Motorola HD in GLUPI daljinec

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
dguard
Faca
Prispevkov: 122
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 11:23
T-2: Že imam
Paket: 100/100 optika/2xHDTV,1xTV/tel
Kraj: Koper

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a dguard » 18. Jan 2008 ob 08:32

Cobane napisal/-a:Jaz sem samo odgovoril na tvoje vprašanje in ti dal smernice, kje išči napako. Še enkrat, ker očitno res nisi dojel mojega pisanja: daljinec ne ve ali je prižgan TV ali ne. Brepogojno pošilja ukaze, ko tapkaš po njem! Razen če ni kakorkoli okvarjen in se obnaša tako, da ti daje občutek kot da "ve", kdaj je prižgan TV! Booo tudi tebi... ;-)

pa sej meni deluje vse ok :) he he... sem hotel povedat da recimo meni osebno svetloba od LCD ne moti sprejema daljinca :)
LP
D-Guard

nokturnal
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 14. Feb 2008 ob 03:18
T-2: Že imam
Paket: optika 100/10 + IPTV + VOIP

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a nokturnal » 15. Feb 2008 ob 22:35

Pri meni na eni Motoroli HD isto daljinec ne prime, ko se sprehajas po listi kanalov na vsakih 3-5 pritiskov zahinavi.
Imam pa v drugi sobi isto Motorolo ki deluje super pa sem probal vse zamenjati med sabo in ugotovil da se problem drži sobe ne glede na to kaj od naprav uporabljam.
Mi pa ni jasno ker tm k ne dela je spalnica. Tm k pa dela sta pa 2 računalnika LCD, CRT pa kup ene elektronike,... :roll:
Moram pa preverit če res ni TV kriv.

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a tonimona » 15. Feb 2008 ob 22:41

Spalnica je prostor, kjer se počnejo druge reči in ne igranje z daljincem od Motorole. :mrgreen:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a joel » 15. Feb 2008 ob 22:45

Ja, sej najbrž mu zarad tega tam ne dela... Pameten daljinc.
Se hecam. A si preveru baterije. Men je tud daljinc skoz nagajal, zdej k mam nove baterije, pa dela.

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a andrejs » 16. Feb 2008 ob 07:04

joel: in kako boš komentiral da so krive baterije samo v eni sobi. Se pravi daljinec v spalnici na prvi motoroli ne dela, isti daljinec pa v dnevni sobi deluje normalno. Torej ko premakneš daljinca iz ene sobe in greš v drugo baterije čudežno oživijo.
Slika

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 16. Feb 2008 ob 09:46

ja men je tud nagajal dokler nisem menjal baterij, ne vem kaj oni dajo za ene baterije zraven da zdržijo sam 2 meseca
ta da pa bi v eni sobi delal v drugi pa nepa ziher niso krive baterije zglada da neke ni usklajano kot bi moglo bit
LP Robert

jump
Znanec
Prispevkov: 52
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 22:38
T-2: Že imam
Paket: 10/4
Kraj: v eni luknji

Re: Motorola HD in GLUPI daljinec

Odgovor Napisal/-a jump » 18. Feb 2008 ob 19:31

neki Tv-ji se enostavno ne razumejo z HD motorolami-nekje je svetlost ekrana (sevanje)tako močno da zmoti sprejem-če ti lučka pravilno utripa pri ugasnjenem TV -premakni HD vmesnik proč od TV,prav tako motijo sprejem razni viri neonske svetlobe ki jo mnogi uporabljajo v okras ali kakšne druge namene(osebno vem za SONY bravia full hd pa bla,bla,bla....-če je ne odmakneš čimbolj proč NO WAY da ti bo HD delal),
pa z daljincem ni čisto nič narobe(sicer odvisno od debeline prstov-sam nimam najbolj tankih pa ni nobenih težav)

sicer moram potrkat da nisem imel sploh z nobeno opremo težav!!!!----vse je stvar poštimanja in malo potrpljenaj----največ jajc se dogaja pri nas doma zaradi nas samih!!!!!! :!:
:shock: :arrow:

Odgovori