Priprava napeljave

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
simon79
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 4. Dec 2006 ob 19:16
T-2: Že imam
Paket: 1/256
Kraj: Ljubljana

Priprava napeljave

Odgovor Napisal/-a simon79 » 4. Dec 2006 ob 19:46

Po dobrih izkušnjah z T2 internetom pri meni doma sem tastu priporočil T2 televizijo. Zdaj me pa zanima, kakšen je najboljši način vezave modema z Amino-tom, kakšne kable naj se uporabi, ...

Baje je najbolje, da je kabel od vtičnice do modema čim krajši, ker tu prihaja do največje izgube signala. Kakšen je pa potem najboljši kabel od modema do Aminota in ali ni važno, koliko je dolg? Kako daleč od televizije je še lahko postavljen Amino? Ali je tudi tu pomembna dolžina kabla?

Kaj pa kabel do računalnika? Sicer internet ni primaren, ker ga zdaj uporabljajo 2 uri na mesec, pa vendarle...

Preden pride montažer od t2 bi radi imeli vse pripravljeno, da mojster samo priklopi in da se preveri če dela ali ne.

Hvala že vnaprej za informacije!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 4. Dec 2006 ob 19:54

1. Ta tvoj prispevek ne spada v tematiko IP TV.
2. O tem je bilo že veliko govora v tematiki VDSLa in da ne bomo ponovno odpirali novega prispevka in odkrivali tople vode, ti pošiljam link ter si preberi od začetka do konca: http://t-2.rula.net/viewtopic.php?t=1120
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Zaklenjeno