Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
paskob
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 17. Jun 2007 ob 17:49
T-2: Že imam
Paket: 20/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a paskob » 7. Nov 2007 ob 15:53

skrajno nepopularna poteza...Sej se ve da t-2 skrbi za naročnike.Za refresh....ob uvedbi eura smo cene zaokrožili na dol.Je kdo takrat pohvalil t-2???

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Nov 2007 ob 15:57

Dobro povedano - cena se ne sme dvigniti. Lahko se pa po mojem ponudi dodatne programe, seveda plačljive. Pa naj si vsak sam izbere, kar si hoče. :)
Optika 100/10

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 7. Nov 2007 ob 16:03

paskob napisal/-a:skrajno nepopularna poteza...Sej se ve da t-2 skrbi za naročnike.Za refresh....ob uvedbi eura smo cene zaokrožili na dol.Je kdo takrat pohvalil t-2???
Se strinjam. Ja jaz sem pohvalil. Pol je edina opcija to kar je omenil Navadni Nimda.

DaG1
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 1. Okt 2007 ob 22:20
T-2: Že imam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a DaG1 » 7. Nov 2007 ob 16:14

paskob: nima smisla, da bi šla debata še naprej v smeri kateri programi in za koliko denarja. Ti predlogi so se zbirali v eni drugi temi, ki je sedaj zaprta. Tam je bilo 141 strani predlogov. Potrebno je iti predvsem od predlogov do dejanj. Tu vas konkurenca močno prehiteva.

O kvaliteti Tv ne bom, ker na tem področju nisem strokovnjak. Poznam pa ljudi, ki so na Siol TV in so pred tem bili na T2. Ti mi zatrjujejo da je kvaliteta primerljiva. Tudi v ceni ni velike razlike. Je pa razlika v pristopu, vi greste v kvantiteto programov, nekateri pa v kvaliteto programov.

Govorilo se je o nekaterih programih kot bonbončkih z drobnim tiskom. Težko bi govoril o tej stvari na tak način. Tu se je seveda mislilo na TV 1000 in pa HBO. HBO je na Siolu brez dodatnih stroškov za imetnike trojčkov. Kaj ponujate na T2 za imetnike trojčkov? Kolikor vem nič.

Več ali manj se govori samo o novih HD programih, pa še teh z doplačilom. Vse v redu, tehnika gre naprej, slika bo lepa, a šele potem ko bomo dobili možnost optike. Tega pa ne bo še par let, torej je potrebno razmišljati tudi na ostale uporabnike. Podobna stvar je bila tu tudi pri znižanih cenah optike.

Lahko pa povzamem nekaj zelo izraženih želja iz zaprte teme:
1. Šport klub ali Sport klub oz. enakovreden športni kanal z tematiko slovenskega in evropskega športa, poudarek na nogometu(Liga prvakov, lige petice), košarki (Evroliga in Jadranska liga), hokeju (EBEL, DP, NHL) in rokometu (Liga prvakov in DP). V ta kontekst ne sodi NASN - saj različne študentske košarkaške lige in ostali tipični ameriški športi (baseball, ameriški nogomet) VEČINE ne zanimajo.
2. Filmski program - vsaj tipa TV1000 ali HBO, oz. kaj podobnega. Tu se še želje za HBO Comedy, Sci-Fi channel...itd
3. Dokumentarni programi tipa Viasat Explorer in History
4. Programi, ki smo jih imeli, pa so bili odstranjeni iz za uporabnike neznanih razlogov: predvsem Arte in pa glasbena programa MCM Pop in MCM Top.

Izrazil bi tudi še svoje mnenje oz. želje. Všeč mi je, da je na T2 veliko programov iz področja bivše Jugoslavije. Moti me le to, da je tudi pri teh, kar nekaj takih, ki so zraven zaradi številke ( beri. so zastonj): VIKOM, BN, DM SaT, Nezavisna televizija. Nasprotje takim kanalom sta kvalitetna Balkanika in Svet plus. Omenil bi še zadnji primer TV Atlas. Zelo pohvalno, da ste dali na shemo tudi črnogorsko privat TV, a kaj ko je v Črni gori cel kup boljših: TV In, TV Montena, Avala, Košava, TV Budva. Seveda to ne pomeni, da sedaj odstranite TV Atlas.

Moti me tudi poplava SLO lokalnih kanalov, brez vsebine. Ti imajo na dan mogoče 1 uro programa, pa še to v posnetku, ostalo so pa posnete reklame.

Upam, da je dovolj obširen pregled in bo sledil odgovor iz vaše strani, paskob.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 7. Nov 2007 ob 16:17

paskob napisal/-a:skrajno nepopularna poteza...Sej se ve da t-2 skrbi za naročnike.Za refresh....ob uvedbi eura smo cene zaokrožili na dol.Je kdo takrat pohvalil t-2???
Mislim, da ja: viewtopic.php?f=7&t=1362&st=0&sk=t&sd=a&hilit=cenik

Glede dodatne plačljivosti pa sem skeptičen, saj lahko kmalu pride, da bomo imeli v osnovni shemi RTV Shqiptar in podobne, za vsako pametnejšo stvar pa €.
Nekaj takega, kot ima cenik Telekom, ko do dokončne cene moraš seštevati miljon postavk in cifra ne pride majhna.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Nov 2007 ob 16:18

Ja, 12 € je precej nizka cena, s katero se da kljub vsemu nekaj narediti. Če se pogleda (dobro), se bo videlo, da konkurenca za to ceno ponuja bistveno manj programov in po splošnem mnenju precej slabše programske sheme. Višanje cene ni dobra poteza, predvsem ne v teh časih podivjane inflacije, manjšanje programov v shemi pa tudi ne, kar nas učijo izkušnje. Recimo ko se je marca ukinilo 21 programov, ki jih nihče nikoli ni gledal, je bil cel halo. Kaj bi šele bilo, če bi ukinili recimo nek zelo gledan program, kot je npr. NASN (BTW, danes ponoči sta 2 tekmi NHL v živo)?!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Nov 2007 ob 16:34

V glavnem fantje vidim, da ste zašli. Vam je važno, da ste najcenejši, kar je pohvalno samo kmalu bo pri T2 za malo denarja tudi malo muzike. Kaj naj delam z lepo sliko, če pa za gledati nimam ničesar. Raje zvišajte naročnino IP Tv in ponudite bolj pametno shemo programov, ker na tem področju vas Siol močno šiša. Saj sami dobro veste, da se pa ISP-ja zamenajti v mesecu dni pa verjemite mi, da si 80% naročnikov želi boljše programe kot pa lepšo sliko.
Slika


Lp, Kitl

dusan321
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 11:18
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Ribnica

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a dusan321 » 7. Nov 2007 ob 16:46

NN moram se navezati na tvoje izvajanje.NASN praviš da je zelo gledan (ob kateri uri ?),Live NHL ob 2 uri zjutraj me pa res ne zanima(pa rad gledam hokej),sem že v sanjski deželi.Čez dan pa ni na NASN nič pametnega.Raje bi imel 5 lokalnih nemških(ukinjenih)kanalov kot NASN(bogokletne misli).MDR je npr.prenašal ( edini)eno od poletnih tekem v smučarskih skokih.Mislim ,da je to šport,ki ima več potencialnih gledalcev kot NHL (razen za LAK).Načeloma nimam proti tej programski shemi nobenih posebnih pripomb.Lahko bi bilo boljše ali pa tudi ne.Moral pa sem se oglasiti,ker se ta NASN kuje v zvezde kot vrhunski špotni program,kar pa zame ni.

DaG1
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 1. Okt 2007 ob 22:20
T-2: Že imam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a DaG1 » 7. Nov 2007 ob 16:48

Nimda, Siol ponuja resda nekaj manj programov, a so v povprečju precej bolj kvalitetni. Najbolj pomembno pa je to, da ponujajo to, kar si tudi mi želimo, a očitno tega tu ne bomo dobili.
Tvojo neresnost pa si zopet izkazal s svojo izjavo, o kanalih, ki jih naj ne bi nihče gledal. Dogodki kasneje so te demantirali. Včasih si bil tu zato, da si nam pomagal z info in posredovanji, sedaj pa postajaš trobilo T2.
Vprašanje je potem, zakaj nameravati dodati Arte HD, če je ta program negledljiv in ga ni nihče gledal. Aha, seveda, pomembno bo to, da bo lepa slika, čeprav brez vsebine? Kako tipično.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Nov 2007 ob 16:58

Evo še za INFO pri Siol-u je 1024/256 +TV + telefon 41 EUR pri T2 pa to znese 36 EUR. Se pravi za razliko 5 EUR, kar se mi ne zdi veliko dobiš TV1000 HBO HBO Comedy Hiastory in pa Explorer. Se pravi se za vašo ceno le da dobit kaj boljšo shemo kot jo trenutno imamo. Če pa se ne da pa dvignite ceno za 5 EUR in nam ponudite to, kar Siol ponuja svojim naročnikom.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Nov 2007 ob 16:58

Pobje, vi kar trobite... dosegli itak ne boste nič! Jaz sem nad T-2jem že obupal!

Kar naprej jih opozarjam na napake in vsakič bolj imam občutek, da me imajo za bedaka.
Zadnjič spremenil Cobane, dne 7. Nov 2007 ob 17:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 7. Nov 2007 ob 17:00

Ok. NASN je v redu, res, da malo zadev gledam, saj moram zjutraj v službo in ponočevanje pred Tv ne paše. Rad bi gledal tudi kaj bližnjih športov npr. Rokomet PL Celje - Koper(danes),hokej: EBEL, Jesenice - Vienna (petek), nogomet Serie A, Sampodria - Empoli,Primera Division, Getafe - Barcelona (sobota) , Inter - Lazio, Real Madrid - Mallorca(nedelja),... Kake dobre novejše filme (HBO,..).Mislim, da takih kot sem jaz ne manjka med naročniki T-2 TV.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 7. Nov 2007 ob 17:42

NASN je dober program. ČE ne druga edini prenašajo NHL.
In to men pomeni največ.
Itak sem obdržal še kablsko, Šport klub :D

Za drugo pa bomo še vidl. Vsekakor bo še kaj, sej prihaja čas obdarovanj :D
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Nov 2007 ob 17:53

Ti si bil tisti ja k je trobil, da bo 1 novembra ne vem kakšen bum na področju programske sheme :lol: NHL po noči meni kaj veliko ne odtehta, ker moram otroka crklati, da zaspi :lol:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: Programi na Siol-Tv , ki jih (še) ni in ni na T-2

Odgovor Napisal/-a Seeker » 7. Nov 2007 ob 18:26

Nekaj bi pripomnil. In sicer če se pizdite čez nekvalitetne tuje programe, ok. Ampak nehajte očitati T-2ju dodajanje lokalnih slovenskih programov. So zastonj, ne motijo (tudi jaz jih ne gledam) in pomembno je da so dostopni vsem, pa četudi imajo samo 5 minut programa na dan - ker so slovenski!

Odgovori