TV kanali za doplačilo

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 3. Maj 2008 ob 19:32

Dela se, da bi se čimbolj kmalu dalo dodatno ponudbo za plačljiv filmski kanal in seveda morebiti še kakšen kanal ali sklop. Je pa še ene par neznank (ne vem vsega) in zato še ne morem govoriti o tem ta teden. Nočem povedati nekaj, kar bi se potem izkazalo za napačno in bi me posledično soforumaši nasadili na vile, če bi se izkazalo, da se moje besede ne bi uresničile do zadnjega detalja. :)

Ziher bo dodatni filmski paket HBO za podobno ceno, kot ga ima konkurenca. Za MGM ne morem nič rečt. Glede dokumentarcev velja, da smo še v pogajanjih (vsaj 2 varianti), glede Š1 pa so na mizi vsaj 3 kombinacije (!). O HD ne povem nič, da bo konkurenca še bolj zaskrbljena.

Kar sem napisal, so še pred-praznične informacije. Do srede maja pa povem kaj bolj preciznega.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 3. Maj 2008 ob 19:55

Hvala že to je dost za enkrat. :plosk:
Ko bo kaj več znano pa le na dan z besedo :car:
Slika

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 3. Maj 2008 ob 20:26

Obetavno,NN.. :D
Smo pač taki, da gnjavimo po bolj točnih podatkih(datumih).
In se razume, da nekdo težko garantira za obljube ki jih je dal nekdo drug.
Zato živimo za ta dan, ko nam bo serviran kak datum. In potem bomo živeli v nestrpnem pričakovanju tistega dne.

Tako pač gre v življenju. :D (kdo ve zakaj se mi zdi, da sem tak scenarij že večkrat doživel?? :hmm: )

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 3. Maj 2008 ob 21:08

Aleluja samo, da bo HBO paket :owned:
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 5. Maj 2008 ob 20:59

Kaj nam boste ponudbo poslali domov in možnosti spremembe paketa? A se že kaj ve približna cena itd.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 5. Maj 2008 ob 21:29

NN pravi, da bodo cene primerljive s konkurenco, potemtakem nekje 8 EURm, jaz računam. NN sredina maja je že ta konec tedna :lol:
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 5. Maj 2008 ob 21:31

A ponudba bo pa na neuradnem forumu :D ? Njihova stran ni najbolj ažurna. A nam bodo kakšno pisno ponudbo poslali?

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 5. Maj 2008 ob 21:56

Navadni Nimda napisal/-a: Ziher bo dodatni filmski paket HBO za podobno ceno, kot ga ima konkurenca. Za MGM ne morem nič rečt. Glede dokumentarcev velja, da smo še v pogajanjih (vsaj 2 varianti), glede Š1 pa so na mizi vsaj 3 kombinacije (!). O HD ne povem nič, da bo konkurenca še bolj zaskrbljena.

Kar sem napisal, so še pred-praznične informacije. Do srede maja pa povem kaj bolj preciznega.
Kul. Na Siolu je zastonj. Se prav bo tud pr nas. :pivo:
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

kebabek
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 6. Jan 2008 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: T4 - FTTH 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kebabek » 5. Maj 2008 ob 22:09

Pri Siolu ga 5x plačaš in preplačaš, pa še veš ne kdaj :namrec: !

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a weby » 5. Maj 2008 ob 23:23

Pa to ni edina stvar ki jo preplačaš na siolu... :namrec:

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a Jaka » 5. Maj 2008 ob 23:32

stenc55 napisal/-a:
Navadni Nimda napisal/-a: Ziher bo dodatni filmski paket HBO za podobno ceno, kot ga ima konkurenca. Za MGM ne morem nič rečt. Glede dokumentarcev velja, da smo še v pogajanjih (vsaj 2 varianti), glede Š1 pa so na mizi vsaj 3 kombinacije (!). O HD ne povem nič, da bo konkurenca še bolj zaskrbljena.

Kar sem napisal, so še pred-praznične informacije. Do srede maja pa povem kaj bolj preciznega.
Kul. Na Siolu je zastonj. Se prav bo tud pr nas. :pivo:
Bistva pa noben ne pove, da je zastonj pri kombinaciji trio.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a roCkY » 6. Maj 2008 ob 07:14

Jaka napisal/-a:
stenc55 napisal/-a: Kul. Na Siolu je zastonj. Se prav bo tud pr nas. :pivo:
Bistva pa noben ne pove, da je zastonj pri kombinaciji trio.
Ampak kakorkoli obračaš je trenutno na bakru pri cca 2 km od centrale osnovni Siol Trijo najboljša ponudba v deželici z par če;
-imaš popust kot stari naročnik,
-ne rabiš več oz. normalno shajaš z 1 mbps netom (ostale hitrosti so krepko preveč zasoljene).

Preden bo kdorkoli pripeljal optiko do hiše se bo kot kaže še marsikaj zgodilo predvsem na področju ponudbe TV vsebin.

Sicer se pa verjetno tudi Siol pripravlja na uvedbo plačljive sheme. Nedavno je krožila anketa s tako vsebino. Ne hvala! Za pol ure viška prostega časa vsak mesec dodajat 10€-15€, ko vedno zamudiš začetek. Raje rentam kak DVD, Blu-ray in ga v miru pogledam. Ponudbe videa na zahtevo so pa v vseh variantah vsebinsko porazne in cenovno nekonkurenčne.

Snemalnik pri 130 kanalih?! Ne vidim smisla dokler ne bom lahko na vseh kanalih posnel naslednjega dela dokumentarca v dveh delih,..., ...

In en velik minus teh prihajajočih plačljivih variant pri IPTV; skoraj 100% bo treba uporabljat zelo nepraktičen STB :jao: .

tomx
Faca
Prispevkov: 183
Pridružen: 27. Dec 2006 ob 16:03
T-2: Še nimam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a tomx » 6. Maj 2008 ob 09:18

Vse lepo in prav, samo kakega športnega kanala pa nisem zasledil.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 6. Maj 2008 ob 13:00

Dodatni paket HBO + HBO Comedy bo baje na voljo predvidoma že s 1. junijem, cena bo verjetno identična ponudbi konkurence. (Ne verjamem, da bo zastonj za trojčke in četvorčke). V najkrajšem času bo na voljo tudi Discovery HD (do sedaj je T-2 častil), kjer bo seveda nujno imeti tudi HDTV vmesnik. Cena bo 4 EUR mesečno.

Še nekaj sprememb bo v smislu dodatne ponudbe, čakamo recimo tudi še kakšne dokumentarce, športno ponudbo, nimam pa še vseh podatkov. Tudi za Voom HD še ni vse dorečeno, se ga pa proba dobiti, saj je kvaliteten. Včasih traja zelo dolgo, da pravne službe scoprajo tako pogodbo, ki je sprejemljiva za obe strani. Seveda pa je najpomebneje, da je cena taka, da je pri T-2 najbolj ugodno. Ampak saj tega smo že vajeni! :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Maj 2008 ob 13:24

NN zanima me a se bo plačljive kanale tudi aktiviralo, kar preko vmesnika brez papirologije. Pa še ena zadeva me zanima in sicer jaz se bom odločil in vzel paket HBO in bo to pomenilo, da bomo lahko gledali na obeh televizijah ali samo na eni.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno