Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 13. Mar 2008 ob 16:05

Ja res je, kvalitetnih športnih in filmskih kanalov je več kot preveč v shemi T2 :lol:
Slika


Lp, Kitl

gepardus
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 28. Mar 2007 ob 17:14
T-2: Že imam
Paket: T3 Tera (20/4 + 2xHDTV + mob.)
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a gepardus » 13. Mar 2008 ob 16:32

Dobro, saj nisem rekel, da nujno rabimo še dodatne filmske programe, ampak sem vprašal če bojo in tudi če ne bojo, mi je vseeno, saj filme lahko gledam prek računalnika. :) kitl, se strinjam.
Slika - čakal 32 dni
Slika (VDSL2) - čakal 1 dan !
Zadovoljen uporabnik T-2 storitev.

scarecrow
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 22:04
T-2: Že imam
Paket: 20/4, 2xIPTV, TEL.
Kraj: Mežica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a scarecrow » 13. Mar 2008 ob 17:11

rockytmin napisal/-a:Pa kaj ste zmešani, da nam ponudite tak kanal - to je že preveč žalostno, da bi bilo smešno.

Supreme master - terna!!!!!!
Če mora v TV shemi obstajati kanal, ki kaže in uči pobijati živali (Chasse et Peche), naj bo nekaj tudi za nas, ki smo proti kakršnemukoli nasilju nad živalmi in naravo. Bravo T-2!

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 13. Mar 2008 ob 18:05

Izjavljam, da je na tem forumu cenzura. Moj post, v katerem sem T-2-jevce spraševal po duševnem zdravju v zvezi z najnovejšo pridobitvijoSupreme Master kanalom je bil neusmiljeno izbrisan. Do tega ima moderator sicer pravico, kar pa vseeno ne pomeni, da se s tem strinjam.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a KoMar » 13. Mar 2008 ob 18:26

Mi je čisto vseeno, če se ne strinjaš. Nekateri uporabniki so se pritožili čez tvoj post in ukrepal sem. Drugič pa malce manj preklinjaj in svoje mnenje izrazi na kulturen način. Zaradi takih, kot si ti (ki napišejo, kar jim pade na pamet), je "cenzura" ravno potrebna.

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 13. Mar 2008 ob 18:54

Sorry, ampak sem bil v afektu. Verjetno bi pol ure pozneje res spesnil kakšen malo bolj kulturen post, vendar ko sem videl kaj ta famozni program predvaja sem se čisto rahlo razjezil. Res ne vem kaj si T-2 misli o nas uporabnikih njihovih storitev, če nam na vse zahteve, prošnje, spomnite se še kaj, da namesto filmov da tako sr..... (sem sam cenzuriral). Kdo to sploh gleda? Res me zanima profil gledalca, ki mu je ta kanal dober. Saj verjetno sem in tja imajo kakšno oddajo, ki je prebavljiva, generalno vzeto pa tega ne bo gledalo niti 0,5% folka. Nas, ki zahtevamo filmske kanale je pa sigurno več kot 30%.
Čisto res je, da edini filmski kanali na T-2 spadajo v kategorijo xxx.

Edit:
Še vedno pa veljajo moje trditve o njihovem duševnem stanju, četudi jih vesoljna raja na tem forumu ne bo brala.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 13. Mar 2008 ob 19:39

stenc55 škoda se je razburjati, ker vidiš, da ne pomaga nič. Jaz osebno sem se nehal buniti, ker tako ali tako ni bilo efekta. Za enkrat se tolažim s tem, da imam TV za 8 EUR ceneje kot pri konkurenci posledično temu imam tudi katastrofalno shemo. Pustimo času čas, če nam pa bo dopiz... bomo pa šli h konkurenci in plačali tiste 8 EUR več in s tem dobili praktično vse kanale za katere se tukaj na forumu borimo že več kot leto dni.
Slika


Lp, Kitl

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 13. Mar 2008 ob 19:42

tako se govori kitl bomo pač šli drugam očitno ima T-2 dovolj zadovoljnih uporabnikov da se mu z peščico na tem forumu ne da ubadat.

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 13. Mar 2008 ob 20:09

Mislim da ne bo treba hodit h konkurenci, saj menim da bomo kaj kmalu dobili vse tisto kar imajo oni in še kaj več.Na dolgi rok vidim T2 na prvem mestu.Že sedaj smo po kvaliteti slike daleč spredaj za idealno TV shemo pa je treba le še malo počakati.ŽIVEL T2 !!!

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a andrejs » 13. Mar 2008 ob 20:35

Trenutno plačam 1,5€ več za enega ali več priklopljenih TV-jev kot za 1 TV pri T2. Ne potrebujem optike za več TV-jev kot pri T2. Imam ŠportKlub, pa možnost doplačila za HBO. Glede kvalitete slike pa bi se tudi dalo razpravljati. Kvaliteta slike za tuje programe je identična kot pri T2, Domači programe pa sigurno spremljam v boljši kvaliteti ker pride do mojega ponudnika TV vse po optiki direktno iz TV hiš in ne kot pri T2 kjer signal sprejemajo po najcenejši poti (RTV SLO iz satelita, PopTV pa nebi vedel kako ga dobite). Pa vsaki dan vam vsaj en program ne deluje (tema, ni zvoka, se zatika in podobno)

Tisti višek programov ko pa jih imate v shemi pa tak ni kaj dosti vreden saj gre za razliko cca 10-15 programov
Slika

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a killah bee » 13. Mar 2008 ob 21:57

Se strinjam z andrejs-om. Siol ima čisto vredu kvaliteto, videl pri kolegu, shema veliko boljša, brez nepotrebne krame in poverpoint kanalov :D

T-2 dobi signal Pop TVja direktno iz master kontrole. Imamo poseben strem za njih, tudi testno HD, kar trenutno še ni HD, le resolucija je prava :mrgreen:
Sicer se pa pri nas na hito pripravljajo na HD oddajanje. Za moje pojme prehitro :D

Kaj pa naj bi predstavljal ta Supreme master TV :?: :roll:
Megane 225 Renault Sport

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 13. Mar 2008 ob 22:18

rockytmin napisal/-a:Pa kaj ste zmešani, da nam ponudite tak kanal - to je že preveč žalostno, da bi bilo smešno.

Supreme master - terna!!!!!!
Ma ni tako hudo. Poglej kaj imajo na sporedu: "Armenian Vegan Pizza(In Armenian)". To sem čakal. :twisted:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a andrejs » 13. Mar 2008 ob 22:20

killah bee napisal/-a:Se strinjam z andrejs-om. Siol ima čisto vredu kvaliteto, videl pri kolegu, shema veliko boljša, brez nepotrebne krame in poverpoint kanalov :D

T-2 dobi signal Pop TVja direktno iz master kontrole. Imamo poseben strem za njih, tudi testno HD, kar trenutno še ni HD, le resolucija je prava :mrgreen:
Sicer se pa pri nas na hito pripravljajo na HD oddajanje. Za moje pojme prehitro :D

Kaj pa naj bi predstavljal ta Supreme master TV :?: :roll:
Ja samo ne govorim o Siol Tv ampak o digitalni kabelski (DVB-C)
Slika

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a madpanter » 14. Mar 2008 ob 07:18

Kaj mamo nov kanal? Odkar mam optiko sploh nisem več tu gor kot včasih :mrgreen:

EDIT: sem malo pogledu spored po netu... A temu lahk sploh rečemo kanal al ga naj uvrstimo med spam??? :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 14. Mar 2008 ob 08:19

A se da dobiti en športni program s PRIDE, MMA, UFC ampak ne mislim EXSTREME, ki ima samo arhivske borbe stare ko svet.

Zaklenjeno