Predlogi za TV programe

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 25. Avg 2008 ob 17:10

CBS...morda pri kablaših... :D
Slika

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 25. Avg 2008 ob 17:34

Pa saj vem, da ga ne bo :jao: ampak edino kar sem dobil v zadnjem letu od T-2 so neki paketi, Teleingi itd. Nič konkretnega. Nasedel obljubam o mobilni telefoniji, kjer roaming deluje na Hrvaškem, čeprav meni ni itd. Počasi bo potrebno narediti izračun vseh stroškov na Siolu (ne vem kaj je s prenosnikom, ki ga ponujajo) in T-2 in se nato odločiti. Med edino pravo optiko in Siolovo, ki je tudi v bloku.

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a killah bee » 25. Avg 2008 ob 17:57

Delal sem malo računice in primerjave med Siol TV in T2 TV.

Siol TV osnovni pride 12€ ( res da je notri vključenih samo 49 kanalov! )+ polni dodatni paket 9€ ( dobiš vse Š TVje, oba HBO, vidim da imajo tudi Melody Zen HD, Nasn, Espn, Fox, History and much more ). Vse skupaj te pride reci piši 21€

T2 TV osnovni je 11,5€ ( več kanalov kot osnovna Siol ) + HBO oba 8€ + Teleing recimo MINI 4€. Vse skupaj pride 23,5€. Brez fox-a, brez Historyja.


Po tem se vidi koliko napreduje T2. Siol ponuja boljše pakete kot so Športni, zabavni, dokumentarno informativni in za odrasle! Lahko bi se po tem zgledovali tudi pri T2 in ne nekih neumesnih Teleingov in podobno!

Še malo boste sral..i tako, pa bom šel drugam in sem tudi prepričan da ne edini!
Megane 225 Renault Sport

DixieFlatline
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 09:55
T-2: Že imam
Paket: 10/10 Mbps FTTH,IPTV,VOIP
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DixieFlatline » 25. Avg 2008 ob 18:06

Samo na Siolu nimaš snemalnika.
HulaHop naokrog!

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 25. Avg 2008 ob 18:23

Snemalnik za SLO1, 2, A Kanal in POP. Velika korist, res :aa:

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 25. Avg 2008 ob 18:24

DownTaker napisal/-a:Siol ima drugačen NASN program kot T2.
Torej predlagam tudi ta program. Zkaj?
Ker prenaša NFL tekme in Nascar dirke, med tem ko jih trenutni NASN na T2 ne.
No, pa so nas na Siolu celo pri NASN dohiteli in tudi prehiteli...
Očitno se vse da zrihtat, če se hoče...

Tudi mi na T2 pričakujemo, da čimprej dobimo takšen NASN kjer bo poleg obstoječega še NFL in NASCAR...

catal
Faca
Prispevkov: 127
Pridružen: 11. Maj 2006 ob 14:52
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a catal » 25. Avg 2008 ob 18:27

killah bee napisal/-a:Še malo boste sral..i tako, pa bom šel drugam in sem tudi prepričan da ne edini!
Dokler nimam T1 optike v bajti ne grem na siolTV in niti slučajno nisem eden redkih ki tako misli.

PREDLOG - Rush HD, Oasis HD

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a weby » 25. Avg 2008 ob 20:10

Očitno maš pokvarjene zvočnike, ker jst na Oasis HD strani slišim "Canada's Exclusive HD Nature Channel ..." :owned:

DixieFlatline
Navdušenec
Prispevkov: 640
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 09:55
T-2: Že imam
Paket: 10/10 Mbps FTTH,IPTV,VOIP
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DixieFlatline » 25. Avg 2008 ob 20:26

matjaz1 napisal/-a:Snemalnik za SLO1, 2, A Kanal in POP. Velika korist, res :aa:
Sej mislm da bodo kmal dodal več kanalov.
HulaHop naokrog!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a madpanter » 26. Avg 2008 ob 08:17

ja pol leta bojo rabil med tem bo pesek v oči letel in na koncu se bo gora tresla rodila pa miš z kanalom europe by satelite 2 :mrgreen:, drgač maš pa polno shemo zastonj prek vlc. Koliko krat sem gledu hbo, tv1000 ipd plačljive kanale. 1x sam tok, da sem vidu če je res, da delajo. Nažalost ni nič pametnega na njih. Raj nam ponudite dokumentarne kanale, ki ne poneumlajo folk in da mal mlajšo populacijo navdušiš za take zadeve.

L.P.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Ahiles
Nadebudnež
Prispevkov: 373
Pridružen: 14. Sep 2007 ob 14:35
T-2: Že imam
Paket: 90/20

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ahiles » 26. Avg 2008 ob 15:53

Ahiles napisal/-a:Kako je kej okol http://www.comedycentral.de (poudark na DE-nemški)ste kej vprašal naprej če je mogoče dobit ali majo kabli exlusive pravice etc.? Ker se mi zdi da je za 1x freetv na satelitu ker je like 1 let star program pa bi radi prvo gledalce dobil.

Pa prosim da se uni ne uglasajo da ne znajo nemsk etc k jest se tud ne bunim zarad rai etc.
Bump Noben nič ni trznu (vrjetno tud vprašal noben nič -0 volje)

catal
Faca
Prispevkov: 127
Pridružen: 11. Maj 2006 ob 14:52
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a catal » 26. Avg 2008 ob 18:15

Kolikor jaz poznam comedycentral (zelo bežno) je zadeva polna reklam in dobrega progama, kar je zame enako beden program, ker ne mislim vsakih 12minut gledat reklam kot na discovery channelu.

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a opajec » 26. Avg 2008 ob 18:33

kitl napisal/-a:Meni bi v takem primeru bremzala zelo grda slika na Siol TV :cry: Na optiki imajo isto komresirano kot za dsl tako, da je slika pri njih ko prideš s T2 prav ne gledljiva žal.
Kitl, ta ti ne drži, slika je čisto OK, pa kock je precej precej manj(skoraj 0) , da o zvoku preko receiverja ne izgubljam besed, nič pokanja, pa cviljenja,... pa ceneje tudi,kot je napisal cobane, meni v tem trenutku ni žal da sem zamenjal VDSL za optiko, čakam pa zdaj Telesmeh z njihovo digitalno TV, da vidim kaj bom obdržal vnaprej. žal, pri meni, po vsem tem času niso mogli odpraviti težav s TV( T-2).
Slika <čakal več kot 6 mesecev

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 26. Avg 2008 ob 18:34

Navadni Nimda napisal/-a:Teh programov ne boš videl v Sloveniji. Jih pa imajo v Ameriki že cirka 100, do konca leta pa jih bo 150 - govora je od HDTV programih, kakopak. Ladies and gentlemen, vsemogočni Verizon:
http://www.engadget.com/2007/11/01/veri ... end-of-08/ :lol:
Mogoče bi moral T-2 ponuditi omrežje Verizonu namesto nekemu luzerskemu Teleingu iz MB. To bi bilo zanimivo, mar ne?

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 26. Avg 2008 ob 18:46

kitl napisal/-a:Za FOX Crime je pred leti rekel NN, da morajo dobiti najprej 100.000 naročnikov šele potem bo v shemi. Verjetno je enako tudi s FOX Live.
Ja, to pa je drug problem pri T-2. Najprej investirajo milijone, celotna naselja opremijo z optiko, potem pa tržijo zadevo prek nekih študentov, ki pridejo enkrat pozvonit na vrata. Če jih takrat zamudiš, se nihče več ne zmeni zate, optika pa sameva. Na tak način enostavno res ne bo nikoli 100.000 uporabnikov. Bo treba več na marketingu delat, samo kaj, ko so prepričani, da tista luzerska marketinška agencija, ki jo imajo, delo opravlja dobro... Šepajo tehnike prodaje na terenu!!!!

Ko pride Telekomptika, se bomo pač tja prestavili. BFD!

Zaklenjeno