HDTV - novosti

Vse o T-2 IP televiziji
kebabek
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 6. Jan 2008 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: T4 - FTTH 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a kebabek » 28. Avg 2008 ob 18:45

Navadni Nimda napisal/-a:A nisem nekoč rekel, da se ne trobentajo naokoli projekti, ki so v fazi dogovarjanja?
Kakor se jaz spomnim, je bilo na T2-jevi strani (ko sem šel prvič pogledat programsko shemo) objavljeno, da so "v pripravi" kanali Sky movies, Premiere in še nekaj cvetk, katerih se niti ne spomnim. Toliko o zadržanosti T2-ja pri trobentanju o projektih (ki zelo verjetno niso nikoli niti bili) v dogovarjanju.

Kakorkoli, meni osebno se prestop na T2 zdi vedno bolj zgrešena poteza, ker zelooo hitro izgublja konkurenčno prednost, ki jo je imel pred recimo letom dni pred drugimi ponudniki. Človek se sprašuje zakaj je temu tako? Mogoče jim je preprosto zmanjkalo denarja in morajo najprej malo pufov odplačat, mogoče pa niso izpolnili poslovnega načrta in niso pridobili dovolj naročnikov v zastavljenem času, pa se še niso odločili ali bi se še naprej šli resno konkurenco Telekomu in ostalim ali bi sve skupaj prodali najboljšemu ponudniku in dobili vložek + nekaj %.

Da ne bo čist off topic še moj predlog: glede na relativno splošno pomanjkanje HD programov v Evropi predlagam, da T2 štarta z lastnim HD programom, recimo T2 TV HD (z mal panorame, muzike in oddaj, katere so si zmožni kupiti), kasneje ta program spremeni v resen dnevno zabavni program in doda še T2 film HD in T2 sport HD.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Mark » 28. Avg 2008 ob 18:58

Upam, da nisi nasedel tistemu, kateri ti je takšne natrosil :owned:

Glede novih priključkov pa tebe ne rabi skrbet, edino če si zaposlen pri konkurenci in te skrbi kako hitro raste št. zadovoljnih t-2 naročnikov ;-)

poiuztrewq

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 28. Avg 2008 ob 19:00

@kebabek:


Odgovor 1: "Že tako nimajo keša, da bi ga zapravili za kakšne resne programe, pa misliš da ga bodo vložili v kaj takega?"

Odgovor 2: "T-2 je ISP oziroma TV provider in ne TV hiša."

Odgovor 3: "Krasno, še en powerpoint program več."


Odgovor si izberi sam. Meni osebno je najbolj všeč 3, ker vsebuje kanček cinizma. ;)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Cobane » 28. Avg 2008 ob 19:05

tonimona napisal/-a:Kaj je že kdo omenil svizca, ki zavija čokolado?
Če hoče T-2 nazaj v vrh, bo morala biti kakšna revolucionarna stvar predstavljena. A po namigih in dosedanjih izkušnjah v to močno dvomim. Upam pa, da me bodo demantirali.
S čim? Z novim datumom za RAI programe!? :hmm:

Saj vem, da spet spemam... sicer pa tudi, če bi pisali o novostih HDTV, bi to bil spam (aka prazne obljube)... tako da ni razlike in mi je prekršek oproščen. :pivo:

Bojim se, da je T-2 dobil bitko, Telekom bo pa vojno!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

poiuztrewq

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 28. Avg 2008 ob 19:12

A jebiga. Bo tudi T-2 moral dodati kaj novega, da bo obdržal stranke.

Tudi jaz sem nehal hoditi na sladoled k šiptarju, ki ima vsak teden istih 6 okusov in grem raje do stare Gorice, kjer imajo vsak teden 30 različnih gustotov.. :twisted:

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Antrax » 28. Avg 2008 ob 19:16

Mislim, da zdaj vsi razumemo zakaj so nekateri na tem forumu tako na glasno razglašali in reklamirali da na T2 ni vezave :) :owned:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

poiuztrewq

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a poiuztrewq » 28. Avg 2008 ob 19:18

Jaz ne razumem, zakaj?

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Antrax » 28. Avg 2008 ob 19:27

Da ko jih bo konkurenca prehitela lahko gremo brez stroškov k njim :mrgreen:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a killah bee » 28. Avg 2008 ob 22:02

Mark napisal/-a:Upam, da nisi nasedel tistemu, kateri ti je takšne natrosil :owned:

Glede novih priključkov pa tebe ne rabi skrbet, edino če si zaposlen pri konkurenci in te skrbi kako hitro raste št. zadovoljnih t-2 naročnikov ;-)

A si ti slep al kaj? :o Vidiš na tem forumu kaj zadovoljnega? Ankete se delajo v malem številu anketirancev in anketa da dovolj približen rezultat realnega stanja.

Poglej malo konkurenco kaj počne in primerjaj z T2. Vse t bo jasno, kolk smo zadovoljni :namrec:


sicer pa še del članka iz linka:

HDTV letos "osvaja" Evropo, samo v zadnjega pol leta se je število satelitskih kanalov v visoki ločljivosti povečalo za vsaj sto.

Torej je HD vsebine več kot dovolj in ni tako, kot nam nekateri neuradni uradniki trosijo tukaj na forumu!

Pa kaj nas imaste za budale al kaj :hmm:
Megane 225 Renault Sport

Tody
Model
Prispevkov: 262
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: brezčasni paket
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Tody » 28. Avg 2008 ob 23:28

JA!

Povej mi kaj v Sloveniji lahko legalno gledaš preko Satelita in je v HD tehnologiji?


BTW: Da ne bo kdo preveč pameten tukaj je spisek HD kanalov ki se jih da dobit po vesolju http://en.kingofsat.net/hdtv.php
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Cobane » 29. Avg 2008 ob 06:19

Albanija ima 6 HDTV programov! :shock:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a robbe » 29. Avg 2008 ob 08:01

Močno si želim spremlati VSEH 6 albanskih HD programov. Sam še to potlej lahko pa umrem :D

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a Cobane » 29. Avg 2008 ob 08:22

Pa ne boš verjel... T-2 ureja še zadnje malenkosti za vklop teh programov v shemo!

Laka ti zemljica! :hudicek:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

kebabek
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 6. Jan 2008 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: T4 - FTTH 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a kebabek » 29. Avg 2008 ob 08:40

Mark napisal/-a:Upam, da nisi nasedel tistemu, kateri ti je takšne natrosil :owned:

Glede novih priključkov pa tebe ne rabi skrbet, edino če si zaposlen pri konkurenci in te skrbi kako hitro raste št. zadovoljnih t-2 naročnikov ;-)
1. Takšne cvetke je trosil T2 in ne, nisem jim nasedel. To sem dal za primer, kako T2-ju še ne dolgo tega ni bilo težko razglašati prihajajočih novosti (ki to itak niso bile), zdaj ste pa vsi tako hudičevo skrivnostni in kao ne smete nič povedat javnosti preden ni podpisana pogodba in je program že 1 mesec v shemi. Če povem drugače: prihajajočih novosti NI! (razen tv šiška, celje in litija ter seveda moj TV :lol: )

2. Glede priključkov mene ne skrbi, bi pa moralo skrbeti T2, ker zahvaljujoč T2-ju so se cene pri drugih ponudnikih znižale (bom večno hvaležen za to) in zdaj lahko mirno prestopimo k konkurenci.


Da se ne boste preveč norca delali: albanski satelitski paket digitALB je en boljši kar se tiče razmerja kvaliteta/cena :namrec: .

kebabek
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 6. Jan 2008 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: T4 - FTTH 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: HDTV - novosti

Odgovor Napisal/-a kebabek » 29. Avg 2008 ob 08:54

dpavli napisal/-a:@kebabek:

Odgovor 3: "Krasno, še en powerpoint program več."
Ampak to bi bil HD powerpoint program, tega pa še nimamo :)!

Odgovori