T-2 TV multimedijski spektakel

Vse o T-2 IP televiziji
Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Sep 2007 ob 00:18

Na servisni strani je sedaj spisek vseh vsebin na VoD-u.

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1219
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a mahi » 1. Sep 2007 ob 08:53

Lepo bi bilo, da bi te vsebine lahko videli tudi ostali, ki nismo naročniki IP TV. Zakaj niso napisanje kje na spletu.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Sep 2007 ob 09:03

Videoteka:
Je že narejeno, tudi slike so in 194 preview video-v je do sedaj pripravljenih (FLV format). Bom objavil tule, prec ko bo potrjeno.

TV: sporedi so še v izdelavi.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a VonArx » 1. Sep 2007 ob 09:08

mahi napisal/-a:Lepo bi bilo, da bi te vsebine lahko videli tudi ostali, ki nismo naročniki IP TV. Zakaj niso napisanje kje na spletu.

Glede na rezultate konkurence se v tem trenutku, niti ne želite biti naročnik IPTV pri T-2, ker krepko caplja za konkurenco!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

luser
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 5. Avg 2006 ob 17:33
T-2: Že imam
Paket: 4/1Mbps

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a luser » 1. Sep 2007 ob 09:30

VonArx napisal/-a:
mahi napisal/-a:Lepo bi bilo, da bi te vsebine lahko videli tudi ostali, ki nismo naročniki IP TV. Zakaj niso napisanje kje na spletu.
Glede na rezultate konkurence se v tem trenutku, niti ne želite biti naročnik IPTV pri T-2, ker krepko caplja za konkurenco!
Morda pa nekateri želimo imeti sliko na TV in pri filmih tako kot bi morala biti z uporabo trenutne tehnologije, pa zato raje ostajamo pri T-2. Da ne govorimo o osnovnih storitvah, ko je npr. uporabniški vmesnik, konkurenca že 3/4 leta uvaja novega pa ji še ni uspelo naresti zadeve uporabne.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a celloak » 1. Sep 2007 ob 09:51

luser: VonArxa ne gre jemati resno. Malo poglej njegove poste po forumu. Očitno nas ima za kretene, ker eno-in-fucking-isto lajno ponavlja kot da bi uporabniki bili zlate ribice s sedemsekundnim spominom.

Tudi ko T-2 uvede seznam VOD vsebin, VonArxu to ni všeč. Tudi ko se kaj premakne na bolje, VonArxu to ni všeč. Sploh ne vem več, zakaj je VonArx še vedno naročnik T-2 (sklepam da je, nisem ziher).

VonArx = FUD. Za slaviste, FUD = Fear, Uncertainty, Doubt = Strah, Nesigurnost, Dvom. On to širi, nekateri pa vidimo nekaj milimetrov dlje od lastnega nosu in se provokatorjem njegovega tipa pač ne pustimo.

Vedno na forumu obstaja kakšen patronček tipa VonArx, in mogoče je čas, da ga enostavno sprejmemo takega kot je, in nehamo dignificirati njegova forumska sporočila z odgovori.

Tale je moj zadnji :).
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Sep 2007 ob 11:09

Prosim, da se nehate preklati. :mrgreen:
Vsak ima pravico povedati, kar si misli o tem in onem, pa če je še tako skregano z logiko in Resnico. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a VonArx » 1. Sep 2007 ob 13:39

celloak napisal/-a:luser: VonArxa ne gre jemati resno. Malo poglej njegove poste po forumu. Očitno nas ima za kretene, ker eno-in-fucking-isto lajno ponavlja kot da bi uporabniki bili zlate ribice s sedemsekundnim spominom.

Tudi ko T-2 uvede seznam VOD vsebin, VonArxu to ni všeč. Tudi ko se kaj premakne na bolje, VonArxu to ni všeč. Sploh ne vem več, zakaj je VonArx še vedno naročnik T-2 (sklepam da je, nisem ziher).

VonArx = FUD. Za slaviste, FUD = Fear, Uncertainty, Doubt = Strah, Nesigurnost, Dvom. On to širi, nekateri pa vidimo nekaj milimetrov dlje od lastnega nosu in se provokatorjem njegovega tipa pač ne pustimo.

Vedno na forumu obstaja kakšen patronček tipa VonArx, in mogoče je čas, da ga enostavno sprejmemo takega kot je, in nehamo dignificirati njegova forumska sporočila z odgovori.

Tale je moj zadnji :).
Malo sem razmišljal a ti na to primitivno sporočilo in provokativno sploh odgovorim pa sem rekel, da bom. Gremo lepo po vrsti: Sam pišem o tistih stvareh, ki so odraz realnega stanja in obenem sem vesel, da je marsikdo na tem forumu to isto tudi potrdil in da že nekaj časa upravičeno "jamramo" če hočeš, glede IPTV ponudbe nasploh, vedno pa sam dopuščam možnost, da gre zadeva na boljše in jaz bom to vedno priznal, ravno ti si večkrat pisal zelo zavajujoče in lažnivo, kar so potrdili tudi uporabniki, na tem forumu, to da se ne znaš izražat sem že opazil toda vseeno sam nisem bil do nikogar žaljiv samo čakal sem na odgovor T-2-ja na ostale konkurente in verjel sem, da jim morda uspe še kaj boljše in prav tako kot je rekel NN, da bo T-2 vedno korak pred konkurenco in mi si tega zelo želimo in verjamemo v to, samo trenutno temu verjetno ni tako in res sem vesel, da tudi drugi forumaši potrjujejo enako in to je vse. Sam dopuščam možnost, da se zadeva uredi in bom vedno znal stvari pohvaliti, konec koncev sam sem T-2-ju "zrihtal", kar nekaj novih naročnikov pa nimam nič od tega jaz dobre stvari pohvalim in slabem grajam, vedno bom strmel k temu načelu se pa z primitivci vsaj tako kot se izražaš ti ne mislim ukvarjati, sem pa ocenil da sem dolžan to napisat.

Se opravičujem Kitlu& moder. za "izplutje" iz teme toda toliko v obrazložilo zelo pametnemu celloak-u!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a celloak » 1. Sep 2007 ob 13:55

Pa se pejmo igrat. Mal tečno je, ker delaš tako dolge stavke, ampak vseeno.

Sam pišem o tistih stvareh, ki so odraz realnega stanja

Ne, pa ne. Sam pišeš samo o stvareh ki te motijo, in po nepotrebnem smetiš vse forumske teme. Ljudje ponavadi poštekajo, ko jim stvari poveš enkrat. To, kar delaš ti, spreminja forum v neberljivo skropucalo. Na žalost te ne morem dati na ignore listo.

ravno ti si večkrat pisal zelo zavajujoče in lažnivo, kar so potrdili tudi uporabniki

Primer? Ali je to spet eno od tvojih vsemogočnih "dejstev", na katere se zelo rad sklicuješ? Veš, sklicevanje na lastno avtoriteto je nekaj najslabšega, kar se forumu lahko sploh zgodi.

Ne razumem, kdo tukaj izpada primitiven, VonArx. Ampak malo umiri svoje konje.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a VonArx » 1. Sep 2007 ob 14:28

celloak napisal/-a:Pa se pejmo igrat. Mal tečno je, ker delaš tako dolge stavke, ampak vseeno.

Sam pišem o tistih stvareh, ki so odraz realnega stanja

Ne, pa ne. Sam pišeš samo o stvareh ki te motijo, in po nepotrebnem smetiš vse forumske teme. Ljudje ponavadi poštekajo, ko jim stvari poveš enkrat. To, kar delaš ti, spreminja forum v neberljivo skropucalo. Na žalost te ne morem dati na ignore listo.

ravno ti si večkrat pisal zelo zavajujoče in lažnivo, kar so potrdili tudi uporabniki

Primer? Ali je to spet eno od tvojih vsemogočnih "dejstev", na katere se zelo rad sklicuješ? Veš, sklicevanje na lastno avtoriteto je nekaj najslabšega, kar se forumu lahko sploh zgodi.

Ne razumem, kdo tukaj izpada primitiven, VonArx. Ampak malo umiri svoje konje.
Kot prvo, mene ti niti najmanj ne brigaš toda ti se vedno "dregneš" v moje pisanje čeprav jaz o tebi nisem nič govoril, človek bi se vprašal ali si ti zaposlen na T-2-ju da tako govoriš, jaz sem popolnoma miren ti pa očitno nisi, konec koncev marsikdo od zaposlenih na T-2 je sposoben kulturnega dialoga ti pa tega nisi zato si izpadel kot totalen primitivec, ki ne zna nič pametnega povedati samo klevetati uporabnike foruma, na laži sta te dobila mislim, da Maxus in še en "Primorec", ko si zatrjeval da noben kabelski operater ne predvaja programskega paketa Mediaset tam si izapdel totalni "bebec", ki je zavajal, konec koncev glede na to če bi bolj natančno bral bi videl kaj sem jaz pisal in ne bi pisal neumnosti, da sem rekel da konkurenca IP že ima Fox crime itd. to si si izmislil sam, v postih vzameš ven samo tisto, kar ti paše ker dejansko nimaš nobenega pravega argumenta zato!

Da se dotaknem še tiste o primitivnosti, ti si me napadal, žalil itd. sam tebe nisem niti omenil, razno če nisi ti samooklicani šef T-2-ja! Ta kritika, ki je bila izrečena z moje strani je bila vedno podkrepljena z morebitnimi rešitvami, ki pa jih T-2 ni potrdil ozr. zavrgel. Sam vedno kritiziram takrat ko ponudim tudi rešitev in zame osebno so dodatni paketi TV programov po "normalni" ceni sprejemljivi in govorim že vse skozi, morda bi lahko tudi T-2 kaj naredil za tiste, ki pripeljemo kakega novega na T-2, ozr. kako ugodnosti tistim, ki imajo "all inclusive" pakete z net-om, TV, telefon se da samo treba je poiskusiti!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Sep 2007 ob 14:31

Predlagam naredimo anketo pa bo ta pokazala kako so uporabniki v primerjavi s konkurenco zadovoljni s T2 programsko shemo in se naj ta kreg preseli v eno temo sedaj se to že razširja na dve temi.
Slika


Lp, Kitl

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a celloak » 1. Sep 2007 ob 14:34

@VonArx: Pejva še enkrat po vrsti. Prov v veselje mi je da te citiram, ker pišeš neumnosti. Milo rečeno.

na laži sta te dobila mislim, da Maxus in še en "Primorec", ko si zatrjeval da noben kabelski operater ne predvaja programskega paketa Mediaset tam si izapdel totalni "bebec", ki je zavajal

Če kateri koli ponudnik na obali ponuja Mediaset, ga ponuja na črno. Za tem stojim 100%.

če bi bolj natančno bral bi videl kaj sem jaz pisal in ne bi pisal neumnosti, da sem rekel da konkurenca IP že ima Fox crime itd. to si si izmislil sam

Prosim, odpri http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t ... start=1830. Poglej svoje sporočilo, ki si ga napisal dne 01. sep 2007 08:13. Iz njega citiram.
V parih mesecih ni mogel zagotoviti niti enega željenega kanala s strani uporabnikov, nimamo ne nogometa, ne HBO ali FOX-crime-ja ozr. nekaj podobnega ne kulturnega kanala ne NBA in še in še bi lahko našteval konkurenca tudi tista IP TV pa to več ali manj že ima, žal!
Interpretacijo prepuščam bralcem foruma.

Ta kritika, ki je bila izrečena z moje strani je bila vedno podkrepljena z morebitnimi rešitvami

Naštej eno samo morebitno rešitev, ki si jo predlagal v zadnjih 10 dneh.

Lej, to postaja že malce tečno. Vse kar sem hotel doseči je to, da malo umiriš svojo "i am the king of the world and i know best" retoriko, ker s tem samo najedaš drugim in ne pripomoreš h konstruktivnosti debate, kjer bi se lahko dejansko iskale rešitve.

A je tok težko?
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 1. Sep 2007 ob 16:48

kitl napisal/-a:Predlagam naredimo anketo pa bo ta pokazala kako so uporabniki v primerjavi s konkurenco zadovoljni s T2 programsko shemo in se naj ta kreg preseli v eno temo sedaj se to že razširja na dve temi.

Sem za. Toda, ali bo to kdo upošteval??? Se bo kaj spremenilo?!

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a VonArx » 1. Sep 2007 ob 17:15

celloak napisal/-a: Če kateri koli ponudnik na obali ponuja Mediaset, ga ponuja na črno. Za tem stojim 100%.
Nihče ni govoril na kakšen način ga ponuja, problem je bil v tem, da si rekel da ga noben kablaš na obali ne ponuja in prosim te da se ne sprenevedaš, stoj za tistim, kar rečeš in ne beži od tega, mene ne briga kako ponuja govor je bil samo o tem ali ponuja in odgovor je jasen, da ti pa si menil drugače in to je vse, spet si zvlekel ven tisto kar tebi paše.
VonArx napisal/-a: V parih mesecih ni mogel zagotoviti niti enega željenega kanala s strani uporabnikov, nimamo ne nogometa, ne HBO ali FOX-crime-ja ozr. nekaj podobnega ne kulturnega kanala ne NBA in še in še bi lahko našteval konkurenca tudi tista IP TV pa to več ali manj že ima,


Če bi razumel besedno zvezo več ali manj, bi vedel da to nikoli in nikdar še ne pomeni da ima v kompletu in da za vse velja, konkurenca ima naprimer HBO ima nogomet itd. če bi pisal defakto bi napisal, da konkurenca vse že ima in ne bi napisal več ali manj! Če ti ne razumeš tega bi ti očitno moral napisati da ima v 80% , da bi potem to razumel in še enkrat spet si ven vzel tisto, kar ti paše!!!
VonArx napisal/-a: Ta kritika, ki je bila izrečena z moje strani je bila vedno podkrepljena z morebitnimi rešitvami
VonArx napisal/-a:


Očitno ti branje dela veliko preglavic? Pisal sem, da če ne gre drugače naj T-2 ponudi dodatne plačljive pakete TV programov in vsaj na ta način poiskuša pritdobit kanala po željah uporabnikov in bodo takoj videli ali si ljudje tega želijo ali ne! Če se zadeva ne more speljati potem se to samo pove, meni se ta od dodatnih paketih ne zdi neumna, tudi ostali forumaši so bili zainteresirani zato.



Še enkrat priznam, da sem morda kakšno stvar napisal tudi večkrat toda saj veš kako pravi pregovor "od viška glava ne boli!" to je dejstvo, boljša je konstruktivna "opozicija" kot pa samo "kimajoča", ki neprodoktivnimi debatami pa se zatekaš ti, ki namesto da bi napisal kaj pametnega žališ in "popljuvaš " vse povsod in to je vse!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: T-2 TV multimedijski spektakel

Odgovor Napisal/-a celloak » 1. Sep 2007 ob 17:35

VonArx: Pregledal sem programske sheme vseh kabelskih ponudnikov (spletne strani) in MediaSet ni bil _nikjer_ omenjen niti z besedo. Če pa vseeno oddajajo, mea culpa. Še enkrat pa ponavljam -- Ti ponudniki ta signal kradejo.

Če pa nočeš, da te razumem narobe, pa piši bolj točne informacije. Težava ni v meni, ker bi narobe razumel, ampak v tebi, ker vse preveč rad nekaj napišeš na tak način, da še bolj izpostaviš tisti del situacije, ki tebi ne paše.

Če omenjaš korektnost, te pozivam, da tudi ti začneš pisati korektno. Mogoče ne bi škodilo, da bi, preden potrdiš objavo, le-to še enkrat-dvakrat prebral.

Hočeš nekaj pametnega?

- T-2 definitivno rabi nogometni in filmski program. To čivka že moj sosed na strehi (dolga zgodba :)). Ne cenim pa, da ti s tem "ponavljanjem dejstev" kvariš Čisto Vsako Fucking Debato.
- Vse pohvali Navadnemu Nimdi za seznam VOD vsebin, še takih posegov!
- T-2 je, kot kaže, rešil situacijo z groznimi Aminet130, in že ponuja zamenjavo, ki jo uporabniki s pridom že koristimo. To je spet vredno vse pohvale.

Točka 2) in 3) sta se zgodili v zadnjem tednu. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi tudi ti "uvidel", da se spremembe na boljše dogajajo. S konstantnim pizdakanjem ne boš prišel daleč. Za uradne izjave glede uvedbe programov pa mislim da moramo vprašati Navadnega Nimdo, bo on najbolje vedel.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Odgovori