Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a Cobane » 4. Apr 2008 ob 19:39

Navadni Nimda napisal/-a:Dobro povedano. Imaš najcenejše in najkvalitetnejše storitve, na najmodernejšem (very up to date) omrežju na Svetu. ;-) V to smer se bomo trudili tudi v prihodnje. Šport 1 programa ni, ker nam ga niso hoteli dati, zato smo šli v kontakt s Sportklub. Isti večer, ko smo ga vklopili, so potem pri SiOLu dobili ta program. Tvoje kritike so, kot vidiš, neupravičene! :namrec:
Sicer ne vem kaj nam hočeš povedati, sploh ko pa tvoje izjave niso podkrepljene z dokazi... ali hočeš prodati neko T-2 Sveto Pismo v katero moramo uporabniki T-2 brezglavo verjeti kot ovce?

Večina Slovenije je vesela, da ste prišli na trg, vendar ne bo ostala pri ponudniku, ki je zaspal. Začeli ste izgubljati bitke za bitko, na koncu boste izgubili še vojno... potem pa v jok... pa ne samo vi, tudi cela Slovenija. Dojemite to že enkrat prosim! Obljube, obljube in obljube, kot da ste politična stranka! Dejte se že enkrat zresnit!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
dhvala
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 28. Sep 2007 ob 20:25
T-2: Že imam
Paket: 4/1 + 2 X Ip TV + 2 X Pstn
Kraj: Sp. Idrija

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a dhvala » 4. Apr 2008 ob 20:58

:plosk: , po moje najboljše tako, ker se ljudje že prej sekirajo in trosijo yurlabuče tja v en dan. Taka al tako ne boste morali uslišati vseh želja vsakemu uporabniku, navsezadnje tisti ki so najbolj (kao) nezadovolnji naj grejo pa k drugemu ponudniku , saj imajo vso pravico in naj plačujejo enkrat dražje storitve kot sedaj . Otročaraj bo ostal zmeraj nezadovoljen, pol pa tud če jim daš vsak dan nov sladoled, zmeraj hočejo kr niki več (jaz bi to, hočem to...... ipd. )
LP dule

Slika

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 4. Apr 2008 ob 21:43

maxmagnus napisal/-a:T2 bi z vključitvijo Šport TV zadovoljil želje 80-90% uporabnikov...
Ravno ta program bi bil zadetek v polno in vse ostalo glede eventuane prenonove je drugorazrednega pomena...

Šport TV je tisto, kar T2 potrebuje tako močno, kot Sahara vode...
Govori zase. Športa je na T-2 več kot preveč in en fucbal klob gor al dol je popolnoma nepomembno. Če bi imela Sahara vode toliko kot ima T-2 fucbala bi bila to ena zelo rodovitna pokrajina in v svetu nebi bilo več nobene lakote.
T-2 rabi filmske kanale bolj kot vampir kri. To je dejstvo. Poglej si programsko shemo pa boš videl koliko % kanalov je fucbalskih in koliko filmskih.
Zelo me veseli podatek, da se T-2 končno pogaja tudi za nas, ki šport zganjamo na travniku ne na kavču. Skrbi me le to, da se je T-2 doslej izkazal kot zelo slab in počasen pogajalec, tako da upam da bom te filmske kanale dočakal še v tem življenju.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a tonimona » 4. Apr 2008 ob 22:07

Definitivno je večji % filmskih kanalov kot nogometnih na T-2. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 4. Apr 2008 ob 22:12

6x XXX in Hallmark (pogojno)? :hudicek:
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a tonimona » 4. Apr 2008 ob 22:14

Vidiš, da si razumel. :car:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 5. Apr 2008 ob 12:26

A lahko prosim zaprete tole temo, ker je čisto zašla. Po mojem mnenju je bila že odprta kot grda preračunljiva provokacija.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Apr 2008 ob 12:38

Saj za to bo ostala odprta, da se provucera naprej :hudicek:
Slika


Lp, Kitl

Mitre
Novinec
Prispevkov: 23
Pridružen: 14. Nov 2007 ob 12:41
T-2: Že imam
Paket: internet+tv

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a Mitre » 5. Apr 2008 ob 13:51

Ma sam jest pa ne zastopm da jokcate za filmskimi programi. Greš na net pa si lohk dol potegneš filme ki ji še douh časa nauš mogu po tv gledat pol pa ne glede na to katere filmske programe maš. Kje nj si pa jest naprimer ogledam finale ebel lige kjer igra slovenska ekipa? Al pa razne druge tekme slovenskih moštev? Š1 je program ki t-2 daleč najbol manjka!!!!
Lp

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Apr 2008 ob 13:59

Mitre full si nam neki novega povedal. :D Lej, da ti čisto po domače razložim v čem je razlika. Iz neta jaz dobim vse filme ni panike samo ta film si moram jaz pol zapečt na DVD vržti v predvajalnik si vzeti 2 ure časa, kar je pri majhnem otroku zelo težko in predno vse zgoraj našteto poklapa me že vse mine TV imamo pa prižgano več ali manj skozi in lahko vmesnaletim na dober film in ga pogledam. Nekako tako, drugače ti ne znam razložiti. Saj meni je bilo tudi včasih smešno zakaj bi rad folk filme na TV ko jih imaš pa na netu na tone.Še bolj smešno mi je pa bilo to zakaj folk hodi v kino.
Slika


Lp, Kitl

drejca
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 29. Avg 2007 ob 21:01
T-2: Že imam
Paket: tv, internet

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a drejca » 5. Apr 2008 ob 17:37

Meni že gre tudi malo na živce, ko nekateri poudarjate, da ne rabimo filmskih programov, ker se da vse povlečt z neta. Moja starša sta naročena na t2 tv, stara sta čez 60 let in rada pogledata filme. Zato, da bi to lahk počela, ne bosta šla filmov vlečt dol z neta, ker pač tega ne znata niti tega nočeta počet. Njima je najlaže se vsest pred tv in pogledat film. Zato bi bilo čist fajn, če bi bli še kakšni filmski programi na tv.
Sicer pa, a ni to kršenje avtorskih pravic, če si snameš filme z neta ...?

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a andrejs » 5. Apr 2008 ob 20:40

Mitre napisal/-a:Ma sam jest pa ne zastopm da jokcate za filmskimi programi. Greš na net pa si lohk dol potegneš filme ki ji še douh časa nauš mogu po tv gledat pol pa ne glede na to katere filmske programe maš. Kje nj si pa jest naprimer ogledam finale ebel lige kjer igra slovenska ekipa? Al pa razne druge tekme slovenskih moštev? Š1 je program ki t-2 daleč najbol manjka!!!!
Lp
Praviš da si ne moreš iz neta dol potegnit športa. Smola.
Vedi pa to da če bi bilo zadosti veliko interesentov da bi šport gledali bi se tudi ta dal iz neta dol potegnit tako kot vse ostalo. Ker določene športne vsebine tudi najdeš na netu, če je le zadosti interesa. Sicer pa na vsakem trackerju najdeš tudi razdelek z željami. Ko bo teh želj zadosti bo tudi športnih vsebin več.
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 5. Apr 2008 ob 21:42

Nima se smisla kregat kaj je bolj pomembno, filmski al športni program. To je stvar okusa.
Ta okus pa more čimbolj zadovoljit T2 če želi pridobit čim več naročnikov. :namrec:
Trenutno sta oba "žanra" bolj boga tak da čaka T2 trdo delo še, da morebiti prehiti Siol.
Slika

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 5. Apr 2008 ob 21:44

Eh mitre, mitre... TI kr vleč svoj šport z neta, pa ga devaj na DVD, pol pa ga glej kjer češ. Jest hočem samo kot gospod ležati na svojem kavču in gledati film z pilotom v roki, brez komplikacij, brez drkarij, kar je na sporedu je pač na sporedu...
Aja, ni športa na netu? A pol to vašo tretjo vaško ligo sploh kdo gleda? Tist šport k ga jest gledam je ponavad na kakšnem torrentu že pol ure po koncu dirke, ne vem kva bi pa ti rad gledal?
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a tonimona » 5. Apr 2008 ob 22:21

Mislim, da ni vseeno pri spolnem odnosu, če partnerka sleče najlonke pol ure prej ali pol ure kasneje. Tako je tudi s športom.
:namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Odgovori