Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 3. Jan 2008 ob 12:01

kitl napisal/-a:
markoggg napisal/-a: Se je tale novica že uresničila??

Ne še naj bi pa se.
letos? :twisted: če letos, kateri mesec? :D
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8515
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 3. Jan 2008 ob 12:07

Ja baje, da letos in kmalu več pa jaz žal ne vem. To pa vprašite mojstra paskob :D
Slika


Lp, Kitl

Gaston
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 5. Avg 2006 ob 12:24
T-2: Še nimam
Kraj: Notranje gorice

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Gaston » 3. Jan 2008 ob 12:14

kitl napisal/-a:VonArx zelo lepo povedano. Škoda je le v tem, da se v Sloveniji podpira monopol, ki je bil že skoraj razbit sedaj pa se je zopet še dodatno okrepil.
Ja, Telekom oz. SiOL je izkoristil svoj položaj in je nagajal kolikor se je le dalo. To se je predvsem pokazalo pri dostopu oz. uporabi do Telekomovih central.

Potem pa je T-2 udaril nazaj z nižjimi cenami, boljšo ponudbo, napeljevanjem optike itd. ter tako prehitel Telekomovce. Denar, kot je videti ni bil problem, saj je za njimi stal drug monopolist, RKC. Pa ne nas prepričevat, da pri tem ni imela lastne računice...

Od tu dalje pa je boj odprt, zmagujejo pa sposobnejši. Vi pa še kar jamrate in stokate o monopolizmu, nepošteni igri in ne vem kaj še vse boste privlekli na dan. Vse to, da bi le prepričali sebe (?) in druge, da ste žrtev ne vem kakšne zarote. Sami sebi v obraz pa si ne upate pogledati in si priznati, da T-2 deluje vse prepogosto skrajno neprofesionalno. Saj tudi Telekom ni ne vem kakšna perla, da se razumemo.
A kar se tiče T-2, lahko zase konkretno povem, da sem že pred dvema letoma tako na netu kot tudi od famoznih operaterjev na HelpDesku dobival zagotovila, da bo T-2 pri nas mogoče dobiti najkasneje v mesecu, dveh. Ok, razumem, takrat so računali na uporabo Telekomovih kolokacij, pa se jim ni izšlo.

A od lanskega poletja dalje dobro vedo, da bodo morali postaviti lastne centrale, pa je zgodba popolnoma ista. Najprej je bilo na netu objavljeno, da bo mogoč priklop do konca tretjega kvartala 2007, nato je bilo popravljeno in podaljšano do novega leta.
Zadnje obvestilo je seveda popolnoma isto kot prej, le rok je znova podaljšan:
"...central iz spodnjega seznama bo zgrajenih najkasneje do konca prvega kvartala 2008, v omrežje T-2 jih bomo vključevali sproti."
Skratka, brez kakršnekoli razlage lažejo in niti opravičiti se jim ne zdi vredno zaradi tega. Tisti revčki na HelpDesku pa itak ničesar konkretnega ne vedo povedati. BTW, kolikor jih T-2 plačuje, je premalo za vse kar morajo poslušati, ne krivi ne dolžni.

Zato nehajte no jamrat in si priznajte, da je T-2 naredil sam sebi vsaj toliko škode, kot jo je "fasal" zaradi Telekomove štartne prednosti. In še naprej si jo dela, big time.

Sicer pa si lahko zelo konkreten. Povej mi, kakšno vezo ima nekdanji monopolni položaj Telekoma s tem, da so se oni uspeli pogoditi za 1 športni program, medtem ko se je T-2 dogovoril kar za 2!
In kakšno vezo ima monopolizem s tem, da T-2 še vedno nima ne HBO-ja, ne HBO Comedy?

Bejžte bejžte, fantje! Dajte si počasi začet nalivat čistega vina!


Pa lep dan vsem skupaj!

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1524
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 3. Jan 2008 ob 12:16

Ne boš verjel ampak tudi izgradnja nove centrale je odvisna od telekoma, tudi če gre za "lastno" centralo (itak so vse lastne - vedno pa so priključene na TS centrale).
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Gaston
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 5. Avg 2006 ob 12:24
T-2: Še nimam
Kraj: Notranje gorice

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Gaston » 3. Jan 2008 ob 13:19

mitja_i napisal/-a:Ne boš verjel ampak tudi izgradnja nove centrale je odvisna od telekoma, tudi če gre za "lastno" centralo (itak so vse lastne - vedno pa so priključene na TS centrale).
Verjamem, zakaj ti ne bi verjel.

Torej se bova midva z lahkoto strinjala o naslednjem.

"...central iz spodnjega seznama bo zgrajenih najkasneje do konca prvega kvartala 2008, v omrežje T-2 jih bomo vključevali sproti."

Ker sva kulturna človeka, bova rekla, da je zgornji stavek torej namerno zavajanje potrošnikov, saj T-2 (znova) obljublja nekaj, česar ne more zagotoviti. Če hočeva biti nekoliko netaktna, pa bova rekla, da T-2 (znova) na debelo laže.

Je res?


Lep dan!

Andrej767
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 24. Dec 2007 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: komplet

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Andrej767 » 3. Jan 2008 ob 16:19

Jaz sem internet ponudnika zamenjal ker je za svojo ceno ponujal bistveno manj od T-2 in tudi manj od nekaterih manjših.Stalno je novim naročnikom ponujal nekaj mesecev zastonj akcije itd. na stare naročnike ki so ves čas plačevali polno ceno se niti enkrat ni spomnil da o tem koliko se je preplačal ISDN,ADSL niti ne omenjam.Danes je izbire precej in če pač T-2 ne moreš še dobit se vseeno najbrž lahko odločiš za koga drugega. :roll:

kezman
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 26. Dec 2007 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kezman » 5. Jan 2008 ob 11:55

A JE KAJ SVEŽIH INFORMACIJ? KAJ NOVEGA? 8)

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a celloak » 5. Jan 2008 ob 12:26

GLEDE ČESA? 8)
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
t0r0
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 20:33
T-2: Že imam
Paket: 4/skor 1, IPtv, 2x tel
Kraj: Škofja Loka

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a t0r0 » 5. Jan 2008 ob 14:07

novih filmskih programov :razz:
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 5. Jan 2008 ob 15:01

Ja baje da bo...ko bo... :mrgreen:
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Jan 2008 ob 15:56

18.11.2007 :mrgreen:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxus » 5. Jan 2008 ob 16:14

tonimona napisal/-a:18.11.2007 :mrgreen:
Z malo sreče še kakšen dan prej :twisted:
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 5. Jan 2008 ob 20:37

Bom kr tu napisal kjer mislim da je najbolj primerno.
Nekdo je prej napisal v en drug topic kaj naj T2 naredi, da bo prehitel konkurenc.
Po drugi strani T2 pravi, da je težko kaj dobit, ker nima 100k uporabnikov.

S tako ponudbo bo še težje. Edino če bote še še v upanju čakal nekaj let...
Rešitev bi bila lahko v konkurenčni ceni in exkluzivni ponudbi določenih programov.
Jaz osebno sem na T2 tv samo zaradi NASN. Ostalo mi ni tolk pomembno da bi dodatno plačeval za TV.

Podobno morda gledajo tudi drugi. In čim več ko bo takih programov ki bodo samo na T2, več bo zanimanja in naročnikov.
Če dodate kak filmski program tipa HBO ali kaj boljšega, kakšen Sci Fi Europa, pa morda še kak športni program tipa Šport Klub, boste avtomatsko pokrili ali dopolnili zapolnjena področja ponudbe in pridobili zanimanje. Morda nebi blo slabo dodati še kak ameriški program...

Pa še posladek za konec.
No čedalje bolj sumim da bo T2 v svojo filmsko ponudbo dal program FilmBox in FilmBox Extra.
Vem, spet bom popluvan, kot sem bil za Sportklub, na konc se pa izkazal da imam prav ;)
Slika

s53zo
Znanec
Prispevkov: 74
Pridružen: 28. Avg 2006 ob 09:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10
Kraj: MS

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a s53zo » 6. Jan 2008 ob 18:33

DownTaker napisal/-a: FilmBox in FilmBox Extra.
http://hr.satelitv.net/jumpto.asp?ref=n ... 54&id=2885

Mogoče imaš pa prav... Bomo videli...

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8515
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Jan 2008 ob 12:59

Sam gledam tale kanal FilmBox imajo za hit meseca film iz leta 1999 :lol: To je spet en kvazi filmski kanal. Po moje bi bilo res najbolje, da men T2 omogoči stream pa bom jaz oddajal od doma nonstop kino :lol:
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno