TV kanali za doplačilo

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a robbe » 18. Maj 2008 ob 12:58

matjaz1 napisal/-a:A ni tu tema TV kanali za doplačilo? A ne bi mogel t2 dati v osnovno shemo Š1 in TV1000 pa naj raje dvigne malo ceno pa bo, ne pa da sedaj dajem 4 eure za teleing paket normalno osnovni je ostal, slika je pa zanič Š1.
Saj so že ene parkrat povedali, da T2 kot tak ne more ponuditi Š1, saj naj bi biu ta samo za kablaše. Teleing, pa lahko :) Zdaj če bi nekako naredili da bi dali v osnovno shemo še te 2 kanala, bi se pa drugi uporabniki bunili, zakaj se je zdaj osnovni paket podražil zaradi dveh kanalov. Tudi men ne bi bilo to všeč, saj me Š1 in TV1000 čist nič ne interesirata. Če pa koga ima zdaj možnost, da si kupi dodatni paket.

Ales T.
Znanec
Prispevkov: 65
Pridružen: 3. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a Ales T. » 18. Maj 2008 ob 19:44

Mislim da bi sliko na Š1 morali popravit in to kar se da hitro. Za 4€ na mesec in le dva dodatna programa mislim da se bo treba malo bolj potrudit.

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 19. Maj 2008 ob 14:02

Jaz še bolj močno mislim!! :namrec: ..to , kar ti praviš.

kezman
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 26. Dec 2007 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a kezman » 19. Maj 2008 ob 17:31

Kokr usi pravjo, ostali osnovni kablaši majo Š1 - ZASTONJ! Sam pri T-2 je potrebno plačati za ta program..aja,kdo je to dosegu? Sami "T-2-jevci"

ČESTITAMOOOO :pivo:

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 19. Maj 2008 ob 19:56

Spet bi rad scal proti burji!! :hudicek:
Najprej odgovori na nagradno vprašanje (zgoraj ) , potem se bomo pogovarjali.. :namrec:

SymonHate
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 4. Apr 2008 ob 00:10
T-2: Že imam
Paket: 5xIP.TV,2xIP.TEL,4x10/10
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a SymonHate » 19. Maj 2008 ob 22:48

Lep pozdrav!
Vem da bi tale post bolj pasal v "zelje po novih programih", kjer sem sicer ze pisal, pa ne vem ce kdo sploh bere ..am..nekam ful velik strani je :-)

torej moja ponizna zelja je, pa ceprav bi program padel v dodatno programsko shemo, ce bi lahko t-2 prebil led in kot prvi v tem delu sveta predvajal iransko televizijsko postajo v angleskem jeziku PRESS TV (http://www.presstv.ir). to omenjam zato ker se mi zdi da bi vsaj na informativnem podrocju ta televizijska postaja obogatila s svojim informativnim programom skozi drugacno perspektivo. sicer je televizija gledljiva tudi preko interneta vendar bi raje videl da bi bila tudi v ponudbi t-2-ja. Glede na to da gre za informativni program narejen po vzorcu Al jazeera, katerega prav tako zelo rad gledam, bi bil elo vesel ce bi se znasel prav v osnovnem programskem paketu. Imam pa tudi drugacne razloge za zeljo po spremljanju novic iz Irana. sploh v anglescini, glede na to da perzijscine ne znam. Kar se pa tice pristranskosti programa, pa protivprasanje, mar sploh je kaksen program, ki bi bil "objektiven" oz. ali to sploh obstaja?
cnn je recimo veliko bolj orientiran v ameriko in volitve k ise blizajo, fox news je milo receno republikansko glasilo, al jazeera prav tako je nek hibrid med podporo arabskemu svetu kot tudi interesom "visjih sil", vendar iz vidika arabskega sveta,... russia today raje sploh ne omenjam --- menim pa da se en dodaten glas pripomore k bolj pestri besedi o dogodkih po svetu kot tudi pripomore, da spremljanje novic vseh kanalov tvori skupek, neko vecjo "objektivnostjo" ker vsak kanal pokaze nekaj kar ostali ne. :-)


imam pa se eno vprasanje, ki je morda malo offtopic: namrec, ali ima t-2 kaksno moznost spremljati kaksna je gledljivost programov v njihovem omrezju? in ce da, na kaksen nacin se zbirajo podatki vzorcenja, koliko casa mora bit inek program v etru doma da se smatra kot da se ga gleda ne zgolj preklaplja. To me zanima v povezavi z nacinom sprejemanja programskih shem- po katerih kriterijih se ve kateri programi so med "bolj popularnimi" in kateri komajda kaj.

Hvala,
SymonHate

ps. drugace pa sem s t-2 paketom zelo zadovoljen. veliko bolj kot z prejsnjim ki sem ga imel. cenovno, programsko, kvalitativno,..v vseh pogledih :-)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Maj 2008 ob 23:36

SimonHate, težka bo z iranskimi programi. Sedaj imamo prioriteto na drugih področjih. Ko se bo to zadovoljivo rešilo, pa morebiti pogledamo še kam.

Glede spremljanosti: zaradi občutljivosti problematike vidimo lahko samo agregate, torej skupno število minut, ki ga gledajo gledalci. Zato se lahko hitro vidi, kateri programi so bolj zanimivi od drugih, ali pa katerih nihče ne gleda! :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 20. Maj 2008 ob 13:29

NN.. Se da na kak način videti ta podatek?? :shock:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Maj 2008 ob 13:44

Ne, teh podatklv ne dobi nihče, niti ponudniki vsebin, niti razni Apeki in podobne vladne agencije. Jih pa vem jaz, torej se mi lahko verjame, ko povem, da nek programi ni gledan, ali pa da je zanimiv za večino uporabnikov! :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 20. Maj 2008 ob 13:49

Ok,razumem.
Nisem pa nikjer zasledil, da bi omenjal kak bolj gledan program.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Maj 2008 ob 14:03

RTV SLO1 in 2, ter POP TV in Akanal, TV3 so precej gledani (ne nujno v tem vrstnem redu).
Med fuzbalskim prvenstvom pa bo TV3 verjetno najbolj gledan. 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 20. Maj 2008 ob 14:11

Hja.. pa tudi največ ločitev bo po Euro 2008,ha,ha.. kot je to v navadah po vsakem nogometnem prvenstvu..

BTW, se komu sanja, Kdaj se bo kaj zgodilo s sliko na Š1 ?

buhica
Model
Prispevkov: 265
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:46
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+1HDTV+1TV+telefon

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a buhica » 20. Maj 2008 ob 14:14

Navadni Nimda napisal/-a:RTV SLO1 in 2, ter POP TV in Akanal, TV3 so precej gledani (ne nujno v tem vrstnem redu).
Med fuzbalskim prvenstvom pa bo TV3 verjetno najbolj gledan.
Razen za tiste (konkretno mene osebno), ki bodo rajši preko navadne sobne antene gledali tekme preko HRT kot na TV3, v primeru da boste zatemnili hrvaški drugi program in nam kratili osnovno pravico gledanja tekem kjer kdo hoče... :evil: :mad: :grr:
Pa sem le dočakal optični dan, datum zapisan v zgodovino - 20.10.2008...

Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a odpisani » 20. Maj 2008 ob 14:22

Samo da v studiu zagledam Gliho prestavim. In v tem primeru prav pride tudi Zen melody.

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: TV kanali za doplačilo

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 20. Maj 2008 ob 14:25

Al pa k :jao: kakega Jermaniša-Švickota.. :jao:

Zaklenjeno