Crno/belo - (rasna) nestrpnost in posledice ...

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
razigranmb
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 3. Dec 2006 ob 03:00
T-2: Še nimam
Paket: 12/2Mbit
Kraj: Maribor

Crno/belo - (rasna) nestrpnost in posledice ...

Odgovor Napisal/-a razigranmb » 1. Mar 2007 ob 03:40

Sicer ni primeren nacin ustvarjanja teme pa vendar... sprva vam ponujam le povezavo...sem zacel pisat temo pa vidim, da ne bom hitro dokoncal zato jo bom danes tekom dneva postal (bolj verjetno ponoci)

http://www.youtube.com/watch?v=rjy9q8VekmE


PROSIM VAS komentirajte problem katerega razkriva video!

Zadrzite sleherne neprimerne komentarje!!!!

Na hitro: problem rasne diskriminacije se nikakor se ni izkoreninil, temvec ima se vecji in hujsi vpliv na sedanjost... zdi se mi enostavno sokantno, da je situacija dobila taksen vpliv, kot ga prikazujejo v videu ... se pravi, da otroci sami sebe stejejo za manj (vredne,lepe,....) zaradi rase oz barve .... zalostno ... vec drugic ...

Sram me je, da sem kavkazijc ... :oops:
1. I h8 copper! 2. Nothing is impossible! 3. If you don't agree with 2 you're too lazy! 4. WOMAN: if any of my statements could be interpreted in two ways and one of them makes you cry I ALWAYS ment it the other way!

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Odgovor Napisal/-a NoName » 1. Mar 2007 ob 10:54

sam na hitr sm preletel, k je treba delat... torej... mal sm cmok dobu v grlu, ko vidis one otroke, k izbirajo med belo pa temnopolto igraco. zalostno, kak so se stvari obrnale, ane...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

razigranmb
Znanec
Prispevkov: 62
Pridružen: 3. Dec 2006 ob 03:00
T-2: Še nimam
Paket: 12/2Mbit
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a razigranmb » 3. Mar 2007 ob 05:43

Debato sem postavil na drug forum.

Menim, da je bolje da se tema tukaj zaklene?!

Lep pozdrav
1. I h8 copper! 2. Nothing is impossible! 3. If you don't agree with 2 you're too lazy! 4. WOMAN: if any of my statements could be interpreted in two ways and one of them makes you cry I ALWAYS ment it the other way!

Zaklenjeno