Optika v NM

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
KanonFuter
Faca
Prispevkov: 113
Pridružen: 8. Jun 2007 ob 19:56
T-2: Že imam
Paket: T-4 100/10 edina prava optika
Kraj: Novo mesto

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a KanonFuter » 11. Mar 2008 ob 18:46

toni napisal/-a:@ KanonFuter, sklepam da si okol Jedinščice oz Gotne vasi, ker bolj južno pa Gratel še kar nekaj let verjetno ne bo šel :mrgreen: . Tam pa šele zdaj jaške postavljajo (Regrča vas, Šmihel) in verjetno še ne bo kmalu.
Ke niso oni že prekopani? (vsaj tam bliz mosta, ke je neki ograjeno je oz. se mi zdi)

Lej, sm iz košenic, in tle mamo že neki cajta jaške in vse je posfalterano :o , zdej, v Šmihelu se pa zdj spet dogaja... ...asfalterajo namreč :roll: (kako je z priklopi do hiš) pa ne vem.
Slika

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 11. Mar 2008 ob 18:51

Mi imamo v Ločni prekopano in asfaltirano že od začetka lanskega leta pa še nič :mrgreen: . Moram it en dan do teh izvajalcev pa jih osebno vprašat kaj pa kako. Imajo skladišče zraven našega, vsak dan vozijo tiste alkatenke ven pa noter, ni hudič da jih ne bodo enkrat vse položili :D
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Mar 2008 ob 07:26

Nekam tiho je tole! Ali vas je zajela pomladanska utrujenost! :?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 21. Mar 2008 ob 08:18

Mah sej je škoda tipkovnico unničevat za nič :jao: . Nikjer nobenga info, kličeš na Gratel ti dajo modela ki laže ko pes teče, na njihovi strni je zadnja novica od lani, T2 stran tud osvežuje podatke že 2 meseca, optika pa od nikjer. nimaš se kam obrnit da bi dobil konkreten podatek kje pa kdaj. Za levo stran Krke bo baje šele med poletnimi počitnicami, pa še to jim nekako ne verjamem :nevem: . Skratka :jao: :jao:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

KanonFuter
Faca
Prispevkov: 113
Pridružen: 8. Jun 2007 ob 19:56
T-2: Že imam
Paket: T-4 100/10 edina prava optika
Kraj: Novo mesto

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a KanonFuter » 21. Mar 2008 ob 09:50

Update: Šmihel je malo poasfalteran :namrec: (torej... ...enkrat bo)
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Mar 2008 ob 10:40

Jaz tudi mislim, da ne priklapljajo s polno paro, kot nam tukaj trosijo. Če bi priklapljali s polno paro, bi bilo že pol mesta priklopljenega, tako se je pa samo eden do sedaj oglasil... po moje so samo prvih par testnih priklopili, da se sedaj lahko hvalijo, da imajo delujočo optiko tudi v NM. Žalostno! :nevem:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2008 ob 10:57

So priklopi, brez skrbi ;-)

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 21. Mar 2008 ob 11:16

Klical T2 in mi model pravi " ja seveda je možen priklop na optiko, nekdo v vašem bloku jo že celo ima" :shock: . Mislim, ne moreš verjet :shock: . Tast je dobil obvestilo da je pač pri njemu optika možna in je dobil obvestilo domov. A je kdo na tem forumu ki mi lahko še enkrat preveri ali je res možnost optike na Seidlovi 66, Novo mesto. Da ne bom zastonj pošiljal dopisa v LJ :jao:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2008 ob 11:19

Noben na tvojem naslovu še nima optike. Status je priključeno. Mislim da bi moral dobit obvestiolo o prehodu na optiko ko bo le ta možen.

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 21. Mar 2008 ob 11:25

Potem pa HD sporočite kaj naj se lažejo strankam in na kak način naj se rešijo stranke :grr: . Mislim, zakaj pa so modeli tam če ti ne znajo iz prve roke odgovorit na čist preprosto vprašanje; JE ali NI možnost priklopa. In odgovor je JA, s tem da sem ga 3x vprašal, ker mu nekako nisem verjel. A mojo oni drugačne podatke?
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2008 ob 11:35

Kolikor jaz vidim, sploh nimate soglasij dovolj in jih manjka še 18.

EDIT: ali pa še ni podatkov. Bo treba preverit čez par dni.

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 21. Mar 2008 ob 11:41

Nemogoče, saj smo po pogovoru z Gratelom na sestanku izvedeli da je soglasij več kot preveč. Pa saj to ne moreš verjet. In kdaj naj bi mi uporabniki to izvedeli. Bom zdaj na Gratel poklical pa da vidim kaj bojo oni rekli
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2008 ob 11:45

Ok, gremo po vrsti.

1. Na tem naslovu definitivno še NOBEN ni na optiki.
2. Če ste na sestanku z Gratelom videli da je dovolj soglasij, potem jih je. Zgleda jaz nimam ažurnih podatkov.
3. Avtomatsko bi se moralo obvestit ko bo možen preklop na optiko, tako da prosim ne paničarit in ne delat nekaj na svojo roko ker je ponavado to še slabše.

Lp

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a toni » 21. Mar 2008 ob 11:50

Evo, klical vse možne številke kar jih ima Gratel na linku, na nobenga nihče ne dvigne slušalke :aa: . A je že vse na dopustu :nevem:
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Optika v NM

Odgovor Napisal/-a Malkec » 21. Mar 2008 ob 11:54

Zdaj vidim da je ta ulica na levem bregu Krke. Kar pomeni da boš vezan na drugo centralo v NM, tako da žal bo še za počakat :nevem:

Odgovori