ŠportKlub Slovenija

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 23. Okt 2007 ob 16:34

ZmAY napisal/-a:skinite NASN pa tist ESPN a kva je, te2 zmer sam preskocm, k sta totalno bedna, kar se tice sportnih kanalov je to zame podn, pa dejte ŠportKlub namest teh 2h.
Zanimanja je pa itak cez glavo, ne vem kaj vam ni jasn.
NASN ni kr tak. Kljub temu da je ona osiromašena verzija (UK) se da vsaj videt NHL, kar je v tem trenutno tako edino mogoče v Slo.
Obstaja še ena druga verzija NASN programa, ki prenaša poleg NHL tudi NFL in mislim da tudi NBA.
Torej NASN mora ostat! To je razlog da bom(sem) sploh na T2 TV naročen.

Kdor ga ne želi, pač prestavi.
Slika

DaG1
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 1. Okt 2007 ob 22:20
T-2: Že imam

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a DaG1 » 23. Okt 2007 ob 16:48

T2 se bo zganil in dodal nove KVALITETNE športne in filmske kanale takrat, ko bodo naročniki množično odhajali k konkurenci. Do takrat pa nikogar od T2 ne zanima kaj se tu repenčite.
Se pravi, odhodi so se že začeli - pričakujem, da bo čez kako leto kaj več upanja za to. Do takrat pa, samo sanjajte Šport klub, HBO in podobno.

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 23. Okt 2007 ob 19:20

Zakaj bi šel h konkurenci tega pa ne razumem? t2 je najcenejši, edin plus za moje pojme je na siolu HBO, sam tm morš imet trojčka...pa še dražje je in ne nujno kvalitetnejše. Jaz vem da bo T2 udaril nazaj.
Slika

DaG1
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 1. Okt 2007 ob 22:20
T-2: Že imam

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a DaG1 » 23. Okt 2007 ob 20:12

Sam si si zelo dobro odgovoril, da pač ne razumeš stvari.

Scofield
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 21. Mar 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel. (čakam Športklub)

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a Scofield » 25. Okt 2007 ob 11:17

Upam, da nisem sedaj edini, ki je poslal mail na T-2, glede Šport kluba. Pa tudi, če je bilo poslanih 20/30 mailov, se mi zdi, da ne bi bilo nobenega učinka ... Probat ni greh. Sporočim, ko dobim odgovor. :?

bojan
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 11. Sep 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: INTERNET+IP-TV

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a bojan » 25. Okt 2007 ob 11:49

Evo sem še jaz poslal mail, škoditi ne more, mogoče pa se vseeno kaj premakne ;-)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Okt 2007 ob 12:00

Ne vem, če je pametno, da zasipate administracijo, ki ima dosti zaresnega dela. Za Šport Klub je bilo rečeno, da ga ne bo, ker je "kao" v lasti kablašev.
Optika 100/10

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a buhica » 25. Okt 2007 ob 12:06

Navadni Nimda napisal/-a:Ne vem, če je pametno, da zasipate administracijo, ki ima dosti zaresnega dela. Za Šport Klub je bilo rečeno, da ga ne bo, ker je "kao" v lasti kablašev.
Tukaj po mojem govorimo o Sportklubu, ki je dostopen preko satelita in kolikor vem ni "kao" last kabalšev... :roll:
Pa sem le dočakal optični dan, datum zapisan v zgodovino - 20.10.2008...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Okt 2007 ob 12:11

Jaz sem se skliceval na naslov teme. :roll:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a VonArx » 25. Okt 2007 ob 12:24

Navadni Nimda napisal/-a:Ne vem, če je pametno, da zasipate administracijo, ki ima dosti zaresnega dela. Za Šport Klub je bilo rečeno, da ga ne bo, ker je "kao" v lasti kablašev.

To, da se pošiljajo e-mail je povsem pravilno, drugače pa se pri T-2-ju vskladite in ne odgovarjajte z bedastimi odgovori, da bo športni kanal ko bo dovolj zanimanja. Jaz osebno sem že štirikrat vprašal po Športklubu in niti enkrat nisem dobil z strani T-2-ja odgovor, da je v domeni kablašev itd. vedno da mora biti dovolj zanimanja za tak program da bi ga vključili, zato prosim bodimo fer in se ne sprenevedajmo, pa še nekaj kar se tiče zasipavanja administracije, glede na to, da nas nihče nič ne vpraša katere programe si želimo imamo vso pravico poslati predlog na T-2 in zame so predlogi absolutno resna stvar, kdo pa gleda T-2 IPTV mar samo T-2 zaposleni tu pa se pošteno motiš. Bedasto pa bi bilo pošiljanja mail na T-2, če bi T-2 jasno zavzel stališče in dejal, da nima moči da bi uspel v shemo spraviti Športklub potem pa bi to zastopili, dokler pa bodo odgovori v stilu, da ni dovolj zanimanja pa so maili na mestu, treba je priznati nemoč, morda celo nesposobnost, kar se veliko težje in grdo sliši!

Brez zamere, toda treba je biti dosleden jaz razumem "obupanost" uporabnikov, ki imajo velik interes po športnem kanlu, žal pa T-2 pri tem nima posluha za njih. Konec koncev, kupec mora biti vedno "kralj" in brez nas uporabnikov tudi T-2 ne bi bilo to se zapolnite!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Okt 2007 ob 12:41

Oni odgovorijo uradno, jaz pa odgovorim neuradno. Če ne želiš, da dajem tule neuradne informacije mi prosim potrdi in bom tiho.
Optika 100/10

bojan
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 11. Sep 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: INTERNET+IP-TV

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a bojan » 25. Okt 2007 ob 13:25

Pa naj še oni uradno povejo, da tega kanala ali drugega s podobno vsebino ne bo v naslednjem letu, ker se jim jebe za nas ali so nesposobni, da bi ga dobili ali se jim ne splača zanj plačevati pravic, ker si mislijo "saj imajo že 130 drugih odličnih programov" in bodo tako ali tako ostali tu ali kaj tretjega ...

Se pa popolnoma strinjam, da dokler je uradno stališče, da ni zanimanja, da jim dajmo vedeti, da zanimanje je. V mailu sem jim predlagal, da naj izvedejo anketo med uporabniki.

NN, ti pa kar objavljaj neuradne informacije ;-)

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a VonArx » 25. Okt 2007 ob 14:39

Navadni Nimda napisal/-a:Oni odgovorijo uradno, jaz pa odgovorim neuradno. Če ne želiš, da dajem tule neuradne informacije mi prosim potrdi in bom tiho.

Lej Nimda, tebe nihče nič ne obtožuje ozr. ti karkoli narekuje, mislim da si eden najbolj priljubljenih in potrebnih članov na tem forumu to je dejstvo!
Mi komentiramo uradna stališča T-2-ja in njihovo uradno stališče je da bo športni kanal takrat ko bo dovolj zanimanja zanj in zakaj je potem narobe, da uporabniki pač pošljejo mail na njihov naslov z predlogom po tem kanalu, zame je to povsem normalna in potrebna poteza!

Dobro pa veš, da je težko reči da je T-2 nesposoben ozr. nezmožen zagotoviti dotični program toda ko bo T-2 to priznal tudi mi nimamo več kaj pistai, dokler pa bodo uradna stališča da ni zanimanja za športni kanal do takrat jim pa pač "ne moremo dati miru", konec koncev sam sem že pred nekaj meseci pisal o anketi, ki bi takoj pokazala kaj si uporabniki T-2-ja IPTV želimo pa do nje ni prišlo ne na T-2-jevi uradni strani kot tudi ne na tem neuradnem forumu, ker se dejansko zagotovo T-2 "boji" visokega procenta pri športnih kanalih itd....

Drugače pa še enkrat sam osebno verjamem, da bi ti najraje napisal na ta forum Športklub na T-2 starta z 1.11.2007, da bi bili vsi zadovoljni in bi bila "volk sit in koza cela" toda to je zaenkrat še čista utopija, drugače pa "bog ne daj" da utihneš nihče nikoli ne napada tebe!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 25. Okt 2007 ob 14:49

Uradno stališče T-2 je povsem pravilno: "ko bo dovolj zanimanja za športne programe, bomo uvedli tudi to."

Zdej pa povem zakaj! Potrebno se je obnašati ekonomsko in za tistih 10 EUR, dobiti čimveč vsebine za vsakega uporabnika. Ker želijo nekateri ponudniki vsebin nemogoče visoke denarce, se je treba pogajati, včasih jim pa reči tudi "NE, vašega poceni đanka pa ne bomo kupovali za drage pare". Ko vidijo, da jih ne yebeš 5%, prilaufajo za tabo s 60% manjšim zneskom. To je seveda primer, s katerim sem nakazal, da je včasih uradna informacija namenjena tako naročnikom kot ponudnikom vsebin. S tako prišparanim denarjem, pa se lahko ponudi še kak dodaten program, ali kaj podobnega. Evo, tko je treba razmišljat.

Torej predlog: do nadaljnjega nočem niti slišati niti videti več nič na temo Šport klub. :)
Optika 100/10

bojan
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 11. Sep 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: INTERNET+IP-TV

Re: ŠportKlub Slovenija

Odgovor Napisal/-a bojan » 25. Okt 2007 ob 15:07

Se strinjam, da T2 tako razmišlja in tudi prav je, da se za določen denar ponudi največ. Samo po mojem mnenju T2 pretirava s kvantiteto na račun kvalitete. Sicer bi lahko kaj bolj pametnega napisal, če bi videl, koliko procentualno od 12 evrov gre za posamezen kanal in kolikšen bi bil strošek za en kvaliteten športni kanal. Verjetno se veliko kanalov zastonj predvaja. Enkrat mislim, da je bilo napisano, da eurosport ni poceni. Vsaj jaz osebno zelo malo uporabnega tam najdem. Eurosport 2 je imel vsaj uleb cup (košarka) lani, ne vem kako bo letos.

Lepo bi bilo, če bi T2 vsaj pokazal interes, zanimanje, kaj bi si uporabniki še želeli, koliko bi bili pripravljeni dodatno plačati za kakšne plačljive programe ... ;-)

Zaklenjeno