bo treba čakula Ališiča poslušat,.....
:lol: :lol: :lol:

Upam da ne bojo sitnarli na mejo za nove kartice in bo res kmalu mogoče gleat Silviotove programe :twisted:

THX NN
Pretiran optimizem je ko "kuba" vedno te po je be ....

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a maxus » 24. Jun 2007 ob 15:13

Danes sem bil zopet prisiljen gledat motorje na Eurošport,kajti Italia1 je zopet zatemnjena :evil: imam občutek,da bo T2 dobil dekodirne kartice,ko bojo na MotoGP montirali dizelelske agregate :? .....ali me namerno posiljujete učenja angleščine na stara leta :roll: :twisted:
Slika

racek
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 5. Feb 2007 ob 15:00
T-2: Že imam
Paket: 1/254

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a racek » 24. Jun 2007 ob 15:14

kikec_k: od kdaj pa mediaset prenasa F1?

Uporabniški avatar
kikec_k
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 23. Maj 2007 ob 22:52
T-2: Že imam
Paket: 10
Kraj: KP

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a kikec_k » 25. Jun 2007 ob 19:45

racek: kaj veš lahko da bo NN za 300 lir kupu še kartice za RAI in bomo tudi Mirčeta rešeni....
Pretiran optimizem je ko "kuba" vedno te po je be ....

spirit1
Faca
Prispevkov: 123
Pridružen: 23. Mar 2007 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: FTTH 20/20, 2xTV (1xHD), VOIP
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a spirit1 » 25. Jun 2007 ob 21:38

maxus napisal/-a:Danes sem bil zopet prisiljen gledat motorje na Eurošport,kajti Italia1 je zopet zatemnjena :evil: imam občutek,da bo T2 dobil dekodirne kartice,ko bojo na MotoGP montirali dizelelske agregate :? .....ali me namerno posiljujete učenja angleščine na stara leta :roll: :twisted:
Ja, js bi tudi rad gledal MotoGP. Upam, da boste čimprej zrihtali kartice. ;-)

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a maxus » 30. Jun 2007 ob 13:08

spirit1 napisal/-a:
maxus napisal/-a:Danes sem bil zopet prisiljen gledat motorje na Eurošport,kajti Italia1 je zopet zatemnjena :evil: imam občutek,da bo T2 dobil dekodirne kartice,ko bojo na MotoGP montirali dizelelske agregate :? .....ali me namerno posiljujete učenja angleščine na stara leta :roll: :twisted:
Ja, js bi tudi rad gledal MotoGP. Upam, da boste čimprej zrihtali kartice. ;-)
Šajeta jih hitla u fondament :evil: ...anke to šetimano niso bili kapaci jit u Triešte špendat lire za dekodirno kartolino :mad: ...jnu anke Rajuno je krepal :cry:

Nimda,samo ne reci ti mane da brontolam brez radžona :(
Slika

racek
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 5. Feb 2007 ob 15:00
T-2: Že imam
Paket: 1/254

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a racek » 2. Jul 2007 ob 13:56

uceri je blo zanimivo, je bla ponovitev moto gp na italia1, kjer sm mel ze odprto, pa je delalo, prvih 5-6 krogov, pol so ble reklame, sm mal obrnu, pridem nazaj na italia1, črno :lol:

Odgovori