Kanal MelodyZen

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori

MelodyZen, da ali ne?

Vsekakor.
64
55%
Nikakor.
42
36%
Ne štekam vprašanja.
11
9%
 
Skupaj glasov: 117

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a ally12 » 22. Maj 2008 ob 22:08

Navadni Nimda napisal/-a:Prva HD je 2 Eur, ne 4. Pri SD pa se 2 Eur računa za STB. Če od 12 Eur odbiješ 2 Eur DDV, ti ostane 8 Eur za TV kanale. Da te vidimo, kako boš sestavil shemo z več kot 20 kanali.

Testna obdobja bodo v bodoče za vse kanale. Edino tako se vidi, če je ljudem kaj zanimivo ali ne.
Tole zgleda tko, kot da nekdo nekoga za... nos vleče. Testno obdobje - že že, za posamezne kanale, ne pa testno oddajanje. Mislim na HD TV sliko - še v T-2 poslovalnicah delajo reklamo za HDMI kabl. Greš ga kupit za 30 € in pol maš v velki večini razvlečeno sliko. Se prav, da je vsaj tuki jasn, kdo koga zavede...

P.S. Zgleda, da se je tud teb že mal sfeclal ob teh cifrah - 2 in 4 €. Če od 12 odšteješ 2, dobiš vedno 10, že od Evklida naprej...
Slika

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a nemo » 22. Maj 2008 ob 22:17

Navadni Nimda napisal/-a:Borutz: HD kanali so dragi kot prasica. Kdor jih bo hotel gledati, jih bo plačal.
Samo s tako filozofijo bo HDTV v Evropi še vedno omejen na brezvezne kanale tipa Luxe.TV. Če bodo cene za dodatne kanale približno podobne Discovery HD, potem bodo trije HD programi stali toliko kot 150 navadnih in gledalcev bo precej malo. Pravzaprav bi bilo zanimivo vedeti, koliko ljudi je naročilo Discovery HD? Dvomim, da veliko.
Sploh za tiste, ki TV gledamo bolj malo, so takšne cene previsoke; da bi plačeval po 4 € za program, ki ga morda pogledam enkrat ali dvakrat na mesec, mi ne pade na pamet. Za podobno ceno bi vzel kvečjemu NASN HD (če bi ga imeli).
Ker pmm podobno razmišlja večina gledalcev, bodo skupne številke za posamezen program zelo nizke, ponudniki bodo pa jamrali, da se HDTV ne splača, ker ga ljudje ne gledajo. Ampak, saj ga v ZDA ali v Kanadi tudi ne bi, če bi jim za vsak program zaračunali 6 $.
Plačaš 100, dobiš 90.

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a killah bee » 23. Maj 2008 ob 08:24

NN obrazloži tvoj post
Obadva je gledalo manj ljudi kot jih je gledalo MelodyZen - in to na ene 15-KRAT večjem številu možnih gledalcev. Ni pa rečeno, da ju ne bo v shemo
Torej je imel gledanost večjo od večine programov v shemi!

In z vsega razvidno je, da T2 računa 2€ za HW in ne za ponudbo. Ne prepričuj me v nasprotno, ker lažeš samo sebi. Dokaz:
Za kaj plačujemo 2€ dodatnega denarja?
Tvoj odgovor:
Za HD Motorolo.
Trenutno HD ponudbe ni, PIKA! Je pa za doplačilo! En Luxe TV ni nič! Oglašujete HD, ki ga pa ni in ni nikjer, le na vsake kvatre se pojavi kak (P) program za en mesec. Obrazloži tudi to:

1.Kako je relavantna enomesečna testna doba za pregled gledanosti?

2. Uporabniki M 1910. Koliko jih je? Ste v gledanost šteli tudi uporabnike SDja. Verjetno da. SD Melody zen sploh ni bil na voljo za pregled gledanosti. Torej lažete sami sebi, nategujete pa nas naročnike.
Navadni Nimda napisal/-a:Po čem ti veš, da vnaprej vemo, da nekega programa ne bo v shemi?
Po tvoji logiki pisanja in po sliki delovanja T2ja. Je vse razvidno iz preteklosti! Kakršna preteklost, takšna prihodnost. Starih razvad se je težko znebiti!
Megane 225 Renault Sport

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Maj 2008 ob 08:44

V vsakem primeru bo ta program na voljo za doplačilo, če ga bomo imeli v sporedu.
Ali lahko sedaj zaprem temo o MelodyZen, dokler ne pride tudi SD varianta v testiranje?
Optika 100/10

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a killah bee » 23. Maj 2008 ob 08:52

Zakaj zapreti? Mogoče kaj straha v razkrivanju delovanja firme? Slaba luč? Težko sprejemanje dejstev zamegljenih vaših umov?

Melody Zen SD ste imeli že pripravljen, pa ste ob hitro umaknili.

Še vedno nisem dobil konstruktivnega odgovora na moja zastavljena vprašanja :!:
Megane 225 Renault Sport

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 23. Maj 2008 ob 09:09

ja tud meni je delal mislim da 2 dni pa je čudežno izginil, sicer mi je za ta program vseeno, gre se za odnos t-2 do uporabnikov, sam se skoz neke hvalite kao da ste v vsem najboljši, po vseh ostalih nenehno pljuvate, dejstva pa kažejo povsem drugaćno sliko pa če se NN še nevem koliko trudiš da bi to prikril, res je nenehno nas neke nategujete :namrec:
LP Robert

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Maj 2008 ob 09:25

Uporabniki imajo najboljšo storitev za najboljšo ceno. Temu se v moji knjigi ne reče nategovanje.
Optika 100/10

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a killah bee » 23. Maj 2008 ob 09:34

Spet samega sebe zagovarjaš :car: Tega nikoli nisem poštekal. Kaj firme še zdaj perejo možgane kot včasih :hmm:

Po tvoji logiki, bi lahko bila storitev 1€ in televizija osnovna, ki more biti v shemi ( Slo1-2, POP, Kanal A, ...), bi to zagovarjal kot najboljša storitev za najboljšo ceno.

Tvoja trditev je popolni lapsus, ker že s tem zbijaš kredibilnost in v dveh sapah trdiš, v eni kolk je oh in sploh dobro, v drugi pa med vrsticami prebereš, da je za ta denar to to oz. za tak denar ne moreš dobiti boljše. Torej je ob enem tudi slabo :plosk:

Še vedno nisem dobil odgovora
killah bee napisal/-a:NN obrazloži tvoj post
Obadva je gledalo manj ljudi kot jih je gledalo MelodyZen - in to na ene 15-KRAT večjem številu možnih gledalcev. Ni pa rečeno, da ju ne bo v shemo
Torej je imel gledanost večjo od večine programov v shemi!

In z vsega razvidno je, da T2 računa 2€ za HW in ne za ponudbo. Ne prepričuj me v nasprotno, ker lažeš samo sebi. Dokaz:
Za kaj plačujemo 2€ dodatnega denarja?
Tvoj odgovor:
Za HD Motorolo.
Trenutno HD ponudbe ni, PIKA! Je pa za doplačilo! En Luxe TV ni nič! Oglašujete HD, ki ga pa ni in ni nikjer, le na vsake kvatre se pojavi kak (P) program za en mesec. Obrazloži tudi to:

1.Kako je relavantna enomesečna testna doba za pregled gledanosti?

2. Uporabniki M 1910. Koliko jih je? Ste v gledanost šteli tudi uporabnike SDja. Verjetno da. SD Melody zen sploh ni bil na voljo za pregled gledanosti. Torej lažete sami sebi, nategujete pa nas naročnike.
Navadni Nimda napisal/-a:Po čem ti veš, da vnaprej vemo, da nekega programa ne bo v shemi?
Po tvoji logiki pisanja in po sliki delovanja T2ja. Je vse razvidno iz preteklosti! Kakršna preteklost, takšna prihodnost. Starih razvad se je težko znebiti!
Megane 225 Renault Sport

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Maj 2008 ob 09:40

Tole niso vprašanja ampak demagogija. Ne bom komentiral pa PIKA. :roll:
Optika 100/10

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a killah bee » 23. Maj 2008 ob 09:54

Beseda demagog na splošno pomeni »zapeljivec ljudstva«, ki brezvestno izkorišča svoj vpliv na ljudstvo, večkrat z govorniško nadarjenostjo, in ga podpihuje k nemirom in uporom.
Se mogoče vidiš notri :beri: Jaz delno se, vsaj priznam, kar pa ti nočeš, čeprav vrabci čivkajo na vejah. Vidim se pa za zadnjo vejico! Zakaj? Brez revolucij tud ti ne jaz nebi sedela pri tipkovnici ;)

Tebe vidim pa predvsem pred zadnjo vejico. Nadarjen govornik, ki zavaja in po ovinkih odgovarja na vprašanja uporabnikov ali se jih celo kratkomalo izogiba!

Kje te vidijo ostali uporabniki, pa naj sami presodijo ;) Pa v vednost. Nimam popolnoma nič proti tebi kot uporabniku foruma in pridnega delavca T2ja. Se trudiš po svojih močeh. Vendar pravijo: Nikoli n dovolj dobro, da nebi bilo lahko še boljše.

Zato te prosim da repliciraš na moje zgornje poste, ki si jih označil kot demagogija oz. razložiš zakaj tako.

V nasprotnem primeru bom to vzel, da sem stopil na pravi žulj in si ustvaril sliko kavbojskega delovanja dela podjetja v sklopu IPTV , ter izgubil del zaupanja vate in tvojo kredibilnost tukaj na forumu in v podjetju ;-)
Megane 225 Renault Sport

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a tonimona » 23. Maj 2008 ob 12:17

Jaz trenutno plačujem za Luxe TV 2€. Po moje ne bom več dolgo. :hmm:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a killah bee » 23. Maj 2008 ob 13:06

Se mi je zdelo, da bodo jajčka še mogla malo zrasti, predno se bo zadeva objasnila :roll: Ne pa da se potuhne kot krt v luknjo ;-)
Megane 225 Renault Sport

kastor
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 27. Nov 2007 ob 10:19
T-2: Že imam
Paket: tv+ internet 4/1

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a kastor » 23. Maj 2008 ob 13:23

hvala bogu da imamo neuradne forume za sproščanje frustracij :jao: :jao:

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 23. Maj 2008 ob 13:45

vedno je tako da ko konkretno nekomu stopiš na žulj, čudežno neha komentirat, to se je že mnogokrat zgodilo od dolečenih, vsi ki redno prebirate forum točno veste na katere mislim, res žalostno od njih, da ne morejo stopit pred dejstva :blbl: , ko pa dodajo kak power ponit pa se vsi na veliko hvalisijo kakšen dosežek je t-2ju uspel in s tem rešitev preživetja naroda :car:
LP Robert

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Kanal MelodyZen

Odgovor Napisal/-a killah bee » 23. Maj 2008 ob 14:24

kastor napisal/-a:hvala bogu da imamo neuradne forume za sproščanje frustracij :jao: :jao:

Zakaj misliš da so to frustracije. So navadna dejstva! Zdej pa ne vem, ali lažeš samemu sebi, da je vse dobro in vredu ali kaj?


Forum je neuradni T2 in, če sodelujejo gor tudi delavci ali predstavniki tega podjetja, pričakujem konkreten odgovor na zastavljene pomisleke glede določenih problemov in nejasnosti. Ne rabim ovinkov okoli odgovarjanja jih je na cesti dovolj ;)

Pričakujem konkretne in konstruktivne poste in ne neko politično lajnanje v nedogled brez jasne vsebine. Malo drugače kot nekateri, ki so zadovoljni z takšnimi letanijami. Se ti ne zdi? Ni čudno, da smo tam kjer smo. Brezglave zaslepjene ovce. Žal :roll:
Megane 225 Renault Sport

Odgovori