T-2 obnavlja programsko shemo

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8500
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Maj 2008 ob 11:09

KAr lahko pomeni, da pride prej ali pa kasneje :blbl:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a Malkec » 12. Maj 2008 ob 11:15

kitl sej pa imaš sedaj tv1000 :namrec: :blbl:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8500
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a kitl » 12. Maj 2008 ob 11:17

Nisem nič rekel :D TV1000 mi, kar dobro služi, ker ima starejše filme, ki so težje dobavljivi :mrgreen: kot HBO-jevi, ki so novejši.
Slika


Lp, Kitl

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a joel » 12. Maj 2008 ob 12:01

Navadni Nimda napisal/-a:Ne morem nič povedati. Za francoske pakete je IZJEMNO malo zanimanja, saj zelo malo folka obvlada ta jezik. :nevem:
NN, tole IZJEMNO napisano z velkimi črkami me je kar mal zaskrbelo - upam, da ostanejo vsaj obstoječi francoski!? Saj vidiš, da nas je že tu na forumu kar veliko, ki smo za.

Shorto: Strinjam se, da bi se dodali EPG-ji za FR2 in FR3!

Uporabniški avatar
rikta35
Znanec
Prispevkov: 60
Pridružen: 30. Mar 2008 ob 20:33
T-2: Že imam
Paket: 4/1

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a rikta35 » 12. Maj 2008 ob 13:15

pa dejte mal pokazat kaksne fotke HD Discovery-a pa prosim brez napotkov kao "evo ti link" in podobno....steje samo T-2.....za nas reveze, ki se vedno cakamo na optiko :-)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Maj 2008 ob 13:22

Evo, teh par fotk imajo pri Discovery Europe. 8)
http://www.t-2.net/?AUID=94E65011223A0A010D4A
Optika 100/10

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a VonArx » 12. Maj 2008 ob 14:36

T-2 obnavlja programsko shemo?

Morm reči, da mi ta naslov te teme niti podrazno ni všeč. Zakaj? Vsaj zaenkrat še zdaleč ni tako, novih programov v programski shemi ni, res je da je po novem možnost za 4€ imeti dodatna dva programa, kar pa zagotovo še ne pomeni, da T-2 obnavalja programsko shemo. Do junija se obeta še paket HBO, ki ga bo T-2 dobil med zadnjimi v državi, kar mu zagotovo ne more biti v ponos. Še vedno mi poglavi hodi slogan, hitrje, ceneje , kvalitetneje, to pa enostavno ne drži.Dejstvo je, da se vseh kanalov za to ceno ne da imeti, to je vsem jasno toda tudi neke logike ni, da če si boš želel samo dva kanala v shemi kot sta HBO in Š1 boš moral pri T2ju plačati reci in piši 11€ kot vsaj kaže sedej, kar pa je absolutno preveč in v neskladju z T2vajevo vizijo! Sam sem sicer vzel dodatni paket zaradi Š1 in pljunil 4€ dodatno na mesec za en kanal in tudu za HBO bom stroil enako! Kaj pa 130 kanalov za 12€ je to res razumno oziroma vsaj malo logično ni, zagotovo ni. Torej IPTV shema se pri T-2 že leto dni ne posodablja prišla sta sicer SK in SK+, ki pa nista "bogve kakšna kanala" da bi padali na njih to je dejstvo.T-2 zaenkrat za "velik denar" ponuja nove kanale amapak s tem še ne posodablja sheme, bojim se tudi da T2 s tem želi dokazati, da so dodatni plačljivi kanali neinteresantni, kar je logično ker so enostavno predragi, najhujši konkurent T-2ja pa vse te kanale, ki jih T-2 sedaj drago prodaja ponuja v "osnovi shemi" za naročnik trojčkov, pri T2ju pa tisti, ki imajo trio paket niso vredni nič ozr. manj kot tisti, ki imajo samo tel in TV preko T-2ja kar pa je nedopustno. Ne mislim biti ciničen ali jamralski toda z paketom HBO in Š1 me bo naročnina za TV pri T-2ju prišla "rekordnih 23€, če pa bi dodal še Discovery HD pa kar 27€, če upoštevam da bo cena za HBO 7€! Torej zaenkrat še nič ni kaj napredka v shemi in to, da "šponate cene do neba" ni ravno bilo v navadi za T-2 sedaj pa temu zagotovo tako je. Ter še enkrat naj mi kdo pojasni zakaj moram biti na slabšem od tistega, ki ima samo tel. in TV preko T2ja sam pa imam vse tri stvari in me bo položnica pri T-2 ponovem prišla krepko čez pedeset evrov!Torej T-2 draži svoje storitve, tako kot vse splošno pri nas!!

Pa še nekaj sam osebno bi predlagal point system za kanale, če na hitro obrazložim prav vsak kanal v shemi bi moral biti ovrednoten z določenim številom točk npr. najbolj odmevni kanali bi imeli največje število točk , tisti ceneni (supreme Tv itd. pa manj ozr nič) in določen limit recimo toliko pik cena takšnja, toliko manj kanlov cena manjša, to bi bil zagotovo najbolj pravičen sistem in še vsak bi gledal tisto, kar dejsnko gleda in kar si želi in bi pač plačal za tiso kar gleda, tako pa moram osebno plačevati za dvojne kanale, ker si pač želim samo en kanal, kar pa je nedopustno! Ker česa se jaz bojim, da boste prišli na plano da se nov sistem ne obnese in da so dodatni plačjivi paketi nezanimivi za uporabnike in bi jih s tem posledično ukinili, ker sistem zaenkrat je tako postavljen, da je že po logiki nelogičen!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
Constantine
Model
Prispevkov: 303
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 15:38
T-2: Še nimam
Paket: Trenutno brez :(
Kraj: Vrhnika

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a Constantine » 12. Maj 2008 ob 17:11

OOTBOXZY napisal/-a:Pa kaj ste res vsi nepismeni? Vse je bilo ze v tej temi desetkrat povedano, da sploh ne govorim kolikokrat je bilo ze v drugih temah, pa se se vedno najdete eni, ki ne razumete :jao: Prosim, preden pisete tukaj bedarije, si stvari preberite in zraven uporabite tisti miligram mozganov, ki ga imate. Stvar je cisto lepo napisana ze na uradni T2 strani, na tem forumu pa se nestetokrat. Za tistega, ki pa mu se ni jasno, pa nasvet: POJDI NA :pivo: Ko prides nazaj, bo vse veliko bolj enostavno.
Raje pojdi ti na pivo ali dva predno napišeš temu podobno bedarijo. Bomo vsi lažje dihali in brali :owned:
Slika
Slika<-- Optika LJ

Uporabniški avatar
Asterix
Faca
Prispevkov: 182
Pridružen: 17. Feb 2007 ob 09:07
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Slovenie

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a Asterix » 12. Maj 2008 ob 17:27

joel napisal/-a:
NN, tole IZJEMNO napisano z velkimi črkami me je kar mal zaskrbelo - upam, da ostanejo vsaj obstoječi francoski!? Saj vidiš, da nas je že tu na forumu kar veliko, ki smo za.

Shorto: Strinjam se, da bi se dodali EPG-ji za FR2 in FR3!

Mogoče bo kaj več upanja, če vsak frankofil, primakne malček podpore tukaj na forumu?
:nevem:
Ils sont fous ces Slovenes!

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a shorto » 12. Maj 2008 ob 18:03

Upam da se bo shema hitro obogatila, sem zdj gledu TV1000 in je meni osebno negledljiv kanal :/.

Pa glede šport tvja, kanal z 384x288 resulucijo na T-2ju (praktično 1x premalo, večina kanalov je 768x576)? Tolk o vaši reklami o najbolj kvalitetni sliki in zvoku :P.

2 gnila kanala eden z bednim sporedom drugi z slabo resulucijo za 4€ splošni paket ma pa ene 140 kanalov pa stane 5,5€, super računica :).

(P.S. Vem da je komu TV1000 dober sem samo osebno napisu da mi ni ne se zdj nek bunt začet)

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a BOBI » 12. Maj 2008 ob 21:21

TV 1000 in Š1 sta v domeni Teleinga in ne T2, tako da govorit da je za kvaliteto kriv T2 nima smisla in je neargumentirano. Pišite ali kličite na Teleing naj popravijo resolucijo, če ne vam še vedno ostane prekinitev paketa naslednji mesec!
Opažam tudi da na dveh topicih pišete skoraj iste poste in če se bo nadaljevalo, bomo enega zaprli.
Mislim da nima smisla razlagati, da če vam kaj ni všeč, napišete v enem in ne v dveh topicih. Hvala

zoran
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: tv-tel-internet
Kraj: ljubljana

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a zoran » 12. Maj 2008 ob 21:39

Asterix napisal/-a:
joel napisal/-a:
NN, tole IZJEMNO napisano z velkimi črkami me je kar mal zaskrbelo - upam, da ostanejo vsaj obstoječi francoski!? Saj vidiš, da nas je že tu na forumu kar veliko, ki smo za.

Shorto: Strinjam se, da bi se dodali EPG-ji za FR2 in FR3!

Mogoče bo kaj več upanja, če vsak frankofil, primakne malček podpore tukaj na forumu?
:nevem:
Da bo moje sporocilo jasno razumljeno, magari kot "groznja": ce crtate KATEREGAKOLI izmed trojice: Tiji, Fr2 ali Fr3, TAKOJ prekinem trojcka pri t-2.

Vive la France, Vive la revolution!

Zoran

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 12. Maj 2008 ob 21:48

T2 je nam uvedel Teling paket in T2 sigurno lahko močno vpliva na firmo Teling, da popravi sliko Š1, zato je neumestno govoriti, da pa T2 nima nič zraven pri kvaliteti slike na Š1...

Če se je pa na T2 že toliko časa zavlačevalo in čakalo, da so v programsko shemo uvrstili Š1, bi lahko počakali še kakšen teden ali dva in najprej uredili vse tehnične pomanjkljivosti glede Š1 in ga šele nato uvrstili v programko shemo, ko bi bila kvaliteta slike na nekem normalnem nivoju...

Upajmo, da bodo na T2 skupaj s Telingom čimprej popravili kvaliteto slike na Š1...

alien76
Uporabnik
Prispevkov: 30
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 12:13
T-2: Že imam
Paket: 1024/256 +IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a alien76 » 13. Maj 2008 ob 09:56

To je res, uporabniki plačujemo položnice podjetju T2 in ne Teleing-u tako, da kar se tehničnih stvari tiče je za to odgovorno podjetje T2.

poiuztrewq

Re: T-2 obnavlja programsko shemo

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 13. Maj 2008 ob 11:20

maxmagnus napisal/-a:...uvrstili Š1, bi lahko počakali še kakšen teden ali dva in najprej uredili vse tehnične pomanjkljivosti glede Š1 in ga šele nato uvrstili v programko shemo, ko bi bila kvaliteta slike na nekem normalnem nivoju...

Upajmo, da bodo na T2 skupaj s Telingom čimprej popravili kvaliteto slike na Š1...
Dvomim, da se bo to zgodilo v tednu ali dveh.

Zaklenjeno