Mnenje - pripombe glede Motorole daljinca

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Optik
Faca
Prispevkov: 106
Pridružen: 22. Nov 2006 ob 10:43
T-2: Že imam
Paket: 20/20 OPTIKA
Kraj: Ljubljana - Bežigrad

Mnenje - pripombe glede Motorole daljinca

Odgovor Napisal/-a Optik » 14. Jan 2008 ob 00:05

hey

Torej zdej uporabljam motorolo že kak teden in moram reči, da me motijo naslednje stvari na daljincu.

1) Tipke za glasnost so popolnoma zgrešene, saj po mojem mnenju. A ne bi bolj pasale na mestu kjer je tipka za OK, se pravi leva puscica in desna puscica?

2) Leva in desna puscica ob tipki OK imata popolnoma enaki funckiji, da prikazeta "kater kanal trenutno gledam in kaj sledi" OK. Ampak ali so res potrebne obe tipke za to?
3) Tipka OK pa prikaze samo kater kanal trenutno gledam. Hmm Ali ne dobim ze te informacije ce pretisnem tipki z levo in desno puscico,...
---------
Predlagal bi:
1) Zvok dejte na levo in desno puscico.
2) Ok tipko spremenite za menjavo med zadnjima 2 gledana kanaloma. (Back tipka)
3) Clovk ob toliksi kolicini kanlov rabi en hitro tipko da ga takoj vrze na izbiro kanalov(po zvrsti ali jeziku) in ne da gre prvo v meni, pa potem seznam TV kanalov,.. Mogoce pa ta tipka ze obstaja sam še nisem ugotovil,...


:razz:

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Mnenje - pripombe glede Motorole daljinca

Odgovor Napisal/-a shorto » 14. Jan 2008 ob 01:09

heh če bomo začeli zbirat kritike za tale dalinc na temu forumu bo pomoje to najbolj zabasana tema :D.

Da še jst dopišem; Osebno sem se na razporeditev izredno dobro navadil, moti me edino zvok. Bolj natančno tiste 2 tipki za zvok nista ravno "uravnovešeni" za naglas pritisneš 2x pa je tak naglas da bajto odnese za tiho morš pa držat po 20 sekund da spraviš zvok na normalno. Mislim da bi blo treba prvoto to popravit (govorim če je daljinec nastavljen na STB ne na TV, če je na TV delujejo te 2 tipki normalno). Nevem daljices je nasplošno čuden še posebej če špilaš igre med reklamami (huf ja zelo prou pridejo) ampak kaj čmo sj ne izdeluje daljincov T-2. :) :)

Odgovori