Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori

Kdaj mislite preklopiti na T-2 mobile?

Čimprej
35
18%
Še ta mesec
15
8%
Do jeseni
15
8%
Do konca leta
32
17%
Zaenkrat me T-2 mobile ni prepričal
95
49%
 
Skupaj glasov: 192

Uporabniški avatar
Constantine
Model
Prispevkov: 303
Pridružen: 1. Apr 2006 ob 15:38
T-2: Še nimam
Paket: Trenutno brez :(
Kraj: Vrhnika

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Constantine » 3. Jul 2008 ob 18:14

Saj tudi zadnji odgovor ni dokončen, vse je možno prepričati, spravo politiko poslovanja seveda.
Slika
Slika<-- Optika LJ

Uporabniški avatar
ladyhawk
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 13. Avg 2007 ob 10:05
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA
Kraj: Vodice

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a ladyhawk » 4. Jul 2008 ob 11:56

Obvezno se čimprej priklopim oz. cela družina. Glavni razlog je itak cena - med sabo se bomo zastonj pogovarjal :pivo:
Ker pa vsi uporabljamo mobi sam za klice, sms in občasno kakšen mms, bo še naročnina super poceni (4 eur). Vsekakor bomo zelo profitirali. :razz:
Slika

Lp, ladyhawk

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Mark » 4. Jul 2008 ob 14:00

Dobra rešitev, številke boste obdržali stare?

Gerwasius
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 10. Okt 2007 ob 12:01
T-2: Že imam

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Gerwasius » 7. Jul 2008 ob 16:10

Glede na ceu kup jajc v zadnjem mesecu in zbrko ob naročilu FTTh in telefonije, da ne omenjam jajc na relaciji T2 - Teleing. Sigurno ne bom menjal v kratkem. Ravno sem razdrl vse dodatne jajce okol TV, ta tedn prekinem še telefonijo. Potem bomo pa vidl kako naprej. Trenutno se nagibam k temu da zapustim T2.

Uporabniški avatar
Deky_
Faca
Prispevkov: 191
Pridružen: 12. Jul 2008 ob 10:27
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20+IPTV T1
Kraj: Postojna

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Deky_ » 12. Jul 2008 ob 10:48

Mene T-2 še ni prepričal...zato ostajam pri Si.mobilu ki je zame naugodnejši od ostalih :D .....Če pa bojo ponudili telefone na vezavo pol pa bom o tem premislil in šel na T-2 do tiskrat pa ni šans.... :aa:
Neuradni forum http://forum070.net

darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 378
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a darkdog » 12. Jul 2008 ob 10:52

Mene T-2 pri mobilni telefoniji ni prepričal... prej me je še na kakšnem področju razočaral...

kakorkoli,četudi mi dajo brezplačno naročnino,ne presedlam k njimi,preveliko težav itd.

T-2 pa svetujem,da naj naslednjič zadevo dodobra stestirajo,pa naj potem na veliko oglašujejo,to kar počno zdaj,je samo slaba slika oz. ustvarjenja slabega mnenja o njih....

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 12. Jul 2008 ob 14:07

@darkdog Te razumem da si razočaran, vendar trenutno edina stvar ki ne dela je roaming. Res je, če si v tujini to še zdeleč ni mala stvar. Bi te pa popravil pri zadnjem stavku. Nobenega velikega oglaševanja ni bilo, večina vesoljne Slovenije še zdej ne ve da obstaja T-2 mobilni operater.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 12. Jul 2008 ob 14:51

Vi ste že vedeli zakaj niste na vlko oglaševali :hudicek:
Slika

lukec
Navdušenec
Prispevkov: 732
Pridružen: 21. Okt 2006 ob 13:34
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2
Kraj: Rače

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a lukec » 12. Jul 2008 ob 17:22

o oglaševanju je že blo govora. zakaj bi po nepotrebnem oglaševali in zapravljali denar. ga bodo rajši porabili pri sklepanju pogodb za roaming :)
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 12. Jul 2008 ob 22:11

Krypto napisal/-a:@darkdog Te razumem da si razočaran, vendar trenutno edina stvar ki ne dela je roaming. Res je, če si v tujini to še zdeleč ni mala stvar. Bi te pa popravil pri zadnjem stavku. Nobenega velikega oglaševanja ni bilo, večina vesoljne Slovenije še zdej ne ve da obstaja T-2 mobilni operater.
Aja!

Kaj je pa z obračunavanjem nedosegljivih številk? A to po tvoje ni problem?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a white » 13. Jul 2008 ob 08:00

itak da ni

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Krypto » 13. Jul 2008 ob 14:31

Cobane napisal/-a:
Krypto napisal/-a:@darkdog Te razumem da si razočaran, vendar trenutno edina stvar ki ne dela je roaming. Res je, če si v tujini to še zdeleč ni mala stvar. Bi te pa popravil pri zadnjem stavku. Nobenega velikega oglaševanja ni bilo, večina vesoljne Slovenije še zdej ne ve da obstaja T-2 mobilni operater.
Aja!

Kaj je pa z obračunavanjem nedosegljivih številk? A to po tvoje ni problem?
Sej sem ti lepo povedal kam se obrni.

Kekec2
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 10. Maj 2007 ob 12:04
T-2: Že imam
Paket: 8/1 TV/VoiP/DECT
Kraj: Ljubljana

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Kekec2 » 15. Jul 2008 ob 11:21

Še moje izkušnje...

Ja, čim smo zvedeli za T-2 mobilno telefonijo, smo se naročili in prenesli vse številke in po neki majhni začetni težavici vse lepo dela.... v firmi imamo nekaj telefonov in se lepo brezplačno kličemo... Seveda imamo že od vsega začetka T-2 internet, VoIP telefonijo in TV (vsa čast, na 2,4km od centrale delata naenkrat dve TV brez težav po bakreni parici). Obenem je bila priložnost za nakup novih nevezanih telefonov in mobisvet z najugodnejšo ceno je prodal nekaj Nokij N95 8G, :D

Slabosti seveda so. Prenos podatkov (3G UMTS) pri nas še ne dela, pa tudi po Ljubljani je malokje uporaben, gostujemo pri Mobiltelu, ki pa ima najboljšo pokritost od vseh operaterjev in me zato ne moti... No, računam na hiter razvoj omrežja...

Malce me moti le tehnična podpora, ko sem prosil za nastavitev terminala kot SIP telefon (pač prenosni SIP telefon preko lokalnega WiFi omrežja namesto enega stacionarnega SIP telefona), pa so me samo butasto gledali in napotili na ProivY.... ??? Je kdo to možnost na Nokii N95 že uporabil, oziroma ve, kaj in kako je potrebno nastaviti?
LP Kekec

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Mark » 16. Jul 2008 ob 18:44

Jaz sem imel na N95 včasih poivy! Nastavitve za poivy (enako kot voipdiscount) so javne, tako da ni težav, nokia pa ima tudi podporo za SIP!
Kekec2 napisal/-a:Malce me moti le tehnična podpora, ko sem prosil za nastavitev terminala kot SIP telefon
Tehnična podpora tukaj ni nič kriva, nastavitev se ne daje in niso dostopne (Tudi če jih operater pozna)! Konfiguriramo samo naše naprave!


Lahko pa še razmisliš malo o tem... Klik

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a killah bee » 16. Jul 2008 ob 21:46

Krypto napisal/-a:@darkdog Te razumem da si razočaran, vendar trenutno edina stvar ki ne dela je roaming. Res je, če si v tujini to še zdeleč ni mala stvar. Bi te pa popravil pri zadnjem stavku. Nobenega velikega oglaševanja ni bilo, večina vesoljne Slovenije še zdej ne ve da obstaja T-2 mobilni operater.




+ ne dela MMS pa še kaj bi se našlo ;-)
Megane 225 Renault Sport

Odgovori