odjava SiOL-a

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
skydancer
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 16:51
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + TV + TEL
Kraj: Slovenska Bistrica

odjava SiOL-a

Odgovor Napisal/-a skydancer » 29. Avg 2006 ob 16:55

torej, 17.8.2006 je prisel telekom odklopit telefon, drug dan je prisel t-2 in priklopil zadevo. T-2 sem pooblastil da me "odklopijo" s SiOL-a in Telekoma. Na SiOL-u sem se vedno priklopljen, valda mi bodo to tudi računali. Na SiOL-u trdijo da je to krivda Telekoma, tam mi trdijo na to mora t-2 uredit. Na t-2 pa se jim ocitno sanja ne kdo mora to uredit. Skratka, poba na t-2 mi je rekel da ce pride racun iz SiOL-a naj posljem dopis na T-2 za povračilo stroškov. Jaz bi vseeno bolj mirno spal če mi nekdo lahko pove kaj lahko še naredim? A pošljem fax na SiOL naj me odklopijo? Kaj naj pošljem, kam naj pošljem...pa čimprej :)

hvala

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Avg 2006 ob 17:16

skydancer poglej Telekom mora obvestiti Siol o uspešnem preklopu na drugega ISP-ja kar pa seveda ne naredi pa ne zaradi žlehtnobe ampak zaradi njihove ne organizeranosti saj s tem Siol nič ne pridobi itak ob reklamaciji vrne denar. Najlažje in najhitreje je, da vsak po uspešnem priklopu na T2 si vzame čas 5 minut napiše dopis in ga fax-ira direktno na Siol. Ko bo Siol dopis prejel bo opravil odklop.
Slika


Lp, Kitl

darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 378
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Odgovor Napisal/-a darkdog » 29. Avg 2006 ob 19:30

...in potem boš iz siola dobil pismen odgovor,da so naleteli na težak primer reklemacije in bo odgovor znan malce kasneje.

Vsaj tako je blo pri meni. In res pride,dopis,na katerem piše,kakšen znesek moram plačati.


Torej prej ne plačuj nič,in samo reklamiraj. Meni so rekli na siolu,da morajo od telekoma dobiti,da nisem več pri njih.

Tko zbegani pa res ne morje bit,men se zdi da je prej nagajanje,ker kdo pa le nasede in plača ter je tiho - kaj veš :roll:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Odgovor Napisal/-a KoMar » 29. Avg 2006 ob 22:44

Preveč je že takih tem, bom zaklenil.

Zaklenjeno