090 komercialne številke

Vse o T-2 IP telefoniji
Uporabniški avatar
Drache
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 5. Jan 2008 ob 15:21
T-2: Že imam
Paket: 8/1 - tel - TV
Kraj: Kranj

Re: 090 komercialne številke

Odgovor Napisal/-a Drache » 23. Jan 2008 ob 15:56

ja, jest zmer zdej vprasam za ime pa delovno mesto, to ti more povedat, ce zacne kaksne buce nabijat al pa kej, pol takoj NN poslte, da ga strafa:)

poiuztrewq

Re: 090 komercialne številke

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 23. Jan 2008 ob 16:07

Ko sem jaz enkrat klical na hd in prvo vprašal deklino, po imenu in priimku, mi je rekla da mi tega ne bo povedala. Mogoče sem zgrešil in bi moral reči ime in delovno mesto.

Sicer pa če bi bila kredibilna, je (po mojem) ne bi smelo bit sram, če pa yurlabuče(TM) prodaja potem pa res... :roll:

LPd

Uporabniški avatar
Drache
Znanec
Prispevkov: 67
Pridružen: 5. Jan 2008 ob 15:21
T-2: Že imam
Paket: 8/1 - tel - TV
Kraj: Kranj

Re: 090 komercialne številke

Odgovor Napisal/-a Drache » 23. Jan 2008 ob 16:09

ime pa delovno mesto, priimka jim ni treba govort, samo ime

npr. (Janez, delovno mesto 13a)

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: 090 komercialne številke

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 23. Jan 2008 ob 16:52

madpanter, ki se je že izkazal z napačnimi informacijami in zavajanjem na tem forumu je zdaj udaril ponovno. Imam pa to srečo, da sem bil ob tem klicu osebno prisoten.

Gospa se je najprej pogovarjala z operaterko na splošnih informacijah, ki ji je prijazno in z veliko potrpljenja razlagala zadevo več minut. Operaterka je bila zelo šokirana nad obnašanjem in zelo povišanim glasom gospe. Ko se je nato kolega nato javil na telefon, ji je zelo vljudno ŠE ENKRAT razložil popolnoma VSE o tej zadevi, vendar je gospa nato nenadoma prekinila pogovor z glasnim, nekulturnim žaljenjem. Sam sem pogovor slišal, ker se je gospo slišalo čez slušalke operaterja čez cel klicni center. Sam sem bil osupel nad takšnim obnašanjem - vsaj osnovno kulturo pogovora pa se pričakuje in tudi zahteva ob vsakem klicu.

Odnos obeh operaterjev, ki so se pogovarjali z gospo pa je bil popolnoma profesionalen in niti malo aroganten. Upam, da bo madpanter zdaj manj govoril o izkušnjah s klicnim centrom, kjer delajo fantje in punce, ki so dovolj usposobljeni in zelo profesionalni pri svojem delu (in marsikdaj mirno ignorirajo veliko preveč žaljenja).
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Zaklenjeno