Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 3. Sep 2007 ob 15:40

Televizijo plačujemo iz lastnih žepov zato nas zelo zanima kaj dobimo za svoj denar.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 3. Sep 2007 ob 15:49

Dejstvo je, da živimo v tržnem kapitalizmu, kjer vse narekuje trg in ponudba na njem človek bo šel k drugemu ponudniku, če bo le-ta ponudil boljšo kvaliteto in boljšo uslugo, zato tu ne vidim nobenega problema, vsak pa zase že ve kaj je najboljše zanj! Drugače bi pa se z alesom100i strinjal glede odgovorov na T-2 naj se pove v kakšnem stanju so morebitna pogajanja za nove programe, ozr. ali se bo kaj premaknilo na boljše ne pa z "bedastimi" pripombami kot jih je že omejal ales100i. Jaz že razumem, da je za to ceno možna le ta kvaliteta, toda ko pa se je treba hvaliti pa je T-2 prvi v vrsti, čeprav trg govori drugače!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
Constantine
Model
Prispevkov: 303
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 15:38
T-2: Še nimam
Paket: Trenutno brez :(
Kraj: Vrhnika

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Constantine » 3. Sep 2007 ob 15:51

boriso @ pričakujem da za svoj denar dobim kvaliteto in vsaj enakovredno konkurenci če že ne boljše. Kadarkoli prižgem TV. Ker T-2 ne poda nobenih informacij kaj namerava s trenutno pusto shemo imam namen odpovedat vse tri IPTV naročnine ker imam občutek, da mečem denar skozi okno. Sam sem zelo redko doma in kadarkoli prižgem nimam nič pametnega za gledati. Se ti to zdi pametno plačevati? Potem raj zapravim ta denar za bolj kvalitetno muziko kot ti sam praviš ;-)

Povpraševanje po kvalitetnih programih raste in T-2 ta trenutek spi na lovorikah svoje slave. Če se ne bo zmigal ne bo nikoli dosegel magične številke 100.000.

LP
Slika
Slika<-- Optika LJ

Uporabniški avatar
HunterMan
Model
Prispevkov: 284
Pridružen: 19. Mar 2007 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL + zamik + XL shema
Kraj: Ljubečna - 1,5km zračne linije

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a HunterMan » 3. Sep 2007 ob 17:34

Koliko je naročnikov T-2 TV in koliko je naročnikov Siol TV?
Razočaran nad T-2 od 1.5.2013

toMzY8
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Jan 2007 ob 19:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a toMzY8 » 3. Sep 2007 ob 23:35

to pa dvomm da boš zvedu ... konkurenca pač

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 4. Sep 2007 ob 01:33

kitl napisal/-a:Se pravi v shemi bi rabili HBO vse tri TV1000 in pa Šport Klub in bi bilo za mene to popolna programska shema.
To že maš, sam na kabelski digitalni TV za slabih 20€ na mesec :D
Kolker je meni znano je nosilec pravice za viasat združenje kabelskih operaterjev slovenije, tako da lahko viasat programe pričakujemo v kratkem celo s slo podnapisi.
Kmalu prideta še dva HBO programa(oktober 07) in še Sport klub+(ta mesec).
Lahko gledaš dobre filme, serije in več kot 10 svetovnih lig v nogometu, neketere tekme z EPja v košarki, NFL se začen v nedeljo, konec meseca še NHL, oktobra NBA,... Kolk programov je takih še v Evropi?
Torej zakaj bi šel na IPTV? ;-)
Slika

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 4. Sep 2007 ob 09:39

Mene so "nategnili" s temle: To je prva ponudba HDTV slovenskim televizijskim uporabnikom, hkrati pa gre za novost v svetovnem merilu. Na žalost se je T-2jev HDTV izkazal za parodijo na temo HDTV. Trenutno sem še njihov naročnik, istočasno pa mi niti v sanjah ne pride na misel, da bi odpovedal Telemach. Že tako mi je žal, da sem odpovedal SiOL TV.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a madpanter » 4. Sep 2007 ob 10:49

Veš kaj mene preseneča, da se nobeden neuradnik ne oglasi z kako bistroumno izjavo siol pa kaj tacga ni zmožen itd... :roll: :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

tomx
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 27. Dec 2006 ob 16:03
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tomx » 4. Sep 2007 ob 11:11

Siol je za moje pojme še veliko za T2 tv. Sami pa želimo dati kako pametno predlogo za izboljšanje programa. HDTV je zaenkrat še v povojih.

Dejstvo je da T2 tvju manjka 1-2 kvalitetna športna programa. Dokler jih ne bo imel ne bom happy :)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Sep 2007 ob 11:27

100.000 uporabnikov TV-ja je T2 še kako sposoben dobiti samo s shemo TV programov, ki močno zaostaja za konkurenco je praktično ne mogoče ne glede na to kako ostro sliko ima. Vsak raje gleda malce megleno sliko z dobro vsebino kot pa ostro sliko pa brez vsebine. Mislim, da je Siol iz uvedbo 3x HBO in TV1000, kar presenetil konkurenco predvsem na področju IP TV. Namreč naredili so nekaj, kar so nekateri vztrajno govorili, da je to predrago in da ni veliko možnosti, da bi kaj takega uvedli. Siol si je upal še več in je lastnikom trojčkov ponudil zadevo povsem brezplačno in s tem še premagal kablaše, ki imajo trenutno edino prednost samo še pri tako opevanemu Šport Klubu. Jaz verjamem, da se na T2 zavedajo trenutnega zaostanka in da se na vse pretege trudijo zmanjšati trenutni zaostanek in ponuditi vsaj enako kot Siol. Samo se bojim, da ne bo pri T2 isti problem pri uvedbi teh kanalov kot je bilo pred časom iz programom Hallmark in CN iz razlogom, da ponujajo prevelik uplaod in da se distributerji bojijo nadaljnega streaninga. V glavnem Siol je trenutno zadel terno ponudil je 4 odlične kvalitetne programe vse opremljene s slovenskimi prevodi T2 pa je trenutno v ozadju in se bori, da tekmeca ujame ali celo zopet prehiti, kar pa bo mogel po hitrem postopku narediti, če ne bo migracija uporabnikov se zmanjšala in s tem posledično tudi število televizijskih priključkov. Pri veliko kanalih se pojavlja odoovor bodo ko bomo imeli 100.000 uporabnikov, verjetno je problem dobiček, da se bo šele takrat splačalo toliko denarja v en program vložiti tudi tu bi lahko T2 naredil dampinško potezo in bi praktično delal izgubo na kratki rok samo bi s tem pridobival hitreje naročnike storitve IP TV. V glavnem podjetju T2 želim čimbolj uspešno pogajanje za čim bolj kvalitetne programe. Pa še enkrat prosim ne vlagajte energije v vklaplanje lokalnih televizij polnih video strani in programov bivše juge, ker tega imamo ko dreka in raje energijo usmerite v kvalitetne programe priznane po svetu in evropi.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a borut » 4. Sep 2007 ob 11:44

Sej T-2 že od štarta dela izgubo na kratki rok. In nam evre špara.
Zihr se trudijo tudi za TV.. 8)

:razz:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Sep 2007 ob 11:59

V to ne dvomim samo tekmec jih je malo prehitel.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
borut
Guru
Prispevkov: 911
Pridružen: 25. Okt 2006 ob 22:11
T-2: Že imam
Paket: 4Mbit/512Kbit

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a borut » 4. Sep 2007 ob 12:10

pa sej to je dobr... Da ne bi slučajno kdo zaspal... :mrgreen:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Sep 2007 ob 17:42

Zdej mate en no HD program VOOM.
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 4. Sep 2007 ob 18:22

Na našem koncu ta programska shema niti ni tako slaba, edino špoorta se manjka (nogomet), ameri me ravno nezanimajo.

Zaklenjeno