Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 6. Avg 2007 ob 21:38

mitja_i napisal/-a:
Al Jazeera English ANG Std
Europe by Satellite
Fox News ANG Std
FR 3 FRA Std
Luxe TV ANG HDTV
Motors TV ANG Std
NASN - North American Sports Network ANG Std
NeT TV - Nezavisna televizija HRV Std
Russia Today ANG Std
Tole so zelo kvalitetni programi, ki so meni ZELO všeč in so ekskluzivno na T-2. So pa še drugi, ki so všeč drugim.
Se strinjam, da so našteti programi kvalitetni; jih tudi gledam. Kje pa je kakšen kvalitetni kulturni? Takega mogoče nihče noče gledati? Al' se mogoče motim? 8)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 6. Avg 2007 ob 21:41

Ed004, trudimo se, da bi ti zrihtali un ta kvalitetni kulturni program. Ne paničari prosim. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 6. Avg 2007 ob 21:43

Navadni Nimda napisal/-a:Ed004, trudimo se, da bi ti zrihtali un ta kvalitetni kulturni program. Ne paničari prosim. :)

Saj ne paničarim pretirano :) mal me je prijelo jamrat ;-)

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxus » 6. Avg 2007 ob 21:56

Nimda,Euronews oddaja tudi v italijanskem in nemškem jeziku in bi obmejnemu prebivalstvu bilo po godu,če bi še to vključili v spored.Upam,da se stroški ne bi preveč dvignili,glede na to da je v angleščini že na shemi ;-)

Pa še radio Koper bi želel na radijski shemi,kajti ko se zjutraj utrujen dvignem iz postelje vzamem cajtnge v roke,upalim radio in pridno likam kavč pol ure(kavica vključena v to težko raboto :twisted: ) ;-) :mrgreen:
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 6. Avg 2007 ob 22:03

Ja, za te reči smo morali še ene tehnične prepreke preskočiti. Tko, da mislim, da bo tudi tole kmalu na sporedu z različnimi jeziki. Ampak je pri vseh programih odvisno od ponudnika - recimo Eurosport se ne da dobiti v nekaterih jezikih, itd. Ne da je treba doplačati, ampak se ne da dobiti, zaradi "prior arrangements".
Optika 100/10

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxus » 6. Avg 2007 ob 22:10

Za Eurosport vem,želel bi Euronews ;-)
Slika

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a celloak » 6. Avg 2007 ob 22:44

Slika

Edit: Kljukice na rumenem ozadju so programi, ki so na voljo za doplacilo.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 6. Avg 2007 ob 22:52

Navadni Nimda napisal/-a: T-2 aktivno išče kvalitetne TV vsebine. Ker imamo že sedaj najkvalitetnejše TV kanale v Sloveniji, ni razloga, da ne bi verjeli, da ne bo temu tako tudi v bodoče. :)
Vseeno ni treba ravno pretiravati ponudba T-2-jeve televizije je splošna ozr. povprečna približno taka kot jo ima konkurenca, T-2 se morda malo preveč ponaša z kvantiteto kot kvaliteto se pa seveda na T-2 najde kakšen res zelo kvaliteten program, ki ga konkurenca še nima, ampak mislim, da sta to realno samo dva morda res največ trije kanali. Ampak ima tudi konkurenca kakšen zelo kvaliteten program, ki ga T-2 nima to je dejstvo, zato so približno tam tam.Povdarjam še enkrat pretiravati ni potrebno, sem pa mnenja, da je cena za te programe zelo sprejemliva in zadovoljiva to pa je dejstvo!


T-2-ju manjka definitivno kakšen program o kulturi ( muzeji, galerije, bienala ,sodobna umetnost...), aktualni filmski kanal ( serije, nanizanke, akcijski itd. filmi novejših letnic ), program, ki pokriva najboljše nogometne lige Španske, Angleške, Nemške, Italjanske itd., tudi program, ki pokriva NBA za basketaše, zagotovo tudi kakšne domače športne panoge npr. naša EBEL ligaša Jesenice in Olimpijo v avstrijski ligi tudi ne bomo mogli videti na programskih shema T-2-ja čeprav bi si morda kdo tega zelo želel konec koncev so naši hokejisti člani skupine A pa še in še bi lahko našteval to sem izpostavil ker mi je pač prišlo na misel gledalci T-2-ja smo prikrajšani tudi za voljo domače nogometne lige kakorkoli že, marsikomu odgovarja gledati domač nogomet na T-2 ga ne moreš in še in še bi lahko našteval.
Sigurno pa tudi glede na to, da živimo v času tehnologije in da nas "bombandirajo" z raznimi tehnološkimi napredki bi lahko končno vzpostvili HDTV ponudbo na noge in z kakšnim morda tudi že obljubljenim kanalom HD povečali kvaliteto IPTV, seveda za doplačilo pa lastni želji, če drugače ne gre!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a weby » 6. Avg 2007 ob 23:25

@celloak: pa sej T2 ma N24 :?

TgT
Nadebudnež
Prispevkov: 383
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 21:51
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Dobrava pri Slov.Konjicah
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a TgT » 6. Avg 2007 ob 23:41

TV1000 must have :D
Je eden izmed petih programov na nasi gnili kablski ki jih je vredno gledat... ;-)
Hit'n'Run ;-)

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 7. Avg 2007 ob 11:23

celloak, mejbi bo neumno vprašanje, ampak a si to tabelo delal sam? Če ja, a bi se dalo naredit na koncu še skupno kolk ima kakšen ponudnik programov od vseh naštetih npr.: 120/200 :)

ales100i
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 2. Mar 2007 ob 07:46
T-2: Že imam
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ales100i » 7. Avg 2007 ob 11:54

Meni osebno se zdi smešno to konstantno povdarjanje najbolj kvalitetne ponudbe.

To se enostavno ne da zmerit, ker je prvič, zadeva zelo subjektivna, saj če nekdo gleda na TV samo filme in fuzbal potem je npr. T-2 najmanj kvaliteteten ponudnik v Sloveniji in drugič, kvantiteta še ne pomeni kvalitete. T-2 ima res največje število programov, ima pa kup španskih, madžarskih, francoskih kanalov, ki tudi če so kvalitetni niso zanimivi za veliko večino gledalcev, ker teh jezikov pač ne razumejo. Jaz npr. razumem nemško, angleško, slovensko in hrvaško (srbsko) in je moja programska shema zmanjšana za vse programe v ostalih jezikih (30-40 programov). Verjamem, da večina uporabnikov ne govori več kot 4 jezike (nekateri še manj) in je pri njih zadeva podobna, ali še hujša (če recimo ne razumejo nemško). Drugi ponudniki pač ne nudijo programov samo zato, da bi povečali število programov, da se lahko potem hvalijo, da imajo največjo (po vaši interpretaciji je to takoj najkvalitetnejšo) ponudbo. Težko me boste namreč prepričali, da program TV Polonia gleda več kot 50 ljudi v Sloveniji.

Zato prosim, če ne bi po nepotrebnem na vsako kritiko T-2 ali predlog za novi kanal nekdo odgovarjal s floskulami o najkvalitetnejši ponudbi in bi odgovoril samo, če imate na to vprašanje konkreten odgovor, ker konec koncev je to forum in ne stran za reklamiranje T-2 in pluvanje konkurence.

Jaz sem s ponudbo T-2 sicer čisto zadovoljen, bi blo fajn če bi imel kak dodaten program (športni, filmski, hrvaški), ampak se ne pritožujem. Moti pa me, da hočete pod vso silo vsakega, ki predlaga nov program prepričat, da je neumen, ker kaj predlaga, češ da ima najkvalitetnejšo ponudbo in da naj bo srečen, da mu kakšnega programa ne odvzamejo. Potem je ta tema brez veze n jo je najbolje ukiniti, ali pa jo preimenovati v "Mislite, da je potrebno kaj dodati v shemo T-2 - vstopite, da vam razložimo, da razmišljate napačno"

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Avg 2007 ob 12:24

Ma to, da imaš največje število kanalov je potem bolje, da si vsak kupi digitalno satelitsko z možnostjo vrtenja krožnika pa jih bomo imeli preko 700. Res je nujno uvesti en kvaliteten filmski kanal športni pa kulturni pa magari za to 40 kanalov najmanj gledanih brisati iz ponudbe.
Slika


Lp, Kitl

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a buhica » 7. Avg 2007 ob 12:32

Se v popolnosti strinjam z mojima predhodnikoma (ales100i in kitl), še posebna pohvala gre ales100i, ki je po mojem res zadel bistvo vsega... ;-)
Pa sem le dočakal optični dan, datum zapisan v zgodovino - 20.10.2008...

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka » 7. Avg 2007 ob 20:25

Navadni Nimda napisal/-a:Ima, tukajle poglej pod "Nemški kanali":
http://www.t-2.net/Popvp/TV_Programska_Shema.html
Ja točno je moja napaka. Tam, ko je vprašaj bi bila lahko povezava do tv sporeda.

Zaklenjeno