TV kanali za doplačilo

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kitl » 15. Maj 2008 ob 10:20

VonArx očitno si jih naročil pri Teleingu in ne pri T2-aju če si odjavil T2-ajevo shemo :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a VonArx » 15. Maj 2008 ob 10:24

Ničesar nisem odjvaljal le dodal sem ta "fuc. and shit" teleing in oprosti veliko raje spremlajm hokej na TW1 ampak preprosto zaradi negledljivosti na Š1. Ja Š1 je danes nuja povsod vsi ga imajo, mene samo moti da ga plačujem 4€ za tako slabo sliko to je preveč.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a nemo » 15. Maj 2008 ob 11:15

Navadni Nimda napisal/-a:Tudi to sem že povedal. Vsi ponudniki vsebin hočejo, da je njihov program v osnovni programski shemi. Če pa ni, pa dajo popolnoma drugačno ceno, recimo do 10x večjo. Zato vse (ali skoraj vse) tovrstne kombinacije odpadejo!
A to velja tudi za TV Kranjska Gora in TV Paprika? Vsaj za tiste, kjer ni ovir, bi to lahko omogočili.
Plačaš 100, dobiš 90.

skripec
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 20:19
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a skripec » 15. Maj 2008 ob 12:01

Včeraj sem raje izbral 350 kbit live stream hokeja kot Š1. Katastrofa od slike.

rockytmin
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant FTTH
Kraj: Tolmin

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a rockytmin » 15. Maj 2008 ob 15:39

Na VLC je slika kar gledljiva - gledal hokej...

Podarjenemu konju se ne gleda v zobe :razz: Naj tako ostane tudi v bodoče - pa čimveč dodatnih plačljivih paketov :pivo:

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a Simi » 17. Maj 2008 ob 21:59

Na Siolu menda že testirajo EUROSPORT HD .

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a celloak » 17. Maj 2008 ob 22:09

Simi: Ah, oni morajo precej precej več stvari poštimat, preden se lahko začnejo sploh igrat s HDjem ;-)
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a roCkY » 18. Maj 2008 ob 09:00

Navadni Nimda napisal/-a:Tudi to sem že povedal. Vsi ponudniki vsebin hočejo, da je njihov program v osnovni programski shemi. Če pa ni, pa dajo popolnoma drugačno ceno, recimo do 10x večjo. Zato vse (ali skoraj vse) tovrstne kombinacije odpadejo!
Si ne znam več predstavljat, da bi za TV rabil STB :grr: .
Upam, da pripravite en "all inclusive" paket v katerem bo za zmerno ceno vse in permanentno dostopno na določenem priključku tudi prek PC-ja. Oz. program za predvajanje prek PC prek katerega bi magari prek digitalnega potrdila izkazoval edintiteto.

Se pa bojim, da bodo vedenjske navade mase naročnikov zmagale, kot zmagujejo oz. so vodene pri Siolu.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Maj 2008 ob 10:04

Vidim, da ne razumeš v čem je problem: ponudniki vsebin pritiskajo, da NE bi bilo mogoče prenašati vsebin na PC, ker to lahko pomeni možnost zelo hitre proliferacije njihove lastnine. Tega pa oni ne dovolijo in zato je sandbox-ing pogoj, ki ga postavljajo. Mi imamo na izbiro (to velja za vse operaterje) ALI se ukloniti njihovim zahtevam, ALI pa... ostati brez tistih vsebin. Kaj je bolje?
Optika 100/10

robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a robbe » 18. Maj 2008 ob 10:28

roCkY napisal/-a:
Navadni Nimda napisal/-a:Tudi to sem že povedal. Vsi ponudniki vsebin hočejo, da je njihov program v osnovni programski shemi. Če pa ni, pa dajo popolnoma drugačno ceno, recimo do 10x večjo. Zato vse (ali skoraj vse) tovrstne kombinacije odpadejo!
Si ne znam več predstavljat, da bi za TV rabil STB :grr: .
Upam, da pripravite en "all inclusive" paket v katerem bo za zmerno ceno vse in permanentno dostopno na določenem priključku tudi prek PC-ja. Oz. program za predvajanje prek PC prek katerega bi magari prek digitalnega potrdila izkazoval edintiteto.

Se pa bojim, da bodo vedenjske navade mase naročnikov zmagale, kot zmagujejo oz. so vodene pri Siolu.
Poznaš kakšnega ponudnika, ki to ponuja? Torej da ponuja STB in program za gledanje prek PCja. Jaz ne.
In kaj je važno da izkazuješ edintiteto preko digitalnega potrdila? Čemu bi to že služilo? Da RES ti preko SVOJEGA računalinka gledaš na SVOJEM priključku tv?

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a roCkY » 18. Maj 2008 ob 11:15

Dobr zastopim za kaj se gre čeprav prave resnice ne poznam oz. si le mislim svoje. Sem še vedno mnenja in bom dokler me kdo ne prepriča v nasprotno, da gre v glavnem le za "masovno produkcijo" s strani ponudnikov IP TV in ni volje in želje ustreči delu naročnikov, ki bi radi na istem namizju tako delali, dostopali do neta in pogledali kaj iz TV - kak VH1 Classic itd. je recimo pri meni velikokrat v ozadju, tudi če aktivno ne spremljam TV. Na vseh straneh večni izgovori na avtorske pravice, ki jih vsekakor spoštujem. A te razlage glede na moje videnje ne držijo vode. Verjamem tudi, da nekateri uradno pravijo tako, dvomim da vsi. In tem je s stališča ponudnika treba usteči.

Nihče ne bo dokazal, da se z nekom vložkom, ne da na PC zagotoviti enake ali celo bistveno višje varnosti proti kopiranju kot je na STB. A ker bomo vsi na IPTV "kupili" STB se to pač ne bo delalo!

Kdor hoče nekaj kopirat iz IPTV bo ob današnji (ne)zašiti tudi le prek STB-ja to naredil. Morda v mal slabši kvaliteteti od izvirnika a ob danšnji tehniki v povprečnem gospodinjstvu kopiral bo. Prenos v PC je jasno enako enostaven. Skratka bučke so tovrstni argumenti.

IPTV bo očitno kmalu izgubil eno od dveh ključnih prednosti (druga je programska pestrost), zaradi katerega ga uporabljam. Bo na tem področju T2 prvi? Bo frišen T2 jašek pred hišo celo permanentno brez povezave do stanovanja ostal?? Imam pač mal drugačen pogled in uporabniške navade od večine.

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 18. Maj 2008 ob 11:42

A ni tu tema TV kanali za doplačilo? A ne bi mogel t2 dati v osnovno shemo Š1 in TV1000 pa naj raje dvigne malo ceno pa bo, ne pa da sedaj dajem 4 eure za teleing paket normalno osnovni je ostal, slika je pa zanič Š1.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a roCkY » 18. Maj 2008 ob 11:59

robbe napisal/-a:
Poznaš kakšnega ponudnika, ki to ponuja? Torej da ponuja STB in program za gledanje prek PCja. Jaz ne.
In kaj je važno da izkazuješ edintiteto preko digitalnega potrdila? Čemu bi to že služilo? Da RES ti preko SVOJEGA računalinka gledaš na SVOJEM priključku tv?
Ponuja noben. Blokira še noben kar je bistveno!

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a roCkY » 18. Maj 2008 ob 12:04

matjaz1 napisal/-a:A ni tu tema TV kanali za doplačilo? A ne bi mogel t2 dati v osnovno shemo Š1 in TV1000 pa naj raje dvigne malo ceno pa bo, ne pa da sedaj dajem 4 eure za teleing paket normalno osnovni je ostal, slika je pa zanič Š1.
Naslov teme je jasen. A eno in drugo je zelo povezano in pomoje sodi v isti koš.
Štos je samo v tem kdo bo kaj in koliko pokasiral ter kaj in kako lahko marketing dela iz ponudbene sheme.
Aja T2 tudi ni več ponudnik prona je le distributer.

Komplicirajmo si življenje kjer se le da!

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a BOBI » 18. Maj 2008 ob 12:20

Naslov teme je jasen in če boste spemali in filozofirali o drugih stvareh, se bo objave brisalo!
Upam da sem bil dovolj jasen :beri:

Zaklenjeno