Odzivnost tehnične podpore T-2

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
hister
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 3. Apr 2007 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: 20/20 FTTH 3TV-tel-int
Kraj: Žusterna
Kontakt:

Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a hister » 18. Okt 2007 ob 11:03

Nisem našel teme o tem zato sem opru novo, če je kje naj admin premesti.

Torej kar se tiče tehnične podpore T-2 zadeva izgleda trenutno brezizhodna. :evil:

Namreč na telefonski številki tehnične podpore ti nihče ne odgovori in tajnica ponavlja v nedogled, da so vsi zasedeni in na koncu pove, da naj napišem e-mail. Na e-maile pa ne odgovarja nihče.

No, bom še par dni poskušal, ker razumem, da so lahko tehnične težave možne. Ne morejo pa trajati v nedogled, vsaj kar se tiče odgovorov na telefonski številki in še posebno na neodzivnost sporočil na e-mail.

Če bo pa takšen odnos do uporabnikov trajal še v naslednjih dneh, bom prisiljen napisati članek v medijih, da bo tudi javnost o obveščena o težavah uporabnikov T-2. 8)
Slika - Rock&Roll - Slika

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a Krypto » 18. Okt 2007 ob 11:14

Lahko pa tudi izpostaviš svoj problem komu od pooblaščenih tu gor v privatnem sporočilu, pa ti probamo tako pomagati :)

Uporabniški avatar
dugi
Faca
Prispevkov: 166
Pridružen: 29. Maj 2007 ob 22:47
T-2: Že imam
Paket: optika T-4 giga
Kraj: Fužine

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a dugi » 18. Okt 2007 ob 13:50

Sam sem že večkrat klical na 02 pa se je ta manj kot minuta vlekla v nedogled.Ko pa jih končno dobim,nič ne naredijo.Ali ne morejo ali pa ne znajo.Pravijo bomo resetirali opremo ali pa jo dajte vi.Še zmeraj enako.Imam namreč VDSL2 modem,Motorolo+Amino 110,upload 40,download 11,pa mi tudi če imam vklopljen samo Amino 110 se slika nenormalno zaustavlja,zvok prekinja.Prej ko sem imel VDSL1 nisem imel takšnih težav.No ja v začetku že,ampak kasneje so to hitro poštimali.Sedaj pa se to že preveč vleče dolgo.Počasi razmišljam,da bi vse skupaj počasi odjavil in se preselil kam drugam,pa čeprav plačeval več,bi vsaj imel storitve brez prekinitev.Vsaj TV.

Uporabniški avatar
hister
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 3. Apr 2007 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: 20/20 FTTH 3TV-tel-int
Kraj: Žusterna
Kontakt:

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a hister » 18. Okt 2007 ob 13:57

Krypto, problem ne obstaja več.

Namreč zjutraj so mi na mobilnik javili z mobitela, da neka opcija ne velja več, ker je Telekom prenesel telefonsko številko. Sem poskusil klicat nov telefon od T-2 in je prenesena števika delala. No že čez nekaj minut ni delala več ne prenesena številka ne tista začasna od T-2. Tudi ven nisem več mogel klicati.

Nihče me ni o ničemer obvestil, tako sem se zdel sam sebi kot en bumbar, ker nisem vedel kaj se dogaja. No po dveh uricah je vse ok. Vse deluje in ni blema.
Problem je bil, ko sem želel priti do kakšne informacije, a nihče ni bil dostopen od T-2.

Saj razumem začetne težave novega operaterja, vendar bo po mojem mnenju moral pojačati vsaj info službo tako preko e-mala, kot na telefonskih številkah. Če bo tudi to urejeno, bomo uporabniki zagotovo zadovoljni. Včasih rabiš z druge strani le stavek informacije in nič več. :D
Slika - Rock&Roll - Slika

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 18. Okt 2007 ob 15:00

hister napisal/-a: Saj razumem začetne težave novega operaterja
men se po 2h letih t2 ne zdi vec nov operater. Kar se pa tice tehnicne pomoci na 02 je pa zame obupna, ker nic druzga ne znajo kot pa resetirat linijo oz. rect, da bodo posredovali naprej. In pol cakas in cakas, umes se 3x poklices, pa ponavad se kar nic, pol pa pises NN. Pa tud to, da firma ne naredi nic sama od sebe, za vsako najmanjso stvar jim mors tezit in tezit da se mogoce premakne. Npr. prejsni torek sem osebno nesu dopis na poslovalnico v Kranj, v katermu je napisan, da hocem zamenjal IP tel za PSTN vmesnik. To je stvar minute, ce bi se kdo od njih oglasu mem pa sam uzel pa dal, ampak ne, sm klicov v pondelk kaj traja tok cajta, pa so rekl da me nasledn ali pa ze isti dan poklicejo da se zmenmo kdaj lahk pride, pa itak ni nc. In to taka malenkost, pa tok casa traja.. to me zlo moti. In da se to po 2h letih se kar dogaja.

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 18. Okt 2007 ob 16:33

Če si osebno nesel v poslovalnico dopis, zakaj enostavno nisi zraven še IP telefona vzel pa jim ga nesel in bi potem takoj dobil pstn vmesnik? :oops:

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 18. Okt 2007 ob 22:45

1. zakaj bi jest delov njihovo delo
2. to zame ni izgovor, da tolk casa traja
3. sm se prej pozanimov ce lahko sam prnesem ip tel nazaj, pa so mi rekl da ne, da bodo oni tehnika poslal

tko da nimas kej..

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 19. Okt 2007 ob 09:40

Vem, da to ni izgovor, da tolk časa traja, niti ni to tvoje delo... ampak ob vseh teh menjavah se je men še vseeno najbolje obneslo, da sem enostavno stvari spokala v vrečko in jih osebno odnesla v poslovalnico... če so mi pa potem slučajno v poslovalnici rekli, da to ni možno, sem se pa hitro izgovorila, da so mi to na help desku svetovali :)

Kar se pa tehnikov tiče, sem se jih pa jaz tud naveličala čakati, tako da sem enega kar sredi ceste "ugrabila" (sej sem bila prijazna, sem ga najprej vprašala, če ma čas) :)

newjack
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 17. Nov 2007 ob 10:09
T-2: Še nimam

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a newjack » 17. Nov 2007 ob 11:04

Kar se pa tajnice tice, jebemu mater, pardon na izrazu ampak nimda a LAHKO spremenite to tajnico bedno? Ker me dandanes vsak 5 napizdi glede tega in smo ze 100x povedal da je treba spremenit tajnico v stil "Poklicali ste podjetje T-2. Trenutno so vsi operaterji zasedeni, ste # v cakalni vrsti". Tko dobijo stranke saj prblizn obcutek kok morjo cakat pa tut naknadno se izognemo nekaj minutnemu napizdevanju glede tajnice. Pa tut slaba ideja nebi bila, ce bi tajnica imela opcijo "Za splosne informacije o priklopu itd pritisnite 1, za tehnicno podporo pritisnite 2".

mpm
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 2. Apr 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a mpm » 17. Nov 2007 ob 11:08

pozabu si še dodat, da bi ob večjih izpadih (npr. telefonije), le to tudi povedala in približen čas odprave napake. s tem bi se zelo zamnjšala čakalna vrsta.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 17. Nov 2007 ob 11:57

newjack napisal/-a:Kar se pa tajnice tice, jebemu mater, pardon na izrazu ampak nimda a LAHKO spremenite to tajnico bedno? Ker me dandanes vsak 5 napizdi glede tega in smo ze 100x povedal da je treba spremenit tajnico v stil "Poklicali ste podjetje T-2. Trenutno so vsi operaterji zasedeni, ste # v cakalni vrsti". Tko dobijo stranke saj prblizn obcutek kok morjo cakat pa tut naknadno se izognemo nekaj minutnemu napizdevanju glede tajnice. Pa tut slaba ideja nebi bila, ce bi tajnica imela opcijo "Za splosne informacije o priklopu itd pritisnite 1, za tehnicno podporo pritisnite 2".
Pripombe je treba dati predpostavljenemu, ne pa tlele na Forumu. Glede une nedisciplinirane tajnice pa se seveda strinjam. :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
obiskis
Model
Prispevkov: 247
Pridružen: 20. Jan 2007 ob 12:45
T-2: Že imam
Paket: Kranj T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a obiskis » 18. Nov 2007 ob 10:00

NN, kako pa posredujemo "predpostavljenemu"

sem poslal že par faxov, pa me poj samo pokliče nekdo in sprašuje če mi deluje,
v faxu pa sem pisal, da naj najdejo bolši način obveščanja ob izpadih

kot sem že enkrat pisal, na telekomu pride fax tudi do šefa, in potem zadeva vzleti

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Nov 2007 ob 10:02

Kakšne težave imaš, Obiskis? Če ti linija nagaja, prijavi napako, lahko tudi meni.
Optika 100/10

newjack
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 17. Nov 2007 ob 10:09
T-2: Še nimam

Re: Odzivnost tehnične podpore T-2

Odgovor Napisal/-a newjack » 18. Nov 2007 ob 15:41

Mislil je glede tajnice :lol: :lol:

Odgovori