Izpadi

Vse o T-2 internetu
Odgovori
Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a BOBI » 17. Sep 2007 ob 23:19

Šiška optika, šele sedaj sem dobil net, tv in fon ne deluje :evil:
Karkoli je že odpizdilo, je dobro posralo cel dan!

cole2109
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a cole2109 » 17. Sep 2007 ob 23:20

Meni zjutraj ni delalalo nič (LJ-šiška). Popoldne naj bi začelo delovati samo, ko sme prišel domov ni delal ne net, ne TV. In ura je 23:20 in še zmeraj ne dela NIČ!!! Še dobro da mi še niso odklopil ADSLa, ker pol bi pa ponoru, če bi bil brez neta :evil: :mad: :evil:

Edit:
No zdej men tud dela net ;-)
Saj neki :roll:

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 18. Sep 2007 ob 00:43

Teli izpadi so mal za streznitev, če je kdo mal preresno vzel natolcevanje o edini pravi optiki ali pa se delal norca iz SiOLa na sejmu v Celju. Vsakmu se to lahko zgodi, pa če je edini pravi ali pa edini nepravi ISP. Ste prepričani, da je dovolj če boste dali soglasje za optiko le enemu?

Drugače pa ljudje, če imate 100 postov (mal pretiravam) pred vami, da imajo ljudje težave, zakaj pišete da nikogar ne dobite na HD? Pa sej ja vidite, da ima še 100 drugih ljudi težave kar pomeni, da T2 za problem ve in ne rabijo še dodatnega živčarjenja z vaše strani. Jih ne zagovarjam, samo to so dejstva, sicer so pa še vedno odpravili napake a ne? To, da so njihovi izpadi tako dolgotrajni, pa morda kar pogosti, pa ne bi komentiral.

xy
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 7. Apr 2006 ob 15:56
T-2: Že imam

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a xy » 18. Sep 2007 ob 01:18

Šiška - optika, cel dan ni nič delalo. Izgleda da na T-2 nimajo pojma kaj delajo.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a madpanter » 18. Sep 2007 ob 07:11

@voyager2 T-2 pomoje neve kaj je narobe, ker niti z mobitela nemoremo oz nismo mogli dobit HD in po več kot 12 urah niti stran ni bila osvežena, da so problemi :evil: Upam saj, da jim je v celju tudi vse odletelo, da se obrukajo do konca :twisted: Zgleda, da je ves kader na MOS pa nima kdo porihtat :twisted:

P.S.

Naj kdo proba če dela že kaj, jaz nisem več doma :twisted:
Zadnjič spremenil madpanter, dne 18. Sep 2007 ob 07:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

StefanB
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 08:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a StefanB » 18. Sep 2007 ob 07:12

xy napisal/-a:Šiška - optika, cel dan ni nič delalo. Izgleda da na T-2 nimajo pojma kaj delajo.
Šiška - optika zdaj spet dela, kako dolgo bomo pa videli (včeraj dopoldne je enkrat za krajši čas tudi delalo).

...pa vse to en mesec po tem ko sem skenslal vzporedno (backup) povezavo na ljubljaneksm kablu...

ARxxx
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 30. Mar 2006 ob 12:41
T-2: Že imam
Paket: 5/5 + TV + VoIP
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a ARxxx » 18. Sep 2007 ob 07:47

LJ-center spet dela vse!

boriso
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 17. Maj 2006 ob 10:25
T-2: Že imam
Kraj: LJUBLJANA

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a boriso » 18. Sep 2007 ob 08:14

StefanB napisal/-a:
xy napisal/-a:Šiška - optika, cel dan ni nič delalo. Izgleda da na T-2 nimajo pojma kaj delajo.
Šiška - optika zdaj spet dela, kako dolgo bomo pa videli (včeraj dopoldne je enkrat za krajši čas tudi delalo).

...pa vse to en mesec po tem ko sem skenslal vzporedno (backup) povezavo na ljubljaneksm kablu...
Meni je za backup tv veliko preveč slabih 190€ na leto, samo zato, če TV signala kakšen dan (par ur) ne bo. Na dopustu naprimer nikoli ne gledam TV, pa je svet okoli mene tako lep, nobenih novic, nobene politike nobene...................

Skratka, menim, da se da brez TV zdržat nekajkrat po par minut dnevno, pa če prav so te minute v zaporedju.

Uporabniški avatar
Eilinel
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 24. Okt 2006 ob 17:47
T-2: Že imam
Kraj: Ajdovščina

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a Eilinel » 18. Sep 2007 ob 08:37

Điz's! Malce neresno je vse skupaj. Še posebno se mi zdi smešno, ko ti ženska e-tajnica na HD reče "Vsi operaterji so še vedno zasedeni. Pošljite elektronsko pošto." :?: :?: :?: :?: Lahko kar preko poštnega goloba????? Ali pošiljam dimne signale???

A se sploh ve, kaj je botrovalo včerejšnjemu kolapsu? Sicer meni dela vse razen telefonov, ampak takih izpadov si enostavno ne morem privoščit. Stanejo preveč! Poleg reklamacije poslane položnice, jim bom poslala še moj račun za mobilni telefon! :? :? :lol: :roll:

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a BOBI » 18. Sep 2007 ob 08:47

Nekateri posti, so res premočni, zato ker je prišlo do večje napake, so sedaj nesposobni, optika je zanič in nekaterim je že kar žal da so prestopili :shock:
Še včeraj ste vsi hvalili, kako je oh in sploh in kako bo super, ko bo še ceneje, danes je pa konec sveta.
Tudi sam nisem vesel ker sem bil en cel dan brez vsega, pa se svet ni podrl :D

To kar se nam je zgodilo, se zgodi tudi večjim in dražjim provajderjem ;-)

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a madpanter » 18. Sep 2007 ob 08:50

Jaz pravim, da so nesposobni ker do sedaj 8:50 ure še niso bili sposobni popravit sistemska obvestila in napisat, da je bila neka pizdarija učer. Kar se tiče izpadov me sploh ne presenečajo več, sem popolnoma že navajen na njih :roll:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a Malkec » 18. Sep 2007 ob 09:54

madpanter: ti si tud en celi izpad. So pa ene stvari ki NISO za neuradni forum in jih zato ne napišejo. Sicer pa če te tolko jebe tvoja boga parica, rajši idi na siol pa na picikato da ti nebo prekinjalo :roll:
lp

BOBI: WORD!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a madpanter » 18. Sep 2007 ob 10:01

Sej bi preklopil sam potem naj T-2 krije stroške za povrnitev na obstoječe stanje ker namreč priključnina nazaj na telemach stane 350,53€ ozirma 84.001,01 bivših SIT, na telekom telefonijo 21.323,28 SIT 88,98 EUR :roll: kajti mi, ko smo se zanimali za preklop na T-2 so nam vaši vrli tehnik zagotavljal gospod vam bo vrhunsko delovalo. V mojem podpisu T-2 IPTV vidim vrhunsko delovanje :mrgreen: .
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

StefanB
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 6. Jun 2007 ob 08:22
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum
Kraj: Ljubljana

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a StefanB » 18. Sep 2007 ob 10:11

boriso napisal/-a:
StefanB napisal/-a: ...pa vse to en mesec po tem ko sem skenslal vzporedno (backup) povezavo na ljubljaneksm kablu...
Meni je za backup tv veliko preveč slabih 190€ na leto, samo zato, če TV signala kakšen dan (par ur) ne bo. Na dopustu naprimer nikoli ne gledam TV, pa je svet okoli mene tako lep, nobenih novic, nobene politike nobene...................
Da ne bo pomote, morebitni izpad TVja tudi mene ne moti. Če pa domači internet uporabljaš občasno tudi v službene namene izpad lahko boli, zato sem prehodnem obdobju (kabelski internet -> FTTH internet) imel nekaj časa oboje.

Verjetno pa obstajajo tudi poklici (oz vsaj posamezniki), ki jim je izpad TVja bolj kritičen kot izpad neta, telefonije, dobave kruha, prevoznosti cest... :)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Izpadi

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Sep 2007 ob 10:27

Pa sej vse deluje odlično jaz ne vem kaj vas tolk znervira če enkrat neki po celi SLO dol vrže.
madpanter ti pa sploh ne vem kaj se maš tolk za bunit saj boš imel slej kot prej optiko in ne tako kot jaz, ki jo verjetno ne bom nikoli doživel. Tisti posnetek tvoje TV v podpisu je pa grozen in ne vem zakaj si odjavljal telemach če ti TV nikoli ni dobro delovala bi počakal pri telemachu dokler ti ne uredijo optike.
Slika


Lp, Kitl

Odgovori