Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
trik
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 11. Jan 2008 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a trik » 8. Apr 2008 ob 08:37

Dajte nas še z dokumentarnimi programi razveselit :) Držim pesti..

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a shorto » 8. Apr 2008 ob 15:35

NN kaj se je že začel k je dons Discovery HD crknu?

Uporabniški avatar
pikoli
Model
Prispevkov: 213
Pridružen: 19. Maj 2007 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: megabiti na optiki :)
Kraj: Lj-Bežigrad
Kontakt:

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a pikoli » 8. Apr 2008 ob 18:34

Najberš bo treba od zdej naprej zanga še dodatno plačat. :cry:
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a tonimona » 8. Apr 2008 ob 18:44

To bi bili skriti stroški. :grr:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Nikonja
Faca
Prispevkov: 168
Pridružen: 8. Apr 2008 ob 20:39
T-2: Že imam
Paket: 200/20

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a Nikonja » 8. Apr 2008 ob 20:42

Jaz pa bi rad videl SciFi channel in verjamem da nisem edini !!! :mrgreen: :mrgreen:

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a shorto » 8. Apr 2008 ob 23:41

ja ampak SCIFI-ja ebomo dočakal. Ker ni možno dubit pravic ameriškega. Morda kakega lepega dne dubimo evropskega.

Uporabniški avatar
igi
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Jan 2008 ob 01:28
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a igi » 8. Apr 2008 ob 23:59

Nikonja napisal/-a:Jaz pa bi rad videl SciFi channel in verjamem da nisem edini !!! :mrgreen: :mrgreen:
Ne, nisi edini! :pivo:

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a ally12 » 9. Apr 2008 ob 08:23

Forum je postal katastrofa, vsaj kar se IP TV tiče. Skor strah me je že, da bom odprl konzervo in bo iz nje nekdo skoču in zavpil: "Hočem Š1!". Sploh se več ne držimo tem, en drugega pluvamo, ker js hočem šport, nekdo drug filme, tret spet Sci-Fi. Moderatorji, admini sploh ne morjo več kontrolirat celotne zadeve, tud če bi brisal, bi se novi posti z isto vsebino non-stop ponavljal.

Res je, da od vklopa SK in SK+ T-2 IP TV sheme ni nadgrajeval. Zato smo uporabniki sitni, predvsem ker se konkurenca krepi. To je čist normaln in js sm prepričan, da T-2 pripravlja odgovore. Sam dejmo jim čas. Dejstvo je, da nismo zadovoljni s shemo. Ampak šport v shemi je (nogomet liga prvakov, ULEB Euroleague - sam ni čist dobr, ker ni NLB Liga, NHL - sam spet ni dobr, ker ni EBEL, EHF Liga prvakov, Serie A, Bundesliga, najboljše iz angleške lige, NBA prenosi ob nedeljah - sam spet ni uredu, ker ni med tednom,...), tud filmi so (SLO, POP, A Kan, HTV, OBN, MEDIASET, ORF,...). Po temle seznamu, če dobimo HBO, se bo verjetn še kdo našu, k bo reku, pa kaj ste nam vklopil tale kanal, k skoz ponavla filme...

Definitivno bo forum precej razbremenjen, če/ko vklopijo Š1. Do takrat pa bo ostal tkole. Upam, si celo trdit, da že kdo razmišla o ukinitvi foruma, ker tole res ni več podobn ničemur. Včas sem res z veseljem čekiral, kaj se dogaja, pa kake nove info smo dobil, dans pa skor vsepovsod spam. Novim uporabnikom se niti ne lub pogledat, če so teme že odprte. Več kot leto dni nazaj sem sam odprl temo IP Radio, pred nekaj dnevi vidim Predlogi za radijske programe (po TV vzoru). Tema obravnava isto problematiko. Dejte vsaj pogledat, kje smo že govoril o tam, kar vas zanima. Zato je opcija Iskanje.

Dejmo se mal skulirat, da bo forum lahk spet služil svojmu namenu.

Peace brothers... :)
Slika

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a Fry » 9. Apr 2008 ob 09:10

Dejstvo je, da T-2 ne sledi konkurenci glede programske sheme.
Ta je neki neuravnovešen balkansko - nemško - športni MIX začinjen z lokalnimi powerpoint programi.
Dejstvo je tudi, da so "aktivni športniki" najbolj glasni v svojih željah (zahtevah).
Še en športni program bo zadovoljil le nekatere, potem pa bodo nove zahteve.
Kljub nezadovoljstvu "športnikov", pa le ti morajo priznati, da so vsaj nekaj dobili v zadnjem letu.
Ostali pa niso dobili nič.
Še davno dane obljube za spremljanje RAI programov brez zatemnitve ni bila izpolnjena.
To pa bi tudi izpolnilo tudi marsikatero željo "športnikov"

Sicer pa teme s "spiski želja" ne vplivajo na odločitve T-2. Zato so popolnoma brezvezne.
Ker je "politika" T-2 programska shema s čimmanj stroškov, ne moremo pričakovati kakih dobrih programov (morda le v do-plačljivem delu).
Zato sem zelo skeptičen in ne pričakujem kakšnih izboljšav.

Radijski programi s itak "neuporabna katastrofa".
Še posebej lokalci, ki šumijo, prasketajo in so tudi drugače popačeni (pa to nobenega od T-2jevcev ne zanima), preko tistih programov, ki sploh ne delajo (Radio Ena), do npr političnega programa italijanskih radikalcev (radio Radicale).

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a ally12 » 9. Apr 2008 ob 12:46

V tem času so uredil Mediaset, poskušal so urejat RAI (ki ga jst tud želim, ker bi polet rad gledal EP v vaterpolu, prenosi bojo na RAI2), upam, da ga bojo zrihtal do takrat (@NN lahko ponudiš kakšno ažurnejšo informacijo) obogatil so videoteko (filmarji to ste dobil vi), verjetn pa potekajo pogovori za Š1, HBO in še kaj. Dejstvo je, da naši predlogi vplivajo, res pa ne tako, kot bi si mi želel.

Radio je pa zadno prenovo dožvel decembra 06 in od takrat je res minil že velik časa. Ne zanimajo me problemi, k jih je meu konkurent z radijem, ker nisem njihov naročnik. In pr radijski ponudbi pa podpišem everestno črno piko. Nektere radijske postaje so nehale oddajat, nektere so spremenile ime (RGL->Aktual), pa se to na shemi ne pozna, velik jih šumi (in to lih tiste, k so v shemi najbol poslušane, žal-Center, Antena, tud Salomon). Radio oddelek wake up :grr:
Slika

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a joel » 9. Apr 2008 ob 12:54

Res je, strinjam se s predhodnikoma. Včasih forum kar seva negativne žarke, pa ne vem zakaj?! Verjetno je vzrok polna luna, ali pa je kdo vstal z levo nogo, pa nima nikogar, da bi se nad njim znesel. Potem pride prav takle forum. Nimam informacij, kako stvari delujejo na T1 oz SIOLu, ampak sem siguren, da tudi tam kdaj kaj zašteka, taka je pač narava internetne televizije, vsaj za zdaj.

Tale tema, ki jo je začel NN, je prav v redu poživitev foruma, pač zagotovilo, da se v firmi dela naprej. Vsi, ki smo kdaj delali na konkretnih projektih, vemo, da je zamisel eno, projekt izvesti tako, da vse pravilno deluje, pa povsem nekaj drugega! Osebno mi je to dovolj. Kot sem že večkrat zapisal, sem s T2 storitvami več kot zadovoljen - ena kontaktna točka za vse telekomunikacijske storitve po ugodni ceni, zelo solidno delovanje, trdni obeti za dodatne storitve v prihodnosti... Kaj bi hotel še več.

Glede na čas, ki ga imamo v familiji za TV, je izbire povsem dovolj. Da ne bo kdo užaljen, ne bom rekel, da je športa preveč, čeprav ga bolj malo spremljam. Nekaterim pač to pomeni vse, meni je pomembnejše kaj drugega. Če sem rekel, da je izbire dovolj, seveda ne pomeni, da lahko T2 zaspi, nasprotno, kvalitetni programi bodo vedno zaželjeni. To pa so zame tudi glavni nacionalni (francoski, nemški, britanski, ...) - in teh po mojih informacijah siol ne ponuja vseh. Torej ni T2 povsod za konkurenco, ampak je v mnogočem pred njimi!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Apr 2008 ob 13:02

Negativno izžareva zgolj za to, ker so uporabniki lačni novitet siti "praznih" obljub in željni konkretnih odgovorov. Se mi zdi, da so še najbolj siti skrivnosti in bi radi vdeli kaj bolj konkretnega. Tudi meni se zdi neumnost skrivati primer pogajanj za Š1 saj ga tako ali tako imajo že vsi ponudniki, če seveda sploh potekajo. Take stvari, ki jih ima že konkurenca bi se lahko kamot napovedalo in ne skrivalo drugo je za programe, ki jih še nima nihče. V glavnem moje mnenje je, da je prišlo do takšnega negativizma zgolj zaradi neinformiranosti uporabnikov.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a Fry » 9. Apr 2008 ob 13:05

Mislim, da ni za mešat videoteko z rednimi TV programi.
En ogled filma na dan, bi pomenilo 60€ na mesec.
Za ta denar se lahko naročiš na kar nekaj Sky ali podobnih programov.
Verjetno bi za 60€ tudi marsikateri "športnik" najdel kakšen plačljivi športni program ali paket športnih programov.
Da ne bo nesporazuma, nobenega ne pošiljam na satelit!
Zato raje ne "mešajmo hrušk in jabolk".

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a ally12 » 9. Apr 2008 ob 16:30

@Fry
Tud tvoj način, kako si pršu do zneska 60 €, se mi zdi mešanje jabolk in regrata. Da se ne oddaljujem preveč...

Mene tud moti, da je shema že kr neki časa nespremenjena. In ker se obetajo spremembe na bolš, me tako obvestilo drži, da ostajam naročnik T-2 IPTV (in to je edini TV ponudnik, ki ga mam). Dejstvo je, da bomo uradne podatke, kaj lahk prčakujemo, dobil na uradnem forumu - ko bo funkcioniral.

Edino, do česar sem skeptičn, so plačljivi paketi. Sam nikakor nism prpravlen plačat 4€/mesec za Discovery HD. Tuki zna bit zelo zanimivo - kaj bo takrat, ko bo Discovery HD po taki ceni in bo izpad. Če bo to cena za dokumentarno-zgodovinski paket npr. petih programov, sprejmem. Če bo to za en sam program, zame absolutno preveč. Kakšna bo šele cena filmskih programov? Dokaz, da je taka cena nerelana, je HBO na kablih. Mislim, da je NN v procentih napisal količino naročnikov. Ali se motim in sem ta podatek izbrskal nekje drugje... Oliver iz Splita bi reku mižerija.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Neuradna izjava za javnost, 2.4.2008

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Apr 2008 ob 16:42

Jaz ti tistega podatka o mizernem številu uporabnikov HBO na kablu in drugod, kjer je plačljiv, nisem izdal. Vidim pa, da ne razumeš, zakaj T-2 zaračuna za Discovery HD 4 EUR mesečno. :nevem:
Optika 100/10

Odgovori