Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a tonimona » 20. Nov 2007 ob 16:00

newjack napisal/-a:VPN = Virtual private network :) Isti kurac kot vnc skor. Da se lahko remotely povezujes na nek host itd prek nekega u/pja itd. Sem dost nazorno povedal? IN ja delam na HD :!:

K mi gre pa ze na K kok dajete operaterje u nc. Mogoce niso usi struckoti za kompjutre sam se saj trudjo da delajo cimbolj korektno. In tale z zapohanci je cist neumestna, kaj kurac ma veze kaj pocne nekdo v prostem cajtu? TUT ce poha, pa kaj?! a se to tebe tice al ne ? A ti pa zivis zdravo zivljenje brez holesterola,cigareta,avtomobila,alkohola in pa ostalih skodljivih substanc? mislm da ne. Tko da shut the fuck up
To pa res ni najboljša reklama za HD. Človek je pod očitnim stresom.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

ipsilon5
Faca
Prispevkov: 120
Pridružen: 23. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a ipsilon5 » 20. Nov 2007 ob 16:02

Sem preprican. In to ni nic podobnega VNC :)

newjack
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 17. Nov 2007 ob 10:09
T-2: Še nimam

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a newjack » 20. Nov 2007 ob 16:08

sm kopiral z wikipedie,.. ? Zdj nevem a govorimo o isti stvari? Ce ne, se opravicujem in ne nisem pod stresom, sam na luleka mi gre k se delate usi neke cistune pa angelcke pa vsevedne decke.

ipsilon5
Faca
Prispevkov: 120
Pridružen: 23. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a ipsilon5 » 20. Nov 2007 ob 16:11

Kopiral si ze prav in pise prav, ceprav nisem vse bral verjamem da je prav. VNC nima nic s tem. Je pa lepo da ko po VPN zenes VNC ti nihce preko VPN (ce je ESP tunnel ali podobno) ne bo spizdo passworda od VNC :)

newjack
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 17. Nov 2007 ob 10:09
T-2: Še nimam

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a newjack » 20. Nov 2007 ob 16:17

hehe glej, vnc sm dal samo kot primer. Js vem da to != . Kar se pa varnosti enega in drugega tice, pa raje nebi o tem :D

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a madpanter » 20. Nov 2007 ob 17:24

newjack napisal/-a:VPN = Virtual private network :) Isti kurac kot vnc skor. Da se lahko remotely povezujes na nek host itd prek nekega u/pja itd. Sem dost nazorno povedal? IN ja delam na HD :!:

K mi gre pa ze na K kok dajete operaterje u nc. Mogoce niso usi struckoti za kompjutre sam se saj trudjo da delajo cimbolj korektno. In tale z zapohanci je cist neumestna, kaj kurac ma veze kaj pocne nekdo v prostem cajtu? TUT ce poha, pa kaj?! a se to tebe tice al ne ? A ti pa zivis zdravo zivljenje brez holesterola,cigareta,avtomobila,alkohola in pa ostalih skodljivih substanc? mislm da ne. Tko da shut the fuck up
Skratka če ga pohajo v prostem cajtu mi po pravic dol visi, ko se mi pa tip hvali da ga pohajo med nočnimi izmenami je pa drugo. Sej men se jebe... samo da mi mislit kak folk dela na t-2 :roll: Drgač pa ja živim zdravo življenje, nikoli kadil, pijem zmerno, ne drogiram se ter ukvarjam se z športom tako BTW če te je zanimal. Skratka ostalo bo pri temu in ne mislim nobenih podrobnosti več okol pohanja na šihtu govort
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a pack » 20. Nov 2007 ob 17:39

newjack napisal/-a:... A ti pa zivis zdravo zivljenje brez holesterola,cigareta,avtomobila,alkohola in pa ostalih skodljivih substanc? mislm da ne. Tko da shut the fuck up
Pa poglejmo; jest trenutno točno to vse JA. Dej se mal umiri, prosim. Če si del ekipe HDja, bi lahko že vedel, da s takimi izpadi ne prideš nikamor in predvsem ti se ne smeš tako obnašati, če se že stranka. Pa zameni službo, če misliš, da bo kaj bolje. :!:
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a subsubl » 20. Nov 2007 ob 18:30

Že sam topic je žaljiv osebam, ki opravljajo to delo zelo efektivno in dnevno nekaj tisoč osebam posredujejo željene informacije in rešujejo njihove težave.
Ki so po večini na nivoju (Men pa MSN ne dela... Za to vrsto napake moraš biti velik strokovnjak in se spustiti na nivo stranke, ki ti pravi piše mi Omrežni kabel je izključen in kliče na HD, da vpraša kaj to pomeni.) Glede VPN ima T-2 ločeno podporo če je VPN na T-2 omrežju, zato operaterji ne potrebujejo biti strokovnjaki glede privatnih omrežji. Se pa strinjam s tabo, da bi moral biti vsaj toliko izobražen da bi poiskal pomoč pri sodelavcu oz. nadrejenemu.
Ne moreš napake enega operaterja, ki se ti je predstavil in si ti nisi zapomnil njegovega imena, spremeniti v splošno nesposobnost. Logika na višku, morm rečt :D

Prosm za zaklep teme ker s takim načinom na žalost v evropi ne pridemo nikamor(na balkanu mogoče, en druzga potunka v drek pa je zadeva rešena).
Razloži mi komu koristi, če podajaš nepopolne informacije na ta forum. Na helpdesku dela veliko število zelo dobro usposobljenih operaterjev in ni cool, da leti zadeva na celoten HD.

Prosim malo spoštovanja ekipi, ki bo na najdaljšo noč v letu sedela za PC-jem in nudila pomoč vašim težavicam in problemom.


P.S. PM me, če še nisi dobil primerne informacije!

LP
Subsubl
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Nesposobnost uslužbencev na tehnični pomoči

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Nov 2007 ob 18:33

Dobro povedano, zaklepam, saj se je tema izčrpala. :D
Optika 100/10

Zaklenjeno