POS terminal

Vse o T-2 IP telefoniji
Odgovori
orijent.si
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 28. Feb 2007 ob 10:57
T-2: Še nimam
Kraj: Kuteževo

POS terminal

Odgovor Napisal/-a orijent.si » 2. Mar 2007 ob 16:14

pozdravljeni ali ima morda kdo iskusnje s POS terminalom. Deluje brezhibno :?:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 2. Mar 2007 ob 16:56

Zadnje čase dela precej bolje (1 mesec je že čist OK, brez zavrnjenih transakcij), kot pa je bilo na začetku... na T-2 telefoniji smo cca. 6 mesecev. Prejšnji teden sem imel kar nekaj pogovorov okoli tega s tehniki na T-2 in so mi svetovali, da se spusti hitrost sinhronizacije POSa na 1.200 bps (normalno je 2.400 bps). To je danes fant iz banke tudi storil, tako da bo potrebno še kakšno 2 mesečno testiranje, če bo to res to.

Drugače še kar dela, imamo pa še vedno za backup Telekomovo linijo.

Edit: Zgleda, da dopis dela čudeže. Namreč od takrat sem skoraj vsak dan dobil en telefonski klic iz T-2ja kjer me sprašujejo kako stojijo stvari. Pohvalno!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
mirkotra
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 26. Jun 2006 ob 17:56
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Žiri

Re: POS terminal

Odgovor Napisal/-a mirkotra » 3. Avg 2007 ob 11:25

Ali zdaj POS terminal in analogni fax deluje brezhibno na T2? Prepričujem eno stranko naj prestopi iz Siola na T2, ker ima tam vedno ene težave z IP telefonijo. Če bo tudi tukaj težava, me bo fental. :)
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: POS terminal

Odgovor Napisal/-a Cobane » 3. Avg 2007 ob 12:02

Težko ti rečem za tvoj primer... Pri nas so na liniji CRC napake in po vsej verjetnosti zaradi teh imamo tudi težave s POS-om. Včeraj mi je Malkec nastavil nekaj parametrov na liniji, pa še nisem utegnil pogledati, če TV še vedno kocka. Dokler bodo CRC napake prisotne na liniji, nima smisla, da T-2 telefonijo priklopim na POS terminal in s tem otežujem delo delavkam in strankam, ko se njihove kartice vlečejo po večkrat čez POS terminal.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Odgovori