Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori

Kdaj mislite preklopiti na T-2 mobile?

Čimprej
35
18%
Še ta mesec
15
8%
Do jeseni
15
8%
Do konca leta
32
17%
Zaenkrat me T-2 mobile ni prepričal
95
49%
 
Skupaj glasov: 192

japanac
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 23. Jan 2008 ob 18:29
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + IP TV
Kraj: Maribor - Studenci

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a japanac » 9. Jun 2008 ob 10:36

Zagotovo ne pridem.

Po poteku aneksov smo čakali cca 1 mesec na ponudbo T-2 mobile . . . . in dočakali . . . . žalost.

Smo kar lepo podaljšali anekse, vzeli nove telefone po simbolični ceni in končali epizodo glede prehoda k drugemu operaterju.

Razlogi:
- telefoni po nedostopni ceni (cene so na nivoju avta, ki ga vozim in sem z njim zadovoljen)
- še nihče, ki ga poznam se ni odločil za prehod na T-2 mobile (torej brezplačni pogovori odpadejo)
- z upoštevanjem druge alineje se izniči edina prednost - brezplačni pogovori znotraj omrežja

Se bodo morali bolj potruditi za 10k uporabnikov, kaj šele 100k uporabnikov. :aa:
Slika - čakal 30 dni

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a dbx » 9. Jun 2008 ob 10:48

japanac napisal/-a:Zagotovo ne pridem.


- z upoštevanjem druge alineje se izniči edina prednost - brezplačni pogovori znotraj omrežja
To ni edina prednost, tudi sekundni obracunski interval je velik plus. Je pa precej slabosti in ti dve prednosti nista dovolj za prehod na T-2.
Slika

Vodokotlič
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:54
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Kranj

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Vodokotlič » 9. Jun 2008 ob 10:56

No, ko bo T2 odpravil večino poporodnih težav bo ultimativen operater na vseh področjih. :namrec:

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Jun 2008 ob 11:47

Še kar ne morem verjeti, da se dobrega operaterja ocenjuje po poceni telefonih :nevem: Sicer pa kako za koga, zanimivo si je naredit kaklulacijo in pri dosti uporabnikih se je izkazalo, da bi si s prihrankom pokrili mesečni obrok najnovejšega telefona! Če porabiš mesečno do 10€ pa verjamem, da se ne splača :beri:

Uporabniški avatar
buneech
Navdušenec
Prispevkov: 695
Pridružen: 25. Nov 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a buneech » 9. Jun 2008 ob 12:10

Sem šel še malo računico delat, me pride na T-2 skoraj 10€ dražje, oz. bi prišel enak znesek na koncu meseca, če ne bi naročil podatkov pri T-2, katerih doma oz. v večini krajev, kjer se zadržujem ne bi mogel koristiti.V tem primeru bi pri Si.mobilu prenesel 10 MB mesečno, pri T-2 pa nič. Aja pa kdaj se tudi kakšen MMS najde, mogoče ravno takrat ne bi bil v T-2 UMTS in ga ne bi mogel poslati. Aja pa na mesec porabim približno 15-25 € za položnico pri Si.mobilu.

Tako da, ostajam definitivno pri Si.mobilu (nisem vezan, mi je potekla vezava). Pa ne mislit da šinfam prek T-2, samo zame pač T-2 mobile ni prava izbira.
Trolling is a art.

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 9. Jun 2008 ob 12:47

Vsak ma svojo računico, in tako je prav. Enim se gre celo samo za principe, pa je tudi tako prav če tako hočejo. Meni osebno se trenutno splača imeti itak paket do konca vezave in zraven še T-2. Za mojo ciljno publiko bi bil verjetno simobil najugodnejša varjanta, samo tja pa ne grem pa če sava nazaj na gorensko teče :)

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a dbx » 9. Jun 2008 ob 12:51

Mark napisal/-a:Še kar ne morem verjeti, da se dobrega operaterja ocenjuje po poceni telefonih :nevem: Sicer pa kako za koga, zanimivo si je naredit kaklulacijo in pri dosti uporabnikih se je izkazalo, da bi si s prihrankom pokrili mesečni obrok najnovejšega telefona! Če porabiš mesečno do 10€ pa verjamem, da se ne splača :beri:
T-2 je se dalec od dobrega operaterja (pokritost s signalom, nabor storitev, kakovost in zanesljivost storitev ...)

Kar se pa poceni telefonov tice ... s poceni (zastonj) klici in nizko narocnino verjetno zelijo privabiti cenovno obcutljive stranke, hkrati pa tem strankam ponujajo drage aparate za uporabo poceni storitev :hmm: To pac ne gre. Vecina folka v SLO (2/3) dela za manj kot 700€ neto in za vecino tega folka je ponudba T-2 neprivlacna.
Tistim, ki imajo 500€ za nov aparat, se pa itak j..e za znesek na racunu, al je 44€ al pa 55€, oni majo $kesh$. Ti ljudje pa tudi rabijo malce vec kot trenutno ponuja T-2.
Slika

Uporabniški avatar
Dr. MadMan
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 8. Avg 2007 ob 16:12
T-2: Že imam
Paket: Diamant HBO

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Dr. MadMan » 9. Jun 2008 ob 12:53

Jaz bi če bi imel njihovo bazno v dosegu.
Master of disaster

Uporabniški avatar
pikoli
Model
Prispevkov: 213
Pridružen: 19. Maj 2007 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: megabiti na optiki :)
Kraj: Lj-Bežigrad
Kontakt:

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a pikoli » 9. Jun 2008 ob 14:19

NOD 32 napisal/-a:Čimprej boste uvedli predplačniške pakete, čimprej se bom priključil ;-)
Jaz tudi to čakam. Zdaj sem predplačnik pri mobitelu.
Slika

Kontach
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 9. Jun 2008 ob 20:46
T-2: Že imam
Paket: tv telefon internet

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Kontach » 9. Jun 2008 ob 21:49

Razmišljam:
1. najbližja poslovalnica T-2 80 km
2. zastonj klicanja zaenkrat ni
3. prenosa podatkov ne rabim
4. MMS ne rabim
5. račun mobitel od 55 do 70 eur
6. aparat rabim
7. ugodnosti v prihodnosti

Ugotovim:
1. bo že šlo, če bo ostalo o.k.
2. počakam na prehode mojih kontaktov
3. o.k., ne rabim ga niti v mobitelu
4. o.k., ne rabim ga niti v mobitelu
5. nevem kako bo v T-2
6. ostali ponudniki ugodnejši, a mi jemljejo svobodo
7. če se prehitim in ob morebitnih ugodnostih več nebom novi naročnik ?

Kje so zmote in pomote ???

vangelis1870
Znanec
Prispevkov: 58
Pridružen: 9. Apr 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Paket: 10/2

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a vangelis1870 » 9. Jun 2008 ob 23:49

Jaz pa razmišljam takole:
1. najbližja poslovalnica T-2 80 km
:arrow: Pač greš, ko imaš čas, jaz jo imam okoli 40+ km stran. Bolj ko boš odlašal, v večji vrsti boš stal :D
2. zastonj klicanja zaenkrat ni
:arrow: Vedno mora nekdo biti prvi in sprožiti plaz. Če nič drugega, se midva z drago sedaj pogovarjava zastonj, sorodniki bodo tudi počasi dojeli, poslovni partnerji pa že malo gledajo z zavistjo in čudenjem.
3. prenosa podatkov ne rabim
:arrow: Tudi jaz ne, imam pa ideje in načrte za prihodnost in se veselim T2 baznih postaj v bližini.
4. MMS ne rabim
:arrow: Tudi jaz še nisem poslal niti enega.
5. račun mobitel od 55 do 70 eur
:arrow: Veš kaj nared, investiri onih 4 EUR, zameni kartico v telefonu in uporabli telefon toliko, kolikor ga normalno uporabljaš, potem pa primerji. Jaz imam kar nekaj tujine in ker sem ob meji mi včasih mobitel omrežje pogrne in grem preko roominga Hrvaške, pa sploh opazim ne, ali pa so me klicali poslovni partnerji in jih nisem mogel dol vrečt, jaz pa na roomingu, sedaj bo račun precej nižji. :razz:
6. aparat rabim
:arrow: Jaz imam enega, ki ga moram polnit vsak dan, drugače mrkne, no, pa si bom sedaj po petih letih privoščil N95 8Gb pri mobisvetu, pač investicija za naslednjih 5 let
7. ugodnosti v prihodnosti
:arrow: Pojma nimam, mene so že z brezplačnimi pogovori presenetili, pol sorodstva mi sploh verjame ne, tako kot takrat, ko sem jim rekel, da bo država dala certifikate...

came2die
Model
Prispevkov: 229
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 17:55
T-2: Že imam
Paket: 20/1, telefon
Kraj: Kranj

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a came2die » 10. Jun 2008 ob 13:45

5 točka---> vzameš par mesečnih računov, vzameš cenik od t-2, par cifr vržeš v kalkulator in maš porabo črno na belem :D?
Slika--> čakal 333 dni

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a KoMar » 13. Jun 2008 ob 18:06

No, jaz bom preklopil nekje do konca leta - vezavo pri Mobitelu imam mislim da do oktobra, potem sem pa frej. Edina ovira, ki jo vidim, je prenos podatkov - 10 € nisem pripravljen plačevat, ker ne rabim neomejenega prenosa.

Uporabniški avatar
zocco
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 14. Jun 2008 ob 13:42
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL + VoIP
Kraj: Postojna

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a zocco » 14. Jun 2008 ob 14:06

Jaz bom vzel. Trenutno porabim cca 50€ mesečno. Do konca decembra sem še vezan na simobil, ampak vseeno se mi splača zraven vzeti še T2(+4€). Če vzame še moja draga T2(v kar jo bom prisilil) se mi bo račun več kot prepolovil, tudi če imam zraven se naročnino od simobila :owned:.

Torej sklep: T2 je odličen operater za zaljubljence v stalni navezi ;-)

Trenutno je majhen problem kako odklenit mojo E50 in njenega SGH-C300. :roll:
V bližnji prihodnosti (morda ko odpovem simobil)bi si omislil E51...lušna stvarca 8)

Uporabniški avatar
morphx
Model
Prispevkov: 208
Pridružen: 17. Sep 2007 ob 23:51
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2×iptel + iptv
Kraj: Koper, ki to ni

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a morphx » 14. Jun 2008 ob 14:58

Vidim, da je v več primerih ravno flat rate 10€ naročnine kamen spotike. Ali bo T2 postal flexi al bo ostal tog? Tukaj je sedaj vprašanje.

Odgovori