[Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

[Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 9. Okt 2007 ob 23:17

Ful razočaran nad t-2!

Do zdaj sem imel pri t-2 samo vdsl net (1/256) in telefonsko linijo (številko) pri Telekomu, vse delalo ok, pred mesecem pa sem se odločil še za nadgradnjo oz. polno razvezan dostop (+tv & ip telefon). Seveda so mi poslali še enkrat pogodbo, kjer sem jih pooblastil, da me skenslajo od Telekoma... Preklop je bil izveden v ponedeljek 8.10.2007 ob 8:00... In potem mrk... navaden telefon itak out, ni delal ne internet, niti ni nihče (monter) poklical, kdaj pride montirat še tv in ip telefon... Trikrat klical tokom dneva (v ponedeljek) na info številko, tam neka zmedena študentka, povem da ne dela niti net, ona da bi kao moglo, seveda ne pove nič koristnega, samo da bo povedala nadrejenim (kar pogruntam sam zvečer, da treba ponovno vzpostavit povezavo, ker se je spremenu ip), potem net končno dela, monterja od nikoder, kao da majo ful dela, pravjo na t-2 info line... enkrat me prevežejo v nek servisni center al kaj, tam kao da bodo poslal monterja in da dajo opremo iz skladišča, spet nič, isto danes (torek, 2. dan čakanja), kličem 2x (nihče ne pokliče nazaj, čeprav nek tip pravi, da me bodo), pa koji kur... se grejo z folkom?! Kr neki... Tko da že drugi dan telefonski mrk, kaj šele iptv, no, dela vsaj net naprej... Totalno amatersko od t-2!!! Na koga se naj obrnem?!? Sem pa v centru NM...

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a Cobane » 10. Okt 2007 ob 07:16

Obrni se na NNja (Navadni Nimda, tukaj na forumu).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 10. Okt 2007 ob 11:44

Se že ukrepa.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a madpanter » 10. Okt 2007 ob 11:45

Ris3d napisal/-a:Totalno amatersko od t-2!!!
Misliš totalna nesposobnost? :evil:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 10. Okt 2007 ob 16:52

Danes sem spet klical na T-2 info line in zvedu, da monter že ima opremo (amino + ip telefon), zakaj pa še ni poklicu, da ne vejo... Da če ne pokliče do jutri, da bodo ukrepal... Bi zastopu, da bi me monter poklicou že v pondelk (na dan preklopa), in reku pač da ma ful strank al kaj, pa da pride recimo čez tok in tok dni, da moram pa sam jst težit in ne vem kok EUR na mobilcu skurt, pa res ni kul!!! :evil: :roll: Pa že nekaj mescev jim plačujem položnice za VDSL net, sej ne bi pizdil, če bi bil čist frišn pr njih... Mi je že žal, da nisem šel na SiOL!

BTW: Ko sem pozimi šel iz Volje na T-2 (samo net), sem mel pa en tedn mrka interneta, sam takrat sem lahko srfu prek navadne linije od Telekoma oz. prek navadnega modema (snađi se :mrgreen: ), ki ga na srečo še nism fuknu iz kompa... Ko me je Volja izključila, je bila ista situacija, nihče ni poklicou iz T-2, in sem zatežu, pa so rekl, da so mel neko zbrko, da pride monter čez en tedn. In da tisti datum preklopa ni bil pravi, svašta, pa da so mi iz LJ centra (ker sta zgleda dva, en še v MB) dajal napačne informacije... Kr neki! :twisted:
Zadnjič spremenil Ris3d, dne 11. Okt 2007 ob 00:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 11. Okt 2007 ob 00:38

Se že dogaja, da folku dopizdijo take in podobne "mučke" s strani T-2:

Katja bo tožila T2 (članek iz Direkt.si)
Ljubljana, 02.10.2007
Jure Predanič

Stilistka in vizažistka Katja Fašink je imela hude težave z internetnim in telefonskim operaterjem T2.
Katjo Fašink marsikdo pozna kot stilistko in vizažistko, saj si je v Sloveniji že pred leti ustvarila ime na tem področju. Na Direkt pa se je, prvič v življenju, kakor pravi sama, oglasila z zasebno težavo, ker se ji zdi, da mora opozoriti na temo, o kateri se doslej še ni pisalo veliko. Gre namreč za T2, sedaj že znanega ponudnika telekomunikacijskih in medijskih storitev, ki za svoje storitve uporablja izključno svoje omrežje. Ali bolje, gre za težave, ki jih je Katja v borih petih dneh, ko je imela s podjetjem sklenjeno pogodbo, doživela in zaradi katerih bo proti njim vložila odškodninsko tožbo. Fašinkova nam je zaupala, da bo T2 tožila za povračilo škode za dni, ko zaradi njihove nesposobnosti stranke niso mogle poklicati v njen salon... več na: http://www.direkt.si/domov/moja_dezela/55631/

Uporabniški avatar
lazyass
Navdušenec
Prispevkov: 518
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 01:33
T-2: Že imam
Paket: T4 optika 400/100
Kraj: LJ

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a lazyass » 11. Okt 2007 ob 06:15

V medijih je namreč objavila nov oglas, v katerem je bila že nova telefonska številka,
Telefonsko številko svojega frizerskega in kozmetičnega salona CAT v Tacnu je Katja namreč prenesla na T2


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Tole dvoje gre še posebej skupaj ja ....


Da crkneš ....
T-2 #1Slika T-2 Mobile NIMAM VEČ

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 11. Okt 2007 ob 17:13

Navadni Nimda napisal/-a:Se že ukrepa.
Tnx, če si kej pomagal (posredoval), dans je končno poklicou monter, prkluču amino & ip telefon... Dela vse ok! :mrgreen: Nč ne "kocka" slika, kul! 8) Prog. shema je huda, če bi bil notr še RTL HR, Nov@ TV (hr) pa ang. Sci-fi channel, bi blo pa res super... ;-) Lp!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 11. Okt 2007 ob 17:24

Vse kar je pomembno je, da ti dela! :)
Optika 100/10

Radoznajko
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 24. Okt 2007 ob 19:32
T-2: Še nimam
Paket: 0.64/0.64

Re: [Naročil sem] 1/256 + 1 IP TV + IP tel

Odgovor Napisal/-a Radoznajko » 24. Okt 2007 ob 19:34

Ris3d napisal/-a:Katja bo tožila T2 (članek iz Direkt.si)
Ljubljana, 02.10.2007
Jure Predanič

Stilistka in vizažistka Katja Fašink je imela hude težave z internetnim in telefonskim operaterjem T2.
Katjo Fašink marsikdo pozna kot stilistko in vizažistko, saj si je v Sloveniji že pred leti ustvarila ime na tem področju. Na Direkt pa se je, prvič v življenju, kakor pravi sama, oglasila z zasebno težavo, ker se ji zdi, da mora opozoriti na temo, o kateri se doslej še ni pisalo veliko. Gre namreč za T2, sedaj že znanega ponudnika telekomunikacijskih in medijskih storitev, ki za svoje storitve uporablja izključno svoje omrežje. Ali bolje, gre za težave, ki jih je Katja v borih petih dneh, ko je imela s podjetjem sklenjeno pogodbo, doživela in zaradi katerih bo proti njim vložila odškodninsko tožbo. Fašinkova nam je zaupala, da bo T2 tožila za povračilo škode za dni, ko zaradi njihove nesposobnosti stranke niso mogle poklicati v njen salon... več na: http://www.direkt.si/domov/moja_dezela/55631/

Tale madam bi naredila očitno skoraj karkoli, da bi se dokopala do denarja. Kdor ne verjame, lahko pogleda semle:
http://lepotainstil.net/LepotainStil/mo ... ti_moc.htm

Odgovori