Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 3. Nov 2007 ob 13:27

Upanje umre zadnje :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a VonArx » 3. Nov 2007 ob 16:54

Kot sem že rekel, pustimo času čas! Vsi vemo, da shema ni taka kot bi lahko bila ozr. kot bi si mi želeli, toda malo vendarle "umirimo konje", počakajmo pa bomo dočakali. Brezveze je da se tu obtoža N. Nimdo ki absolutno ni nič kriv glede programske sheme, verjemite mi da bi tudi on če bi lahko takoj v shemo uvrstil večino programov, ki si jih mi uporabniki želimo, toda zaenkart ne gre. Tu se poje hvalospev SIOL TV, nihče pa ne napiše, da SIOL v več kot dveh letih v svojo shemo ni uvrstil praktično nobenega odmevnega kanala, šele letos poleti se je začelo premikati na boljše in če so sploh želeli preživeti so morali ponuditi te programe. T-2 se čeprav ne vem toda, zagotovo se trudi pridobiti te kanale, ki so vsaj za sedaj misson imposible za T-2 (Športklub, HBO, TV 1000...) toda enkrat bodo zagotovo na voljo tudi na T-2-ju, konec koncev sramota Športkluba je da ima slovensko frekvecno onemogoča pa da bi imeli vsaj možnosti, da ga gledajo vsi, kar je popoln absurd in če je že tako opevan kanal zakaj ga ne ponudi na trgu vsem, ki si ga želijo ne pa da se obnaša monopolistično!!

Tako, da "umirimo konje", čas "žetve" bo prišel zagotovo tudi za T-2 IP TV in upam, da obilen!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 3. Nov 2007 ob 19:02

Športklub nima nobene frekvence.

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a buhica » 3. Nov 2007 ob 20:22

VonArx napisal/-a:Kot sem že rekel, pustimo času čas! Vsi vemo, da shema ni taka kot bi lahko bila ozr. kot bi si mi želeli, toda malo vendarle "umirimo konje", počakajmo pa bomo dočakali. Brezveze je da se tu obtoža N. Nimdo ki absolutno ni nič kriv glede programske sheme, verjemite mi da bi tudi on če bi lahko takoj v shemo uvrstil večino programov, ki si jih mi uporabniki želimo, toda zaenkart ne gre. Tu se poje hvalospev SIOL TV, nihče pa ne napiše, da SIOL v več kot dveh letih v svojo shemo ni uvrstil praktično nobenega odmevnega kanala, šele letos poleti se je začelo premikati na boljše in če so sploh želeli preživeti so morali ponuditi te programe. T-2 se čeprav ne vem toda, zagotovo se trudi pridobiti te kanale, ki so vsaj za sedaj misson imposible za T-2 (Športklub, HBO, TV 1000...) toda enkrat bodo zagotovo na voljo tudi na T-2-ju, konec koncev sramota Športkluba je da ima slovensko frekvecno onemogoča pa da bi imeli vsaj možnosti, da ga gledajo vsi, kar je popoln absurd in če je že tako opevan kanal zakaj ga ne ponudi na trgu vsem, ki si ga želijo ne pa da se obnaša monopolistično!!

Tako, da "umirimo konje", čas "žetve" bo prišel zagotovo tudi za T-2 IP TV in upam, da obilen!!
Še včeraj največji borec proti slabi T-2 IPTV shemi - dandanes brzda konje kontra namesto T-2-jevcev ??? :shock: :? Narobe svet... :(
Pa sem le dočakal optični dan, datum zapisan v zgodovino - 20.10.2008...

DixieFlatline
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 09:55
T-2: Že imam
Paket: 10/10 Mbps FTTH,IPTV,VOIP
Kraj: Kranj

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a DixieFlatline » 3. Nov 2007 ob 20:25

Je pa res čudno ta politika ŠportKluba, že s strani oglaševalcev bi blo bolj,e če bi bili "vidni v večih dnevnih sobah".
HulaHop naokrog!

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a dal » 3. Nov 2007 ob 20:37

V Žurnalu24 je bil članek o Sportklubu in Šport klubu:
http://www.zurnal24.si/export/sites/z24 ... -10-30.pdf - stran 14

Ali živijo od oglasov ali jih plačujejo operaterji / gledalci?

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a iaasm » 3. Nov 2007 ob 21:01

Od programov, ki so na Siolu, pogrešam Arte (v obeh jezikih) in HBO.

Drugače pa ne bi zamenjal sheme s Siolom, saj je na T-2 precej dobrih programov, ki jih na Siolu ni (Mediasetovi, France2,3, športni (NASN, ESPN), OBN, Atlas...).

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Nov 2007 ob 13:06

No kdaj bo kak svež veter zavil tudi med nas :D Zadnjič pa ne najdem tega posta se je en prav hvalil, da gre zdaj na T2 televizijo za to, ker je iz zanesljivih virov izvedel, da bo T2 naredil bum v programski shemi 1. novembra najkasneje pa 5. novembra. Očitno so bili viri slabi :lol: No pa vseeno je kaj novega vsaj na vidiku?
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a opajec » 7. Nov 2007 ob 14:12

Kitl, od koga pa pričakuješ kak odgovor? NN ve pa ne sme povedati, šefa TV pa že dolgo ni blo tukaj. :D
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Nov 2007 ob 14:18

Očitno je na dopustu ali pa na kakšnem seminarju, da vidi kaj je danes IN :lol:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 7. Nov 2007 ob 14:25

iaasm napisal/-a:Od programov, ki so na Siolu, pogrešam Arte (v obeh jezikih) in HBO.

Drugače pa ne bi zamenjal sheme s Siolom, saj je na T-2 precej dobrih programov, ki jih na Siolu ni (Mediasetovi, France2,3, športni (NASN, ESPN), OBN, Atlas...).
Jaz tudi pogrešam Arte v obeh jezikih; baje da dobimo tako HD kot STD Arte (proti plačilu?!) 8)

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 7. Nov 2007 ob 14:51

Sej ni važn kaj bo samo da ne bo kvalitetno al pa športno. :)
Od jutri sem tud jaz član T2 TV :D
Slika

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 7. Nov 2007 ob 15:20

Arte hd bo mislim, da so že dobili kartico.

paskob
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 17. Jun 2007 ob 17:49
T-2: Že imam
Paket: 20/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a paskob » 7. Nov 2007 ob 15:37

VonArx napisal/-a:
d_g napisal/-a: Drugi kanali, ki so v pripravi, pa so :roll: velika skrivnost T-2 ja....
Niso nobena velika skrivnost, vendar jih zaenkrat preprosto še ni na vidiku!
Zato je zelo modro mirno počkati in je povsem brezvezno špekuliranje, bo ne bo bo ne bo itd.
Stanje je kakršno je vsi vemo, da je daleč od idealnega toda, vsaka stvar rabi svoj čas da dozori!! :D :D In še vedno verjamem v to, da se tudi T-2 TV obetajo veliko boljši časi, če ravno je trenutno konkurenca korak pred njimi, vsaj kar se IPTV tiče, toda čakajmo in bomo dočakali!!
Pozdrav vsem...
Evo po dolgem času spet nazaj....
Torej....Moje videnje IPTV-ja je malo drugačno.Ne vem sicer kje nas "šiša"konkurenca,ampak,lahko rečem da se,seveda pripravljajo tudi novi kanali.
Torej:
Konkurenca ima mpeg4...bore malo pasovne širine...kavaliteta slike???milo rečeno SLABA.VSI VEMO ZAKAJ MPEG4.Tistih par kanalov ki jih kot bonbončke djao strankam z veliko drobnega tiska???.....hvala lepa...pri nas drobnega tiska preprosto ni....
Glede novih kanalov pa obstajajo različna mnenja.Ali narest pakete s plačljivimi programi,ali jih nekako ne dodajat v shemo.Sama naročnina ki jo strankam zaračunavamo,se boste strinjali(vsaj tisti ki poznajo cene programov),da ni ekonomske računice za karkoli dodatnega.
Torej....dobrodošli so predvsem predlogi v to smer.Koliko denarja in kateri programi v programsko shemo....

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 7. Nov 2007 ob 15:43

Kaj pa če bi se na primer povišala naročnina za iptv?

Odgovori